0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
37 haftalık bebeğimi Salı günü kucağıma aldım kızlar. Suni sancısız kendi sancımla doğurdum iyiyiz çok şükür. Ama çook zormuş doğum yapmak insanın ömründen ömür gider vallahi :D bi kucagina atıyorlar her şeyi unutuyosun her şey geçiyo o an bitiyor resmen o çektiğin sancılar. Darısı hepinizin başına öpüyoruz oğlumla

6 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından
Gözün aydın canm sağlıkla hayirla büyüt bebeğini 
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Canım çıkar çıkmaz mı kucağına verdiler yoksa giydirdikten sonra mi mi ve özelde mı soğuk yaptın devlette mı 
(65 puan) tarafından
Kordonunu kesmeden kucagima verdiler canım eşim de yanımda geldi özel hastaneydi :) gece yarısı bir de kimsecikler yoktu o yuzden aldilar esimi de
(1,114 puan) tarafından
Ay ne güzel bende hemen kucağıma istiyorum ama devlette vermiyorlar galiba :(
(8,243 puan) tarafından
Talep et canım ten tene temas istiyorum kordonunu 3 5 dakıka sonra kesın de.
(2,484 puan) tarafından
Talep edersen veriyolar kuzum benim oglum5 dakika durdu kordon kesildikten sonra yine durdu o sirada dikislerim yapildi benim dikisler bittikten sonra cocugumu giydirdiler. Hem oglumla ilgilenirken dikisleri cok takmamistim :DdDD devlette dogurdum bende :))
(1,114 puan) tarafından
İstiyorum dicem cnm ama devlet verir mi bilmiyorum
0 oy
(61 puan) tarafından
Gozunuz aydin gecmis olsun allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah pasayada hayirli mutlu bol omurler olsun insallah amin...
0 oy
tarafından
Gözunaydn canm gule gule buyut bebegni❣
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn rabbim analı babalı büyütsün inşallah yavrunu sana bağışlasın sağlıklı bir şekilde kucağına almışsın şükür geçmiş olsun canım benim 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Gözün aydın ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin insaallah darısı başımıza <3

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 648 göst.
0 oy
4 cevap 342 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 622 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 455 göst.
30 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Sonsuzum (30 puan) tarafından soruldu