0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim söyledi banada sonra uyumaya gitti 3 saat çalışıyormuşsun 1000tl veriyormuş sizde bi araştırın isterseniz burada soran arkadaşlar vardı paketleme işi yapmak istiyorum diye

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Evet canim baktımda varmis 
tarafından
İnşallah her bölgeye veriliyordur ben görmedim haberi eşimin yalancısıyım demekki doğruymuş canım
tarafından
Aynen canm ama direk demiyorlarmis hami sigorta yok ya sorun olmasin diye oraya uye olup yani iskura sonra paketleme vb. Yazinca cikan firmalarla iletişme gecip yapiyolarmis hami dugun davetiyesi katlama utuleme battaniye bukme gibi yani kendisi iletisme gecmeli sanirim kisinin firmanin numarasini ordan alip
tarafından
İşkur aradan çekiliyor öyleyse kendin muhattap oluyorsun işverenle olsun oda iyi bakar evine yakın olan firmaya kime uygunsa artık bu zamanda iyi bişey senin sayendede güzel bilgi sahibi olduk sağol canım :)
tarafından
Aynen oyle canim:)))ayrica sen sagol sen konuyu acmasan kimsenin haberi olmıycakti belki birine ekmek kapisi olur ❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evlere yokmu kikiz
tarafından
Eve veriyormuş zaten söyledimya
tarafından
Hım en cnm
0 oy
tarafından
Kız nerde veriyor nasıl veriyor onuda bi de hele
tarafından
Instagramda mı canım çok ihtiyacım var inanki
tarafından
Yok canım instagram değil normal vebsitesinde görmüş https://www.iskur.gov.tr/ buradan gir
(260 puan) tarafından
Canım şimdi girdim o siteye ama bulamadım evde paketleme işini ne yazmam gerekiyor o sayfaya
tarafından
Japonum benim en iyi cevaba arkadaş detaylı şekilde yazmış kuzum bende içeriğini bilmiyorum orda yazıyor ordan bakıp yapabilirsin inşallah uygun çıkar sizede
(260 puan) tarafından
Tamam bebeğim saoll :))
0 oy
(590 puan) tarafından
Ben aramistim onu iskur kendisi vermiyor eger evde pakaetleme isi cikarsa bizim iskur is ilanlarindan basvurun diyo biz vermiyrouz diyo
tarafından
Anladım canım olsun oda iyi bişey belki evine yakın olan biri olur faydalanır
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İşkur a mı gitmek gerekiyor internetten başvuru yapsak olmaz mı
tarafından
En iyi cevaba arkadaş yazmış nasıl yapılacağını oraya bak istersen canım çünkü bende bilmiyorum nasıl yapılacağını
0 oy
(48 puan) tarafından
Biz instegramda evde pakatleme isine girelim dedik arkadsimla birlikte ne olursa olsun dedik 100 tl para havale ettik o para da bize gondercekleri mazemesinin depozite icinmis ama mahallesef hic birsey gelmemisti zaten goze almistik :):)
tarafından
Canım para isteyen yerlerden uzak durun kimse işini yaptırdığı birinden para istemez çünkü başınızın gözünüzün sadakası olsun ihtiyacın varki böyle bir iş yapmak istemişsin elinde olan 3 kuruşada göz dikilmiş ne diyeyim burnundan gelsin alanın
(48 puan) tarafından
Aynen oyle canim insanlarin guvenlerini sarsiyorlar biz biliyoduk boyle olcagini iste bi umit bi deneyelim dedik artik yapcak birsey yok allahindan bulsunlar
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ayyy keşke bizim burda da olsa yapsak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 318 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.