0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hhffjkkogvhhhjy

9 Cevaplar

+1 oy
(3,522 puan) tarafından

Sezaryen önermeyen o doktor kim? 

Ona göre açacam ağzımı!!!! Bende kalp hastasiyim ve normal doğum yasak nasıl kalp rahatsızlığı olan kişiye normali önerip sezaryeni önermiyor 
(322 puan) tarafından
Istanbul da bir hastaneye gidemez misin canim
(13,203 puan) tarafından
Tamam canım en yaxsi olanına git hem eşim de gösterecekmiş.
(1,438 puan) tarafından
Azerbaycanliyim canim.Bakida cok guzel hastaneler var zaten gidecem zaten.
(322 puan) tarafından
Imkanim olsa istanbul da misafir ederdim malesef ev bana ait degil. Orada da varsa tam teşekküllü hastane iyi o zaman. Hakkında hayırlısı olsun.
(1,438 puan) tarafından
Soylemen yeter canim.Var cok iy doktorlar benim kalp doktorumda iydi.Esim iy olmasam beni dunyanin obir ucuna bile goturur .
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Doktora gitmekte fayda var, korkuyorsun ama daha kötü olmadan gitmelisin. Geçmiş olsun canım 

(1,438 puan) tarafından
Korkuyor insan kotu bir sey soyler diye.iylesmisdim neden yine oluyor anlamadim
(2,705 puan) tarafından
Panik yapma canım, Rabbim şifalar versin inşAllah ama gitmelisin doktora Allah'ım korusun aksatmaya gelmez sağlık
tarafından
Kerem ın annesı ❤️ kuzum nasılsın
(2,705 puan) tarafından
iyiyim abla, sen nasılsın?
tarafından
Bende iyiyim canım Allah razı olsun ♥️ ♥️ ♥️
0 oy
(405 puan) tarafından
Belki kötü bir şey yok ama ihmal edersen kötü bir şey olabilir. O zaman bebeğine ne olur. Bence hemen gitmelisin. Belki de psikolojiktir hiçbir şeyin yoktur. Olsa bile erken müdahale ile tedavi olursun yine. Aman ihmal etme. Üzüldüm canım, sağlığına kavuş bi an önce inşallah. 
(1,438 puan) tarafından
Cok tesekur ederim gidicem insallah
0 oy
(322 puan) tarafından
Allah şifa versin. Genç yaşlı çocuk herkes hasta vallahi. Nedendir bilmem çevremde bir tane tam sağlıklı insan daha görmedim. Rabbim senden daha merhametli üzme kendini. Ben olmasam bana birşey olsa diye vesvese verme kendine canim
0 oy
tarafından
Bende gebelik te ogrendim ritim bozukluğu olduğunu benim ilk 2 sezeryan olunca mecbur 3. De sezeryan oldu gebelik te beloc adında bir çarpıntı hapı kullnıyorum çok rahattım ama dogumdan sonra hic içmedim süte geçip geçmediğini bilmediğim için doktoru arayip öğreneyim dedim oda başka hastaneye tayin çıkmış bulamdım onu ama son zamnlarda benimde ağrıların ve çarpıntılarım çok oluyor doktor bana kalpten gelen bi hastalık yok b 12 eksik o yapar demişti senin sorunun ne kzuum neden oluyormus rabbim şifa versin insallh
(1,438 puan) tarafından
Kalpde ritim bozukligu damarda tikaniklik vardi .tedavi oldum iylesdim.ama yine basladi agrilarim.insallah ondan diyildir.sanada gecmis olsun
tarafından
Rabbim korktuğuna uğratmasın canim insallh kötu bişey yoktur sagol canim allah razi olsun Rabbim tüm hastalara sifa versin insallh
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Allah aşkına ne yapsamı mı var arkadaşım grip değil ki bu ilaçsız atlatasın. Hemen  doktora git şakaya gelir mi minicik evladın varmış. Belki bir küçük hapla geçecek birşey hayatına malolabilir. Bebeğine acı doktora git lütfen. 
(1,438 puan) tarafından
Gidicem .ama insan korkuyor tamda iylesmisdim
(3,213 puan) tarafından
Hiiiç korkma. Tıp o kadar iyi ki bu konuda. Ama ihmal şakaya gelmez.  Bu korku bile kalbini sıkıştırıyor olabilir. Allahın izniyle düzeleceksin hiç korkma.
(1,438 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
(3,213 puan) tarafından
Rabbim bebeğini sana, seni bebeğine bağışlasın.
0 oy
(7 puan) tarafından
2. Derece mitral kapak yetmezligi, kapakciklarda çökük ve kalbe kan sizdiran da baska bi kalp kapakcigim var. 2 kere atak gecirdim. Ve hayatim boyunca kan sulandirici ilac kullandim. Daha ilk kalp hastaligimi ogrendigimde doktorun dedigi ilk sey normal dogum yapamiyacagim oldu. Ilk gebeligimde dusuk yaptim kurtaj yapildi, valla bastilar narkozu. Yani  kardes baska bir doktora daha danis nolur. 2. Bir gorus her zaman iyidir inan. 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Burda benim anlamadığım birşey var sağlık sorunları olan gebelere kesinlikle normal doğum önerilmez sezaryen da daha çabuk kontrol altında tutuyorlar çünkü bunu bı sağlıkçı olarak söylüyorum sasirdim doğrusu 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım doktora git daha kötü olmadan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 283 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 447 göst.