0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Dun kayınvalıdem le kavga ettik biz beraber oturuyoruz ben sıvasta esim canakkalede 3 ayda bir geliyor esıme yeter bı duzen kurmak istiyorum falan dedim oda ben napıyım sen bu akılda git dedi bende boyle giderse ben gıdecem dedim oyle boyle derken ogleden beri konusma dik bana bir fikir verırmısınız 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birlik olunca bu tarz tartışmalar çok yaşanıyor ve yaşanırda kendimden biliyorum kayınvalidenle olan kavganın sinirini eşinden çıkartmışsın gibi 
(467 puan) tarafından
Evet oyle oldu ne yapabilirim
tarafından
Ayrılma durumunuz yokmu canım ayrı eve çıkınca inanki insanin kafası rahat oluyor maalesef ki bende çok çektim tahmin edebiliyorum yaşadıklarını
(467 puan) tarafından
Maalesef yok canım işten dolayı
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Başta kabul ederek hata yapmışsın cnm (kabul ettin mi bilmiyorim da ) her insan kendine ait düzen ister eşin neden orda sen  neden yanında değilsin 
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Bir oturmak çok sıkıntı ya idare edeceksin ya da kavga gürültü yuvan dağılacak 

Yani ya bu diyardan gideceksin ya da bu deveyi güdeceksin
(467 puan) tarafından
Haklısın canım Ayn oyle
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Diretmeye devam et çalıştığı yerden ev tutsun .Anasıyla yaşadıktan sonra kendide farklı yerdeymiş evlenmenin anlamı ne kendi anan babanla yaşar giderdin
(467 puan) tarafından
Bende aynısını anlatmaya çalışmaktan yoruldum 4 senedir boyle 2 cocugumuz var ama anlamıyor
0 oy
(549 puan) tarafından
Bnde 8ay bırlk oturdum bDe hep kavga fln ama ayrı eve cjktıktan snra arkdas gbı olduk 
0 oy
tarafından
Neden eşinin çalıştığı yerden ev tutmuyo ki sizi de yanına alsın niye istemiyo çok ilginc
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Senin paylasimi okuyunca kendi yasadiklarim geldi aklima kac defa kavga ettik kaynanayla sonrada haksiz olarak gösterip kendini esimle kavga ediyodum ayni bende senin gibi dedim ayir evi yapamiom istemiyorum aileni tamam askm az daha sabret cikczz maasi aliyim dedi dinlemedim aldim cocugu ciktim gittim babamn evine mecbur tuttu ayirdik evi
0 oy
(119,228 puan) tarafından
Birlik olmak en berbat sey

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 370 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde yagmurhawa (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,199 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde Denizmavisi (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,574 göst.