0 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Öncelikle Rabbime isyan değil bu yazdıklarım ama çok uğursuz hissediyorum kendimi iki yılllık evliyiz adamın benim yüzümden kaybı milyarları aştı nerdeyse.niye böyle oluyor anlamadım gitti örnek vereyim bilezikleri mi bozdurduk daha bir hafta olmadı altın felaket yükseldi şuan iki katı fiyata çıktı sattıklarımız.neyse babam traktörü yardımcı olun satalım dedi sattık dolandırdılar bizi zar zor bulduk bizim bu süreçte zararımız da çok oldu sonra geçen biraz para kaldı onunla altın alalım dedim aldık bizim aldığımız günden sonra altın düştü şuan bissürü zararımız var.En kötüsü bu dediklerimin hepsi benim kararımla oldu şimdi eşim seni dinledim böyle oldu diye üzülüyor haliyle bende kendimi çok kötü hissediyorum.hani bir yildizname mı ne varmış ona bakılıyormuş benim yıldızım mı düşük nedir bu uğursuzluk bendeki

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence uğursuzluk değil, düşünmeden hareket etme gibi bişe olabilir
(1,337 puan) tarafından
Çok düşünüyorum aslında yapmadan ama sonucu kötü oluyor sürekli
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Her şerde vardır bı hayır canım böyle düşünme belki hakkınızda hayirlisi bu sekildeymis kendini bu şekilde üzme neden senin suçun olsun da sonuçta ilerisini görmüyoruz ve ne olacağını bilemiyoruz yani 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Şans, uğur, tesadüf bunlar  dinimizde olmayan şeyler zaten. Nasip vardır tevafuk vardır, kader, vardır. Bazı insanlar nasiplidir değerini bilemez. Bazısı nasibini arar. Kendine bunu söylemen doğru değil. Her şer de bi hayır vardır. O paranın sizden çıkması gerekiyordur. Yada bazı şeyler kendi seçimimiz yüzünden olur bunuda uğursuzluk şansızlığa yorarız. Bunları söylemekten vazgeçmek gerekiyor. 
tarafından
Dinimizde uğur vardır uğursuzluk yoktur isterseniz bakın
(1,337 puan) tarafından
Beklide senin dediğin gibidir canım
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Alış-veriş yapıyorum bakıyorum ertesi gün aldığım şey indirime girmiş bende de var ozaman bir uğursuzluk :D

(1,337 puan) tarafından
Psikoloji mi etkilemeye başladı  benim
0 oy
tarafından
Bizler biraz aceleyle hemen hareket edebiliyoruz kadın olmamızdan kaynaklı sanırım 1 haftada ekonominim sürekli hareket ermesinden dolayı 5bin TL kaybettim uğursuzluk olarak düşünme biraz daha takip et ekonomistler var onları dinle yükseldi hadi satalım düştü alalım demezsin biraz daha temkinli yaklaşırsın olur böyle şeyler üzülme 
(1,337 puan) tarafından
Öyle canım ülkenin içinde bulunduğu durum çok farklı yarın ne olacak bilemiyoruz hayır olsun hakkımızda
0 oy
tarafından
Rhonda byrne- Sır 

Bu kitabı okumanı tavsiye ederim
(1,337 puan) tarafından
Okurum canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 854 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.