0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Bi kaç gündür koku alma da azaldı bnde yaptığım temizliğin kokusunu bile alamıyorum ne kötü bir hastalık Allahım hafif geçiriyoruz ama Psikolojik boyutu çok kötü ya :((

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay canım bende de var ya koku tad almıyorum Allah yardım etsin 
(1,379 puan) tarafından
Bizim bugün bitiyor şükür hafif atlattık bi kaç gündür bn koku kaybı yaşadım inşallah bir an önce atlatrz cnm
tarafından
InşAllah kuzum emziriyor musun
(1,379 puan) tarafından
Evet cnm ilaç kullanmadım bn
tarafından
Bende ilaç alamadım y rabbim kolaylık versin
(1,379 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşâellah. Cidden çok zor annem yaşıyo bunu :(
(1,379 puan) tarafından
Sağol cnm aynen zor ya bn de çok belirti olmadı çok şükür sadede koku kaybı oldu ama psikolojik olarak çok kötü maalesef annen nasıl şimdi
(2,768 puan) tarafından
Hastanede yattı kuzum daha yeni çıktı ağır atlatıyo malesef
Tez zamanda atlatırsınız inşâellah
(1,379 puan) tarafından
Amin cnm inşallah size de çok geçmiş olsun
0 oy
(2,078 puan) tarafından
2 hftayı geçti canım ne tat nede koku alabiliyorum, oğlum altını pisliyor hiç bilmiyorum kızım söylüyor 
(1,379 puan) tarafından
Çok kötü bir durum ya baska belirti var mı cnm sizde
(2,078 puan) tarafından
İlk 5 gün yataktan kalkamadım ömrümde öyle kolunç ağsırı baş ağrısı görmedim bana test yapılmadı tomografi çekildi birşey yok dedi doktor, evdeyim öyle 3 4 gündür iyiyim çok şükür, kız kardeşim bogaz ağrısı ile gitti testi pozitif, oda sürekli istifra ediyor 6. Günü 2 gündür iyi oda
(1,379 puan) tarafından
Bizimde tomografi temiz çıktı Allahtan ciğerlere inmedi hafif atlatıyorz şükür
(2,078 puan) tarafından
Çok şükür canım Rabbim beterinden korusun
0 oy
(894 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin bugun bir yazı okudum. Vücut ciğerleri korumak için burnu kurban veriyor diye. Koku kaybı virüsle burunda uğraşıp ciğerlere inmesini engellemeye çalışma esnasında gerçekleşiyormuş. Hafif atlatanların çoğu o yuzden koku kaybı yaşıyormuş. İnşallah biter bu salgın şifa versin Rabbim tüm hastalarımıza
(1,379 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
Aynen cnm dediğin gibi bizde tomografi temiz çıktı çok şükür eşimde de bnde de koku kaybı oldu
0 oy
(795 puan) tarafından
Ya kızlar sizin belirtiler nelerdi iki gündür belim sırtım ağrıdan kopuyor sanki kollarım parmaklarım bile ağrıyor öksürük ateş yok korkuyorum eşim de gelemedi daha test yaptircam ama 
(1,379 puan) tarafından
Cnm eşimde sırt bel ağrısı boğaz ağrısı oldu üç günde atlattı çok şükür sonra koku kaybı yaşadı bnde de sadece burun tıkanıklığı oldu bi kaç gündür de koku kaybı yaşıyorum
(795 puan) tarafından
Burun tıkanıklığı var canım ama koku alıyorum o da çok hafif boğaz ağrım yok dediğin gibi sırtım belim yanların inanılmaz ağrıyor bebek te var evde korkuyorum valla
0 oy
(402 puan) tarafından
Testim negatif çıkmasına rağmen ne tad alıyorum ne koku alıyorum meğer ne büyük nimetmiş Rabbim sen kokuyu ve tadı bizlerden mahrum etme kızım altını kirletir saatler sonra görürüm o derece koku almıyorum.... geçen de ekşi yemek yemişim sonradan eşim söyledi hicbir şekilde tad almıyorum   :(((
(1,379 puan) tarafından
Çok tuhaf cnm testin negatif çıkması bnn tad alıyorum şükür ama koku kaybı oldu gerçekten çok büyük nimet imiş Rabbim tez zamanda sağlığımıza kavuştursun
0 oy
(7,441 puan) tarafından
6 gün sonra bir ay olacak hala koku alamiyirum canım birşeyi özellikle eğilip koklarsam çok derinden geliyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 252 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 342 göst.
0 oy
25 cevap 573 göst.
0 oy
13 cevap 108 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Elif2855 (1,066 puan) tarafından soruldu

378,121 soru