0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Eşim gidiyo geliyo karnıma elliyor bebeği seviyor onunla konusuyor hatta ona bisey olacak diye cinsel ilişkiye bile yanaşmıyor ama bana karşı cok asabi çok ters bişey aşersem bile onu zar zor alıyor ya da geçiştiriyor benimle hiç düzgün konuşmuyor sanki onun çocuğunu taşıyan ben değilim kalbimi kıracak çok şeyler söylüyor oysa hiç öyle huysuz hamile de değilim aksine hamilelikten sonra çok sakinlestim kendi halimde takiliyorum ama o böyle yapınca çocuğa olan sevgisi de yapmacık geliyor bilmiyorum ya ınsanlarla geçinmek cidden zor...

6 Cevaplar

0 oy
(806 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim gerçekten çok saçma ve tutarsız mis
(610 puan) tarafından
Saolun Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ah bu erkekler bende ne aşersem almıyor hatta 2 buçuk aylıkken herşeyi canı istiyor diye isyan etti düşün yani 
tarafından
Esin senden buyuk gorunuyo canim kac yas var
(2,479 puan) tarafından
12 yaş var canım
0 oy
(797 puan) tarafından

Oda hamilelik pisikolo sine girmiştir canım öyle idare edin işte bende lohusalıkta n cikamdim :D

0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim canın bir şey istiyorsa eğer yediğin şey de çocuğa gidiyor bide öyle düşünsün eşin kuzum 
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Peki  esine sordun mu neden boyle yapıp beni kiriyosun diye belko bi sorunu  vardır 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Sende ona söyle.tavir al kırıyorsun de hamile olan benim hiç anlayış gösterildigin yok De ben eşimle daha dün konuştum kaç keredir konuşuyorum anlamıyor yine laf sokuyorum bende sinirli asebi oluyorum otomatik olarak o alttan alıp yumuşak davranmak zorunda kalıyor sende öyle yap ne kadar alttan alsan o kadar incitip kırıyorlar çünkü flhic anlayış yok sende heo gergin sinirli ol. tavır al uzaklaş kendi kendine geliyor tıpış tıpış bir iki bak nsl geliyor
(610 puan) tarafından
Keşke kürt kızı alsaydım onlar hiçbişey istemiyorlar her sene de doğuruyorlar dedi bana sinir oldum ya psikolojik şiddet uyguluyor resmen
(1,517 puan) tarafından
Ayyy alakası yok deseydin sen hayel dünyasında yaşıyorsun deseydim ben Diyarbakır'liyim çevrem binlerce Kürt kaynıyor görüyoruz vallaha o kadar nazlı o kadar elhamlilar ki kocalari onlari başında taşıyor nerede karekter kişi meselesi bir kere . Kurt kızlarini ne yaptı eski devirle karıştırmasin gelsin doğuya görsün bence :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 321 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,089 göst.
0 oy
2 cevap 96 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu