0 oy
1,308 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizceleeer, ben normalde sevmem orgulu gibi olanlari falan ama bir baktim cok farkli modelleri var. Biraz birikimim var kendime ceyrek yapicaktim bu bbilekligi gordum. Kullanan var mi memnun musunuz? Keske yaptirmasaydim baska birsey mi yaptirsaydim dediniz?

Birdee sizin farkli modeller varda gorebilir miyim?

image

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim iki tane çeyreğim var bu aralar yaptırıcam canım çok beğeniyorum
tarafından
Bende su nazar boncukluyu cok begendim daha guzelleri var mi acaba burda takanlar coktu model belirleyip bende yaptiricam Allah nasip ederse  :) yapalimda gule gule takalim kizçem
tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Benim var yeni aldım ben çok beğeniyorum
tarafından
Modeli nasil kuzum ?
0 oy
(5,557 puan) tarafından

image

image

image

bu modeller de vardı kuyumcu da :) ablam için çekmiştim sana da kısmet oldu :D elimde çektiğim de benim bilekligim
tarafından
Sana da zahmet olucak ama bakiyim canim atarsan
tarafından
Attım canim.
(66 puan) tarafından
Sadece bu kordonların fiyatı nedir biliyor musun
(5,557 puan) tarafından
Çeyrek altın benimdi kordonu 50 liraydı
tarafından
50 tl den başliyor canim. Tanidik kuyumcunuz varsa daha uyguna da yapiyorlar.
0 oy
(316 puan) tarafından

imageiste bilekligim bu

tarafından
Aaaaaahhhh tam da istedigimmmm :D
Askom cok net cekip atarmisin ben kuyumcuya gidemem esimi gondericem de  :D gule gule tak ne kadara altin ceyregi biz mi veriyoruz? :D
(316 puan) tarafından
Altın çeyrek bnden di bilekliği 3.500 yaptırdım
(316 puan) tarafından
Canım evde değilim  bilekligim evde takmadım bugün yarin sana atarım fotosunu olurmu
tarafından
Tamam canim olur tabi cok tesekkur ederim buyuk ihtimal bundan yaptiririm cok sagoll
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ben yaptırdım çabuk sıkıldım modası geçti zaten herksete  var 
tarafından
Ben ceyrek yapicam da dedim niye bileklik olmasin, yine de sagoll :)
0 oy
(667 puan) tarafından
Nazar boncuklu güzel 

Benim altınım hic olmadi düğünden sonra sattık 
tarafından
Aynen canom bende onu begendimm, bizde satmistik her seyi yavas yavas ugrasiyoruz artik bakalim kismet :)
0 oy
tarafından
Bende istiyorum eşim izin vermiyor bileziklerin var tak iste diyor of ya zatan modası geçti cumhuriyet alıyor yine param birikti 3500 diyorum senden istemiyorum yok diyor adam ya ne yapsam ben sana bilezik burma alayım dyor 
tarafından
Benim esimde bilezik kafasindaydi dedim bak lazim olur tek tek ceyrek bozduracagimiza koca bilezigi bozdurup parayi hic mi edelim. Ben bilezigi sevmiyorum zaten olanlarida dugunden sonra satmistik. Ceyrek yapalim dedik benim aklim bileklige kaydi :D
tarafından
Ya aynen öyle diyorum bende bu defa cumhuriyet alıyor küçük şeylerle uğraşamam diyor çeyrekte iyi kâr var
tarafından
:D neyse canim yapsinda birak cumhuriyet yapsin. Zor kiz bu devirde cocuklarla birikim yapmak
tarafından
Aymen canim zor rabbim hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
tarafından

image

Yarım altın bu. Ben cok seviyorum. 

tarafından
Bu da cok guzelmis ama benim bilegim cok ince kiz yarim altindan bilegim gozukmez :D
tarafından
2 ceyrek paran varsa birini bileklik yaptirip digerini bu sekilde kolye yaptirabilirsin
tarafından
Benimde bilegim ince yinede takiyorum. Eşim süpriz yapmisti çeyreklisini istedim yarim olanini almis  :)
tarafından
Guzel fikir canom cok sagoolll sonsuzluk kismina bayildim cok guzel senin bunla nazar boncuklu karisimi isteyim. Cok tesekkur ederiiimmm
tarafından
Rica ederim canim. Konumuz altın olsun bayılırım :D
0 oy
(2,637 puan) tarafından

image

Annem aldı  Doğum  hediyesii çok  memnunum  saatimle birlikte takıyorum ❤
tarafından
Oooo ne sanslisin kizz :) gule gule tak canom
(2,637 puan) tarafından
Aynen kuzum iyiki annem var❤
0 oy
(6,825 puan) tarafından

image

Bu da benim ki..

İpli benim ki çünkü oğlum çekiyor iki çeyreği var içinde korktum düşerse diye riske atmadım oğluşum büyüyünce değişicem ama şimdilik çok severek kullanıyorum:)

tarafından
Cocuk durmuyorsa en iyisini yapmissin canim cok guzel seninki de gule gule tak :) ben bastan istedigim gibi yaptirmaliyim sonra yaptirmaz esim bunu istedin diye :D
(6,825 puan) tarafından
Sağol kuzu O zmn snde direk gönlünden geçeni yaptır cnm snn yerinde olsam ama hem spor tarz da hem de klasik kıyafet de kullanılabilir siyah kenarları olan dan düşünürdüm
0 oy
(442 puan) tarafından

Benim bilekligim bu şekilde. Digerleri cok abarti geliyor bana.gunluk kullaniyorum hic cikarmiyorum

image

(2,493 puan) tarafından
Bilekliklerimiz ve çeyrekli bilekliklerimiz aynı:)
tarafından
Kalpli olana gozum kaydiii :D gule gule tak canim
(442 puan) tarafından
Hadi canim;)
(442 puan) tarafından
Benim bileklik koleksiyonum vardi. Kolumda 10 tane bileklik vardi. Hepsi de farkli,degisik modellerdi. 1 tanesini kaybettim. Sonra butun hevesim gitti. Sattim hepsini. nazar boncukluyla kalpliye kiyamadim. Sonra da ceyrekli aldim yeter. Artik almiyorum
(2,493 puan) tarafından
Çok severek kullanıyorum ben de :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben sevmiyorum bu tarz şeyler . Nakit birikim candır:D
tarafından
Nakitte durmuyor canim ilk el ona gidiyor harcaniyor
0 oy
tarafından

image

benimkide böyle canım çok seviyorum 
tarafından
Bu da guzel canim da benim bilegim ince bir kere denemistim.hic guzel durmadi bu model bende
0 oy
tarafından
Ben çok seviyorum bunları günlükte de kullanılır spor olarak ama bizde para yok ki yapalım 
tarafından
Kiyiya koseye az az at canim.bir sure sonra birikiyor. Ben kocisten alaa ala yaptim bak bir de bilekligi alabilirsem bakalim
tarafından
Eşim maaş alabilse de ekmek alsak diye bakıyorum canım kıyıya nasıl koyayım ki 3 haftadır eşim ise gitmiyor daha doğrusu izin verdiler hemde ücretsiz yani para vermeyecekler ne zaman çağıracaklar bilmiyorum isleri durdu 450 kişi çalışıyordu 250 kişiye izin verdiler böyle
tarafından
Bu yorumu okuyunca inan yapasim kacti. Canim Allah yardim etsin. Herkes ne zorluklardan geciyor. Ne zaman kimin durumu ne olur belli olmaz coklugun icindeyken bir gun hic birseyin icinde de olabilirsin.
Beni sakin gorgusuz veya zengin hava atiyor seklinde dusunme. Bu da benim emegim harcansin istemiyorum colugum çocuğum var kiyiya satilmamasi icin atmaya calisiyorum. Rabbim esinin islerini yoluna koysunda bende  once sana nasip etsin
tarafından
Sakin asla öyle düşünmedim hatta altın yap para elinde durmasın iki gün sonra dediğin gibi yokluğa düşersen elindekileri kullanırsın hiç bir şey yapamazsan  duaların için de çok kesinlikle altın yap ama satarken ucuza gitmeyecek bir şey al canım bu tarz bileklikler mantıklı olur hem satarken zarar da etmezsin yapacaksan işçiliği az olan bir şey yap özür dilerm bu arada hevesini kırdığım için niyetim o değil di
tarafından
Niye ozur diliyosun canim estagfurullah.. Haklisin bende isciligi az satista zararsiza ugrasiyorum bakalim hayirlisi..
0 oy
(15,598 puan) tarafından

Dün yaptırdım umbende

image

tarafından
Rengarenksin kiz :) Allah seni renk renk gozlulerin nazarindan korusun :D
Gule gule tak
(15,598 puan) tarafından
Eşimin zevki ☺❤
tarafından
Bence benim gibi dusundukiiii bir suru renk nazar boncugun var :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim vardı ama şuan boynumda tam altın olarak duruyo ☺☺ kolum için  üç boş halkalı bileklik alicam ama o gümüş olucak 3 tane çeyrek koyucam çünkü o bilekligin altın olanı için 10 milyar fiyat söylediler onu alabilmek için boynumdakileri bozdurmam lazım onada gerek yok o yüzden altın suyuna batırılmış gümüş bileklik aldım cumartesi günü gelicek çeyreklerimi takicam o zaman da be n post acarım inşallah ☺☺
tarafından
Aynen ya fiyatlar ne oyle :D iki ceyrek kadar ben miktar hazirladim gerisini de esim dusunsun. Bekliyorum postuuuu :)
(9,626 puan) tarafından
Benim altın olarak beğendiğini işlemesi taşı falan çoktu sade bise değildi o yüzden biraz fazla fiyat çektiler sagolun dedim çıktım ☺☺☺ henüz gelmedi ama sayfasında fotoğrafı var atayım istersen ☺
tarafından
At kuzum bakim ama asıl kolunda bekliyorumm :)
(9,626 puan) tarafından
Atayım canım inşallah haftasonu bi gelsinde atayım hemen gelir gelmez ☺
0 oy
(3,136 puan) tarafından

image

ben böyle bir model almıştım. 

image

Ama elime para geçtiğinde bundan alacam
(3,276 puan) tarafından
Ortadaki çeyrek mı yarımlık mı canım
(3,136 puan) tarafından
Ortada ki yarım yanlarda ki çeyrek
(3,276 puan) tarafından
Tamam canım güzelmiş:)
tarafından
Bende su yanlari cok begendim oyle yaptirmayi dusunuyorum seninde bilekligin cok guzel ilk firsatta alirsin insallah
(3,136 puan) tarafından
Aynen bende o modeli bilekliği aldıktan sonra farkettim. İnşallah alırım canım.
İlk bilekliği kızıma takılan altınların bir kısmıyla aldım kızım büyüdüğünde ona vermek için bu şekilde yatırım yapmıştım. Diğerini de artık ikinci bebeğime takılanlarla alırım :)
0 oy
tarafından
Bende şuan deri olandan var ellilik olanından bazılar yarimlik diyo bilmiyom artik sen ne diyon :)  gayet memnunum günluk olarak takiyorum surekli kolumda. Kaymamasi icin yukari dogru cikariyorm iş yaparken falan biyere takilma korkusu olmuyi yani 
tarafından
En kullanislisi o galiba, gule gule tak canimm
tarafından
Daha guzelleri seninde olsun :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Söyle bir baktımda 3,500dan aşağı yok benimde çeyrek var ne yatırsam diye bakınıyordum büyük ihtimal siyahtan yaptırırım adama 2 ay o ne 8,5 girdi bunları yapmaz yaparda ben isteyemem :D

tarafından
:D kizceeemmm sende mi yaptiriyon, bende begendim onlarida su kenarlari altin olanda cok guzel onu begendim asil  benimko buyuk ihtimal ondan olucak
(3,276 puan) tarafından
Bende onu çok beğendim 1 tané daha çeyrek alayımda inşallah yapabilirsem yapayım:)
tarafından
Canom ben tek ceyrekliyi diyorumm sen 3 luyu yaptirican galiba, bekliyorum yaptirinca fotonuu :)
0 oy
(468 puan) tarafından

image

buda benim bilekliğim

tarafından
Cok guzel canim.sen kaca yaptirmistin boylece ?
benim begendigimden sadece seyregin kenarligi yok seninkinin
(468 puan) tarafından
Nazar boncuguna diyosan vardi ama dustu 1 sene önce yaptırdım 1 500 tlye yaptırdım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
0 oy
17 cevap 177 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap