0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

28 gunluk bebegim demin emzirirken memede ağladı arada yapıyor diye onemsemedim emzirmeye devam ettim sonra yüzüme baktı 1 dakka felan bende sevdim sonra ağlamaya başladı acaba korkuttular mı? Yarında evime gecicem suan annemdeyim esim de 4 12 vardiya da lohusayken evde yalnız kalınmaz denir ya korktum şimdi yarın gidersem pişman olur muyum korkarmıyım diye? Kalan var mı 40 liken gece evde tek kalan:'(

15 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız ne alakası var bacım yaaa melek o daha kimse korkutmaz 
tarafından
Ay ne bilim oyle duymuştum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genelde tek kalınmaz derler ama kuranı naş ucundan eksik etme oku 
tarafından
Hep bas ucumuzdaydı salona geçtim bugun odada kaldı oyle aglayınca gittim getirdim
0 oy
(774 puan) tarafından
40 içinde yanlız kalınmaz diyorlar evet beni de yanlız bırakmadılar ama bebeginle yanlız kalınca çok daha iyi vakit geçiriyorsun alışman da daha kolay olur kırk gün evde hep birileri vardı yanlız kalınca çok bocaladim ben o yüzden yanlız kalmak çok daha iyi bence 40 çıkarma olayı da YouTube'dan izle çok fazla konuşma var herkese göre doğru olmayan bilgi ama korkarım dersen ben besige hala yasin koyuyorum bi de Ayetel Kürsi sende öyle yap dua ni et yat Allah'ın izniyle bişey olmaz 
tarafından
12 ye kadae uyuyamam zaten annemdeydim ben 40 a kadae kalcaktım ama dedim artık gideyim düzen oturtayım çünkü rahat oluyorum annemde hep böyle gidecekmiş gibi Allah razı olsun annem kız kardeşim hep ilgileniyorlar bende de korku var bi yerini incitirim diye onlar yapdıkça ben rahata alışıyorum
(774 puan) tarafından
Bende de öyle oldu işte yemek hazır geliyor çok ağlarsa annem uyu sen ben bakarım diyor sonra bı gittiler kaldım yanlız napcami şaşırdım en iyisi kendi düzenini kur
0 oy
(3,669 puan) tarafından
2 cocugun dada yalnızdım, esimde calısıyordu yani aklına kotu besey getirip kendini korkutma hıcbirsey de olmaz Allahın izniyle
tarafından
Insallah canım Sagolasın
0 oy
tarafından
Canım ben yalnızdım eşim de sadce 5 gün izin alablmsdi iki kizimlada sadce ben vardım rabbim korur Allah'ım in izni ile bişey olmaz korktna hiç kendini
0 oy
tarafından
Ben kuran koyup tek kaldim bebekle
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yalnız kalmak tercihimdir 

Yoksa her kafadan ses çıkar:)))

Kendini korkutma eger o sekilde korkuların varsa yalniz kalma en azindan psikolojik 40 gün sınırını aş
0 oy
(48 puan) tarafından
Ben 40 liyken yanliz kaldim bagtil inac onlar canim ya 
0 oy
(164 puan) tarafından
Eşim gece calisyordu o dönem 10 gun izin kullanmıştı yalnızdım aklına getirme ama ben dua acardim evde bakara süresi felan bebegin uykusu için nebe süresi içini rahatlatiyor 
0 oy
tarafından
Ay beni korkuturlsr kırk basar evde kalamam bebeğim kırklı gibi şeyleri bir kenara bırakıp ALLAH diyin lütfen ağlayan bebeğe bile bir inada bulunuyorsunuz bu tek başlarına kırkını geçiren insanlar ne yapıyor acaba korktma kendini Rabbime sığın 
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Yok canım öyle korkma 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Hurafe canım tamammen şeytanın vesvesesi bende ikinci doğumum da kendi kendime çok korkuyorum 20 günlükken mutfaktan bi hışımla odaya kaçtım kaynanam ne oldu dedi korktuk dedim yalnız kalma dedi yani hep aklımda bu bu diye diye korkuyorum sonra geçti tamamen şeytan kandırıyor yani bol bol ayet-el kürsü oku canım 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
İlk 7, veya 10 gün önemli cnm korkkm bebektir 
0 oy
tarafından
Sancısı falan tutabilio Canım o sırada dudaklarını büküp ağlıodu bnm oğlum 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Gece değil ama gündüz kaldım ve bilinç altimidir nedir ben urperiyodum senide korkutmak istemem ama bebeğim değil ben korkuyodum mutfağa koşarak gidip geliyodum gündüz bile kimseye dememiştim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 367 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (177 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 606 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,637 puan) tarafından soruldu

379,468 soru

11,359,575 cevap

34,836 kullanıcı

...