+1 oy
1,352 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
Kızlar nişanlıyken bir hevesle alyans larımızı seçiyoruz Şahsen ben yok alyans Beştaş birbirine uysun yok tektaş alyansımı uysun diye aylarca kuyumcu Gezmiş tim nişanlıyken gece bile çıkartmıyor dum evlendim zaten 4 ayıma yeni girdim hamile kaldım Ellerim şişti takmayı bir bıraktım Şimdi de Valla aklıma bile gelmiyor takmak eşim de aynı şekilde calıştığı yerde yuzuk yazak İlk zamanlar takıp gidiyordu işte çıkartıp cüzdanına koyuyordu bir tane alyansı mızı kaybetti öyle ikinciyi aldık bir süre onu da aynı tak çıkart devam etti Şimdi o da alıştı takmıyor anca özel bayram seyran aklımıza geliyor takıyoruz  acaba bizde mi sorun var

71 Cevaplar

0 oy
(604 puan) tarafından
İkimizde takmiyoruz esimin alerjisi var takamiyor bende yuzuk takmayi hic sevmiyorum o yuzden takmiyorum ikikiz arasinda bu sorun olmuyor 
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben takıyorum ama eşim takamızı iş yerinde yasak yani makineye yüzügü takılsa allah korusun başına bi iş gelir bende istemiyorum takmasını 

Gönüller’ birbirine nişanlı bağlı olsun yüzük sadece sembol kafana takılcak bişi değil 
0 oy
(772 puan) tarafından
Normalde alyansımı ve tek taşımı takardım doğuma giderken çıkardım sonra bebeği çizmim etmim die hepsini çıkarttım bi süre sonra sadece alyansımı taktım o aralar eşim kilo aldı parmağını sıktı yara yapmaya başladı bırak takma fln dedim sanırım hala takmıyor bende alyansı çıkarttım şu ara sadece tek taşımı takıyorum ama arada bi çıkartıp bi kaç gün takmayı unuttuğum oluyo bence sıkıntı yok 
0 oy
(671 puan) tarafından
Yoo. Bizde takmoyoruz :) benim ellerim şişiyor eşimde gazetede çalışıyor takamiyor elleri kuruyor :) aman taksan ne takmasan ne sonuçta evlendiniz herkes biliyor evli olduğunuzu 
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Benim eşimde en son bi kız arkadaş o vardı kendinden yaşca büyük. Kütahyaya onun yanına gitmişti. O zaman taktirmistim :)))  zaten hiç takmıyordu iş yerinde elime takılıyor rahat hareket edemiyorum kırılacak diye. Öyle boş boş bekliyor kutuda. Bende arada bir yere giderken falan takıyorum evde pek aklıma gelmiyor benimde:D 

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bende evlenirken eşimün durumu iyi değildi en ucuzunu seçmiştim çok ayrıltılı yakıştırıp seçemedim yani iaterdim begendiğim bir şey olsun diye simdi de parmaklarım şişmiş herhalde olmuyor rahatsız ediyor doğum yaptım ama bana da bahane oldu herhalde evden dısarı çıkamıyoruz zaten birde yüzük öyle modeli var ki insanon saçını yoluyor bebekle ilgülendiğimden çıkardım takmam da çocuğun saçını çeker 
0 oy
tarafından
Benim 10 sene sonra bebek oldu. nişanda taktım 10 sene sonra doğuma 2 hafta felan vardı çıkardım. Sonra taktim ama benim yüzük geniş parmağım cürüdü resmen yara oldu. Takamıyorum ama yuzuk arıyorum parmağımda. İnce bi alyans alacam 2. doğumdan sonrà suan hamileyim yine. Eşim çok sever ama takamaz. Ağır sanayi de çalışıyor. Dediğin gibi işe gitmeyeceği günler takar.
0 oy
tarafından

Ben takmıyordum görücü çıkıyor takıyorum artık mecbur.

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ayni bende öyle oldum ellerim şişti hamilelikte takamadım halada takmıyorum ama esim ilk taktiği günden itibaren birgun dahi çıkarmadı alyansini❤
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çk önemsemiyoruz açıkcası sadce düğünde byramda  takıyoruz.
0 oy
(405 puan) tarafından

Nişanlanırken taktık hiç çıkarmadık. Bir ben doğumda mecburi çıkarmıştım. Duşta bile elimizde. :D

0 oy
tarafından

Biz hic takmiyoruz 

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Valla benim asıl alyansim iki doğumdan sonra sıktığı için takmadım ama önce klasik bir alyans aldım kendime hiç çıkarmıyorum çok rahat. Eşim takmiyo ama ben sorun eden birisi değilim zaten
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Eşim sözlenmeyi sort gözle bekliyordu.  Altın erkeklere haram diye diğer günü hemen gümüş yüzük aldı taktı.  Ama nisan olduktan sonra hiç takmadı.  Ben takıyorum ama alyansiz kendimi çıplak his ediyorum 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Eşim takıyor bn dışarı çıkınca takıyorum
0 oy
tarafından
Ben evde tektas takamiyorum is yaparken surekli dönüyo o yuzden sinir oluyorm ama alyansimi hep takarim esim de ayni sekilde yatarken bile cikarmayiz
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Eşim işi gereği takamıyor ama ben sürekli takarim onun takmamasini sorun etmiyorum keramet yüzükte değil kapıdan çıkar çıkmaz yüzüğünü çıkaran insanlar var hiç olmazsa dürüst:)
0 oy
tarafından
Hiç öyle yapmadık gittim kuyumcudan birer alyans aldık sonra bana tektaş aldık öyle aman aman özenmedik yani şimdi de takmıyoruz ikimiz de
0 oy
(777 puan) tarafından
Eşim işi gereği takmıyor.ben de küçük oğlum alıp oynamak istediği için Allah korusun yutar falan diye takmıyorum.zaten malum şimdi de evdeyiz bir yere gitmiyoruz:))
0 oy
tarafından
Niye. Sorun olsun canım ... Benim eşim hiç takmıyor ....ben takıyorum ama 

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 645 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,343 göst.
0 oy
26 cevap 733 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu