0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar bebeğim daha 1 haftalık. Kayınvalidem emzik ver rahat edersin dedi verdik. Neyse dün ablam da dedi ki. Sakın emzik verme. İlerde bıraktirman çok zor olur dedi. Benim çocuğum emziksiz uyuyamazdi dedi. Emzik bıraktırana kadar ne çektim dedi. Şimdi rahat edersin ama ilerde sıkıntı çekersin dedi. Birde boğaz enfeksiyonu olmuş çocuğu emzik vermesine bağlıyor. Sizler ne düşünüyorsunuz

29 Cevaplar

0 oy
(620 puan) tarafından

Ben bebeğime sadece uykuya geçişinde veriyorum doğduğundan beri canım, çok rahatlık gercekten.emzik alınca anında uyuyor. Normalde emmiyor cok nadir, alismadi yani. Ver bi şey olmaz rahat edersin, susturucu gibi bi şey, bebisler ne anliyosa:)

-Reklam-
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Valla emzik versen bıraktırmak zor ilerde vermesen sürekli memede kalmak ister seçim senin canım ama rahat ediyor insan emzik verince 
0 oy
tarafından
Ablan haklı canım zor bırakıyorlar ama kurtarıcı olduğu kesin
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Erken biraktiraman onemli ben bi bucuk yasinda tam da yoktu biraktirdim3 gun yatmadan once agladi sadece bide durdugu  6 7 aylikken falan durdugu yerde verme emzigi uyurken ver sakla surekli gozunun onunde olmasin salca surdum emzige kendi almak istemedi isteyince yine verdim yine istemedi sen bikirsin yinede 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Valla kuzum bize doktorlar hemzireler hep emzik vermeyin dedi vermedik ama kızım uyumuuordu sonra birgün anneme bırakmam gerekti emzik vermiş alıştı bende devam ettirdim . Bana büyük kolaylik oldu sadece uyurken emzik verip ninni acıyorum şükür kolay uyuyor 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Ikinci cocugum olursa ilk isim emzige alistirmak olacak cok pismanim verme diyenleri dinledigim icin
0 oy
tarafından
Ben verdim valla rahatti 17 aylikkende 1 gunde biraktirdim ilk gun bu aradi eziyet etti cok duskundu 3 tane elinde 1 tane agzinda geziyodu hepsini attim 1 tanesinin ucunu kestim agzina aldikca dustu agzina aldikca dustu sinirlendi aldi yere bi carpti o birmis hic aramadi bile
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Sadece uykuya geçeceği zaman veriyorum ben hatta bazen emziksiz uyutuyorum sen sürekli verme mesela gerekli zamanlarda ver çok bağımlı olmaz bence 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 167 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 443 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 524 göst.
27 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilall699 (30 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...