0 oy
446 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Soru gitti kıLr

13 Cevaplar

0 oy
(4,136 puan) tarafından
Besmele cek bol bol 
(10,978 puan) tarafından
O bol  zaten canım
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Annennkini bilmmde gorumcem banada ole dese bnmde uykularim kacarr 
(4,152 puan) tarafından
Nie ciksin kii ablasii onun icin hava hostur.
(10,978 puan) tarafından
Anneme soyluyorum merak etme olmaz oyle sey diyor. Ona da niye bu kadar tiye alıyor diye kızıyorum
(4,152 puan) tarafından
Ayy ayni bnm annm. Sorin bizde deil canm. Dusuncesiz insan dolu etraff onlafin yerine duaunnce bole oluyo.  Esinle konus istemiyorum evimde uzun sureli misafir de.
(10,978 puan) tarafından
Dedım guzellıkle ama o da ne olacak yardım eder sana diyor
(4,152 puan) tarafından
Duzgunluklee anlamiyolar ki malesef kuzum illaa kavga ettirecekler ondan s9nra anliyolarr. Gorumcenle iyi misiniz peki
0 oy
tarafından
Alabilirsin tabii kendini en iyi kendin bilirsin canım 
(10,978 puan) tarafından
İnşallah iyi gelir
0 oy
tarafından
Evde başka şeylerle ugraş lif yapmayı ögren degişik şeyler dene, 
(10,978 puan) tarafından
Canım ugrasıyorum ama hep aklımın kosesinde
0 oy
(3,443 puan) tarafından
İmkanınız varsa gidin. İyisine denk gelirseniz cidden faydası oluyor.ve ne kadar genç yaşta gidilirse tedavi o kadar mümkün oluyor. 
(10,978 puan) tarafından
Gıdıp anlatmak ıstıyorum
(3,443 puan) tarafından
Takıntı ülkede çoğu insanda var. Ben işten kaynaklı bir sebeple yıllar önce gitmiştim ve bu durumun karakter özelliği olmadığını, tedavisi mümkün bir rahatsızlık olduğunu o zaman öğrenmiştim. Hayat kaliteniz artıyor. 3 günlük dünyada neden kendimize eziyet edelim ki. Grip olsak doktora gidiyoruz ama ruhumuzu hep es geçiyoruz. Ruh sağlığımız bozuldukça beden sağlığımız da bozuluyor.
(10,978 puan) tarafından
Aynen canım uykumuzu alamıyoruz kansızlık oluyor bu ye dusuyor
0 oy
tarafından
Bni anlatmışsın su köşede bekleyeyim bari 
(10,978 puan) tarafından
Bence Dr gidilmeli
tarafından
Özele bı bakrmisin canm
(10,978 puan) tarafından
Bir kac yer baktım 300 400 arası degişiyor fiyatkar
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yani benden olsa şimdi kalkar giderin
(10,978 puan) tarafından
Acaba bir faydası olur mu
(1,661 puan) tarafından
Kırmızı odadakı gibi psikoloksa olur yoksa psikolon psikoloa ihtiyacı varsa olmaz))... Canım biliyormusun senin derdini seni tanımadan dinleyen birinin olması güzel bir hiss yani mesela ben bir sorunum olunva buraya yazıyprum sizler dinkiyorsunuz yorum yspıyosunuz çok mutlu oluyorum huzurlu oluyorum... Ve ben evet psikoloğa gitmegi isderdim ruhumdakı kırıklar belki azda olsa tamir olurdu
(10,978 puan) tarafından
Bende ondan dusunuyorum yoksa gidip o kadar para verip takma kafana hayat kısa filan derse işte o birikmiş kini ona kusurım
(1,661 puan) tarafından
Araştır iyice canım gideceksen parana deysin
(10,978 puan) tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
tarafından
Bende öyleyim valla o yüzden hasta oldum yaa şimdide çekiyorum hala o huyunu bırakamadım 
(10,978 puan) tarafından
Daha kotu olmadan gitmek lazım herhalde.
tarafından
Ben psikoloğa gitsem kadın bana senin yüzünden verem olacam Allah aşkına git der bana
(10,978 puan) tarafından
Sacma sapan konusacak diye korkuyorum
tarafından
Çoğu ilaç veriyor ben o ilaçları kullanmam zaten
(10,978 puan) tarafından
Gerekliyse veriyor bacım.
0 oy
(24 puan) tarafından

Bu takıntıları ben de cok yasiyorum bazen gerçekten çekilmez oluyorum kendi kendimi yiyip bitiriyorum karamsarloklara düşüyorum neler neler. Şurada durayım da önerileri ben de okuyayum :)

Gerci şeytanın vesvesesi hep bunlar ibadetlerimize dikkat etmeniz gerekiyor ilmimizi arttirmamiz gerekiyor

(10,978 puan) tarafından
Evet haklısın bacım
0 oy
(616 puan) tarafından
Bende öyleyim canım. Kaynanam doğum yapınca hepimiz size gelcez dedi. Anneme anlatıyorum. Ne kafana takıyorsun öyle şey mi olur dedi. Kii öyle oldu doğum yaptım kışın ortasında 15 kişşyi benim evde topladı. Bence bizde değil. Sahipsiz kaldığımız için böyle. Koruyanımız qrkamızda duran eşimiz olsaydı. Gönül rahatlığıyla başımıza yastığa koyup yatardık
(10,978 puan) tarafından
Belkide oyle bacım cok korkuyorum corona dan esime kimse gelmesin diyorum kavga cıkartıyor
0 oy
(131 puan) tarafından
Kafaya takmak insanı hayattan soğutuyo maalesef benim başıma ağrılar giriyo kafaya takmaktan
(10,978 puan) tarafından
Kız nefes alamadığım oluyor
(131 puan) tarafından
Vücuduna yansıyo işte ondan
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bence o hamilelikte olan birşey uyurken kendi kendime bugün neye sinir olsam diye düşünüyordum sanki sonra aslında birşey olmadığını anlıyordum doğum yaptım lohusalık falan gidince insan daha normal oluyor geçiyor o 
(10,978 puan) tarafından
Bilemiyorum bacım ama yoruldum artık
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bazıları takilası şeyler ama bazısı gereksiz 

Kendi içinde muaseme yap sence kafana taktiğin şey evinin huzurunu bozmaya değer bir dert mi

Evetse susma dillendir

Hayirsa sus kulak arkası yap hiç kendini üzme aMann de
(10,978 puan) tarafından
Kendi içimde dusununce daha cıldırasım geliyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 239 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde Elif yerlikaya (143 puan) tarafından soruldu

381,410 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı

...