0 oy
1,497 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Ya gülüyorum falan ama aşırı sinirliyim kocam bugün dışarı çıkacaktı akşama doğru, az önce hırkasını giyerken oğlum dışarı çıkacağını düşündü baba nereye diye mızmız yaptı kocamda bi yere girmiyorum oğlum birazdan cikicam falan dedi bende nereye gideceksin diyince telefonu tamire vericem dedi ( eşim elden telefon satımı yapıyor ek iş olarak tamirlik telefon vardı ondan bahsediyor) sonra ne olduysa ben her gittiğim yeri sana söylemek zorunda mıyım dedi.. sen misin bunu söyleyen açtım ağzımı yumdum gözümü bağırıp çağırdım birazda vurdum hatta . Böyle sorumsuz bekar gibi takılmak istiyosan kapı orda defol git bu evden dedim sen gitmezsen ben gidiyorum dedim giyinmek için kalktım geldi zorla tuttu engel oldu kıyafetlerimi çıkardı neyse oturttu beni. Eşim bana çok hesap soran her hareketimde gözü üstümde olan birisi yani sürekli oranı ört buran açılmasın erkek ortamında dikkat et diye sıkan baskı yapan birisi olduğu için bu lafını cokk abarttım bende aksine hiç takmam umurumda bile değil napar ne eder . Sadece nereye gittiğini bilmem gerekiyor onada böyle diyince aşırı büyük tepki verdim aklı başına gelmiştir zaten . Haksız mıyım sizce fazla mı abarttım yoksa?

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aynı şeyi bir erkek yapsaydı "Kadına şiddet"diye herkes ayaklandırdı işte buna feminizm diyoruz hümanizmden çok uzak..
(2,633 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.
Nagiş fikrine katılıyorum canım çok haklısın ve en düzgün yazan da sensin♡
tarafından
Ben kocamdan daha güçlüyüm ahahagjl
(220 puan) tarafından
Tevhidehli filan diyorsun kendine ama çok cahilsin canim senin gibiler yüzünden bu kadınlar bu halde...
tarafından
Tartışmayacagim duvara anlatmak size anlatmaktan daha kolay.
(220 puan) tarafından
Hı hı öyle
-Reklam-
+2 oy
(467 puan) tarafından
Abartmışsın. Bir evde saygı yoksa hiçbirşey kalmaz. O senin eşin bir ömür beraber geçireceğin insan birbirinize saygıyla konuşmanız gerek. Ve eşin kötü bir davranıştada bulunmamıs keşke daha saygılı bir üslupla konuşsaydın.
(1,787 puan) tarafından
Bence biraz empati yapın. Ben adama her gittiğin yerden haberim olacak diye baskı yapmıyorum sadece evden çıkarken nereye gittiğinden haberim olsun diyorum. Bence kadın evde otururken adamın onu ma.l yerine bile koymadan sessiz sedasız evden çıkıp gitmesi en büyük saygısızlık, konumuz saygiysa eğer...
(467 puan) tarafından
Bunu normal bir dille anlatabilirsin bugün sen ona bu tavırla konuşup vuruyorsan yarında o sana aynı şeyi yapar. Bir evin huzuru mutluluğu herşeyi önce saygıdan geçer
+1 oy
(6,827 puan) tarafından
Yanlis anlama ama sanki esin biraz alttan aliyor sende bunu firsat biliyomusun gbi geldi bana cunku kucucuk sey kava haline gelmis onceden bende senin gbi abartirdim ama artik biraktim
(1,787 puan) tarafından
Ya bi düşünsene kocan evden çıkacak senin nereye gittiğinden haberin yok bişey olsa kocan nerde diye sorulsa haberim yok demek benim çok zoruma gider açıkçası her gittiğin yerden haberm olsun demiyorum ama evden çıkarken nereye gittiğinden haberim olsun diyorum ikisi çok farklı seyler
(6,827 puan) tarafından
Bak o konuda haklisin canim
+1 oy
tarafından
Yaptığın hareket o kadar mantıksız ki senin evinde bir bebek var ve vurmalı bağırmalı kavga ediyorsun adına da kadının vuruşu erkek için sinek ısırığı diyorsun haklı olabilirsin ama yaptığın hareket haklılığını örtmüş eşin baskıcı olabilir bu onun karakteri ama evde ki evladın karakteri de sana bağlı bunu da unutma 
(1,787 puan) tarafından
Niye sadece bana  bağlı pardon? Baba ne oluyor bu durumda bugün babası sorumsuzluk yaparsa yarın çocuğum aynısını yapacak çekip gidecek nereye gittiğinden haberim bile olmayacak.
tarafından
Benim gözümde ne kadar doğru orası tartışılır çocukla en çok zaman geçiren kişi anne onun öğretmeni anne oluyor daha doğrusu senden o hareketi görse şiddeti meşrulaştıracak bir nevi. ...şiddet bilinç altında kalabilir normal sana bilir aklı sürmeyen bebeler bile sinirli olup kafasını yere vuruyor en basidi burada ki olay sana değil eşinle sana bağlı ama sen ilk öğretmenisin çoçuğunun senden ne görürse öyle eğilecek
(4,889 puan) tarafından
Katılıyorum seir. Bi çocuğun en büyük muallimesi validesidir
+1 oy
(3,055 puan) tarafından
Garip bı şekilde okurken gıcık oldum kusura bakma ama hadinden fazla gereksiz bişey yapmışsın konuşmuşsun çok fazla hiç sevmedim bir bayan tipisij canım kusura bakma eşin o an koyup gitse hesap vermeden sonuna kadar haklıydı üzgünüm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Eyitmissin sjsjsj bugün koca dovme günü :D

(1,787 puan) tarafından
Kız kaşınıyolar yeminle yaa
0 oy
(307 puan) tarafından
Şaka mısınız yaa pireyi deve yapmışsın hala daha abarttim mi diye mi soruyosun 
(1,787 puan) tarafından
Eşimin baskıcı bi insan olduğunu belirtmemdeki amaç buydu zaten ???  Abartmam bu yüzden kimse kusura bakmasın pireyi deve yaparım tabikiiii
(307 puan) tarafından
Ne güzel devam o zaman evde huzur filan da bekleme sen pireyi deve yap esin de yapsın olan çocuğun psikolojisine olsun
0 oy
tarafından
Bana biraz abarttin gibi geldi canım evden gidecek kadar ne varda buyuttun bukadar evden gitmek nekadar basitlesti böyle 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Döv kız iyi etmişsin ahhaha :D
0 oy
tarafından

Ahahhwhwhhahahha 

Ben eski eşimi pıcaklamış karıyammm :D

İyice etmişşsin 

(1,787 puan) tarafından
Yok artık kız snjjd
tarafından
Valla diyom yaa ama altında yatan çokkkk büyük sebebler var
Apandisi patlamıştı
(2,633 puan) tarafından
Aaa tospik anası anlat kiz olaylar nasil oldu :D
tarafından
Orası bayaa özel canım ama mutfaktaydım bi anlık oldu arkamdan bööö diye bağırınca elimde mantar vardı mantar doğruyordum bi anda arkamı dönünce elimdeki meyve bıcağı girmiş ☺☺
(2,633 puan) tarafından
Ay tobe yarabbi hahahaha :D
0 oy
tarafından
Erkeğe şiddete hayır :) oturup konuşun canım sen beni sıkarsan ben de sana böyle davranırım o zaman iyi mi olur diyebilirsin
(1,787 puan) tarafından
Öyle söyledim zaten bir daha benden haber verip izin almamı bekleme vs dedim deli oldu tabiki işine gelmedi
0 oy
tarafından
Hiiicte abartmamissin gayeet gereginde bir tepki helal kiz sana. Boyle zoraki eslere bu tepkiyi vermezsen tepene cikiyorlar. Kisasa kisas cok severim :D
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Seni gidi seni senin canin bence simarmak istemis olsun tuzu biberi gelmis gecmistir insAllah☺
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Olaaay olaaay olaaaay diye yazsaydin basliga abartmissn bari iyice abartsaydin 
0 oy
tarafından

Tovbe tovbeee niye dövdün len :woot:

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hehehe tam benim kafadan, tuttum seni♡ 
0 oy
tarafından
Bu kadar abartmasini nede cok seviyoruz
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın bence. Herkes abartmışsın demiş ama iyi olmuş 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Benim eşime böyle  davranan tepki sert olurdu o yüzden  bilemiyorum sadece nereye gittiği sormusun tabi soylecek bide evden çıkıp gidemem gidersem gri eve sokmaz yani  benim açımdan böyle
(2,633 puan) tarafından
Eşinin ve senin karakterin bu arkadaşın karakterinden çoooook farklı. Kendi açından bakarsan eğer sizin ailede savaş çıkar. Ama bunlar gayet sakin bir şekilde olayı kapatmışlar.
(3,767 puan) tarafından
Aynen. Benimki en ufak şeyde zaten sert tepki veriyo
(2,633 puan) tarafından
He benimki de ben sövsem dövsem de dönüp karsilik vermez susar sakinleşmemi bekler mesela. Ben daha sinirliyim eşim daha sakin mesela.. Babam da cok keskin bir insandı eşimin tam tersiydi.
(3,767 puan) tarafından
Benimki tam babama benziyo benzemesi diyodum ama  olsun Allah'a şükür öyle kavgamız olmaz yeni evliyim zaten 1 sene oldu
(1,787 puan) tarafından
Canım hatasını bildiği için ses etmedi haliyle. Haklı olsaydı sakin kalacak biri değil benimkide
0 oy
tarafından
Bence çok dolmuşsun ondan patlamış sın olabilir insanlık hali bazen bir kelime bile bata biliyor insanlara bende çok çabuk kızar bağırırım kimine göre abartı olabilir 

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,150 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,304 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 596 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 901 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu

379,753 soru

11,368,322 cevap

34,850 kullanıcı

...