+1 oy
1,344 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
Kızlar nişanlıyken bir hevesle alyans larımızı seçiyoruz Şahsen ben yok alyans Beştaş birbirine uysun yok tektaş alyansımı uysun diye aylarca kuyumcu Gezmiş tim nişanlıyken gece bile çıkartmıyor dum evlendim zaten 4 ayıma yeni girdim hamile kaldım Ellerim şişti takmayı bir bıraktım Şimdi de Valla aklıma bile gelmiyor takmak eşim de aynı şekilde calıştığı yerde yuzuk yazak İlk zamanlar takıp gidiyordu işte çıkartıp cüzdanına koyuyordu bir tane alyansı mızı kaybetti öyle ikinciyi aldık bir süre onu da aynı tak çıkart devam etti Şimdi o da alıştı takmıyor anca özel bayram seyran aklımıza geliyor takıyoruz  acaba bizde mi sorun var

71 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim eşimde tak çıkar yapıyor işten dolayı canım.  Ama uyurken bir ara yüzüğünü çıkarmayı denedim uyurken bile izin vermiyor bağlı yüzüğüne . :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok önemli değil ama esimle ortada söz isteme yokken emri vaki yaparak gidip seçtik yüzükleri eşimde bende severek kullanıyoruz yanımda değil eşim  ama dışarıya balkona vs çıkınca mutlaka takarım oda el yıkama duş vs. Haricinde çıkarmayz
(492 puan) tarafından
Normali o aslında bizde sıkıntı var :)
0 oy
(488 puan) tarafından

Bizde hevesle aldık. Ve yüzüğün anlamı değeri bende çok büyüktü. Hep derdim evlensem ilk alyansm kötü olsa bile hatırasindan dolayı değişmem. Evlendik çok borçlandk. Eşim hiç yüzüğü takmadı. (Gümüş de almıştık,) sonra güya espirisine borçtan bahsederken alyanslari satarız dedi ve ben hem böyle şakayı kaldiramam bir saat ağladım. En kısa sürede sattım. Şimdi ikimizin de gümüş alyansi olmasına rağmen takmıyoruz. Eşim bir defa bile yüzük nerde takayım demedigi için bendeki tüm anlamı da gitti :(

(492 puan) tarafından
Kötü olmuş canım bazen bana da eşim taksa gibi geliyor ama zorlamakta istemiyorum zaten evden çıkıyor kapıdan servise biniyor aynı şekilde eve geliyor serviste kim görecek diyor hak veriyorum bende
(488 puan) tarafından
Ya tabiki işte yasaksa yapacak bir şey Yok ama bence en azından bı yere gidecekken yüzüğü takayım demek bile insanı mutlu eder. Bunun güvenle falan ilgisi yok benim için ama olmayınca olmuyormus
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Benim esimin is yerindede yasak o da giderken takip is yerinde çıkartıyordu  bende hamile iken çıkardım simdi.ikimizde takmiyoruz dediğin gibi 

Çok ta takılacak bisey aslında ne bileyim
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Ben takidan nefret ederim canım kolye  yüzük bilezik hiç birini takamam ilk zamanlar biraz taktim yüzükleri hamilelik mana oldu çıkarmıştım doğurdum 1 sene olacak takmıyorum eşimde sevmez ikimizde takmayiz sorun etmeyiz :)
(492 puan) tarafından
Demek yalnız değilmişim cevremde insanlar var niye taktirmiyosun kocana yüzüğü falan diyorlarda yapacak adam.her türlü yapar yüzükle mi olacak insanlar eski kafa ile devam.ediyor malesef
(1,982 puan) tarafından
Aynen canım yanımda takar yüzüğü sonrasında yapacak adam çıkartır yüzüğü

Yuzukle olmuyor o işler Allah şeytana uydurmasin
0 oy
(514 puan) tarafından
Esim asker olmasina ragmen gece bile cikarmaz alyansini bizim de parmaklar dobik oldu takamiyorum:):)
(492 puan) tarafından
Ne güzel canım biz çocukluk aşkıyız liseden beri yuzugumuz vardı aramızda takmıştık heralde bıktık taka taka senelerdir :)
0 oy
(582 puan) tarafından
Normalde ben evde hiçbir takıyı kullanmam yüzüklerime kadar çıkartıp dışarı çıkarken takardım ama hamilelikten bu yana hiç takmaz oldum Bi yere giderken bile unutuyorum eşimde takmıyordu evlendik ilk zamanlar taktı sonra bıraktı unutuyordu kaybediyordu sürekli 
(492 puan) tarafından
Herkeste varmış.ayni dert :)
0 oy
tarafından
Yıllar oldu takmayalı 
0 oy
(660 puan) tarafından
Yuzugun anlami bna gore buyuk evlilgin simgesi her evli cıft takmali bence hamileyken bol olan bi gumus yuzugum vardı onu taktim esimde hep takar hç cikarmaz ayni dusuncediyiz 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben taki takmayı hiç sevmm zaten işte zor oluyor hijyenik değil fırsat bu ya takmıyor ama eşim takar 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Eşim takmıo

Sevmediği için üstüne gitmedim hiç 
0 oy
(2,637 puan) tarafından
Eşim  takmiyo isten sıkıntı  vardi unuttu adam özel  günlerde  ancak bende isime gelirse☺️

Bence yüzük  bi simgedir herşey  kalpte biter
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eşim hayvanlarla uğraştığı için takamıyor bende hamilikte ellerim sişti takmadım ikimizde takmıyoruz 
0 oy
tarafından

Bende dışarı çıkamadığım sürece takmam canim esimde isi gereği takmıyor o yuzden sorun yok yani:)

0 oy
(7,924 puan) tarafından
Benle kocam hiç takmıyoruz o takmiyo bende sinirleniyorum 6 yıldır 2 mizde takmadı yani
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ben takı ssevmem. Yüzüğü de ilk başta alışamadım zaten. Hamile kalınca takmayı bıraktım. Eşimde dönem dönem kilo alıp verdiği için takamadı yüzüğünü. Ammmeeeeeeaaaan boşver dedim. Sonra benim yüzükleri satıp baget aldık :D 

Yüzük sembolüdür benim için, pek bir değeri yoktur gözümde.
0 oy
(992 puan) tarafından

Ben 10 yıllık evliyim 3 yıldır takmıyorum :D takınca kendimi yeni evli gibi hissediyorum

(492 puan) tarafından
Haha aynı hissediyorum.bende :)
0 oy
(636 puan) tarafından
Ay aynı biz. Nişanlıyken hiç çıkartmadm. Markette çalışıyordum. Göz önünde olduğumdan gelen giden görücü göndermek istiyodu. Yaşadığım ilçe küçük olduğundan dolayı.  Hiç çıkarmadm. Hatta bi duşa falan girsem elim boş gibi eksik gibi gelir hemen takardm. Evlendik. İlk gün hamile kaldım :) yine taktım 7. Aya kadar. Eşim meyve suyu fabrikasında çalışıyor yasak takamıyor. Ben de bi çıkarttım çıkarış o çıkarış. Anca düğün bayram da takıyorum. 
0 oy
(460 puan) tarafından

Valla canım bizde aynınız eşimde arabasının delisidir arabayı çizmiş ;) o da tak çıkar araba sürerken sonra bıraktı bende aynı senin gibi hamile kaldım bir bıraktım bi yere oturmaya gidersem bayram seyran öyle gidiyor 

0 oy
(652 puan) tarafından
Yok kız sorun yok sizde bende nişnlıyken takardım hamile kaldım takamadım yine hergün takmazdım bebem doğdu eski kiloma girdi sadece düğünlerde bayramlarda eşimin işindede yasak bide altın takmaz eşim erkek altın haram olduğu için ilk zamanlar benim zorumla taktı iş yerinde unuttu sonra takma dedim bende eşimde takmıyoruz

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 640 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde .._ (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,339 göst.
0 oy
26 cevap 732 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,173 göst.

378,253 soru