0 oy
2,504 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Esim gizli hesap açmış tesadüf uyurken telefonun ekranı açık kalmış normalde kullanmaz instgram bildirimi görünce bakmak istedim iki tane kizin yeni hikaye eklendiğini yazıyordu kizlarin hesabına baktım kendi instgramimdan birisinin sayfası acıktı herkese çok takip eden var kız acik güzel fotoğraf koymuş diğer kızında çok takipçisi var ama onun sayfası kapalıydı hiç tepki vermedim neden böyle birşey yapmıştır sizce ben napayım...

14 Cevaplar

+2 oy
(23 puan) tarafından
Bnde sahte hesap açardım ona istek gönderirdim konuşurdum bakalım aldatmak için mi açmış diye 
(14,033 puan) tarafından
Çok mantıklı bence yapsın bunu
(442 puan) tarafından
Hesabının adi ne bilmiyorum ki bakmadım ekranı üstten kaydırıp baktım çünkü
(14,033 puan) tarafından
Esin eve gelince bı fırsat bul bak
(442 puan) tarafından
Evde şuan müsait bir zamanda bakarım artık
-Reklam-
+1 oy
(1,019 puan) tarafından
Kız sen nasıl sabrettin. Onu uyandırır o telefonu yedirirdim ona ne demek gizli hesap açıp kızları takip edecek...
(442 puan) tarafından
Şok geçirdim galiba tepkisiz kaldım öylece
(1,019 puan) tarafından
Haklisin şok geçirmekte..  ben napicam acaba diye düşünemezdim galiba saat kaç olursa olsun uyandırır ağzına ederdim... Sen kocanı tanıyorsun ona göre davran..
+1 oy
(2,620 puan) tarafından
Neden tepki vermiyorsun? sen gizli hesap açip çiplak erkekleri takip etsen oros.pu damgasi yersin 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Azinaaa......

Ne yapcan huzur verme 

Bizimki de Facebook a takmıştı bir ara bir boklwr çıktı zaten sonrada anladım
(442 puan) tarafından
Sesimi çıkarmadım şimdi hiç beklemezdim
0 oy
(830 puan) tarafından
Bence o hesabı kaydet telefonuna bak bakalım ne yapıyor 
(442 puan) tarafından
Hesabı açıp bakmadım ki anlamasın diye üstten ekranı kaydırıp kızların ismine baktım sadece
0 oy
(50 puan) tarafından
Canım birseye bakmak için açmıştır belkide hemen kötü düşünmemek lazım ama ben eşimde gorseydim kesin birşey arardım altinda
(442 puan) tarafından
Evet birşeylere bakmak için açtığı kesin iki kiza bakmış daha neolsun canım
(50 puan) tarafından
Sordunmu peki ben duramam sorarım dirwk
0 oy
tarafından
Gizli açtıysa aldatmak için yapmıştır. Gizli olmasa tamam da. Ben olsam hemen tepkimi gösterirdim. Bi güzel kavga eder günlerve yüzüne bakmazdım. Şimdiden tepki vermezsen bikaç güne aldatmaya da başlar neden alıp bakmadın kocanın ınstagramına birilerine yazmış mı diye. Didik didik ederdim ben kendi telefonumla da resmlerini çekerdim hep lazım olursa ilerde kanıt olsun diye.
(442 puan) tarafından
Görünce şok oldum çünkü iki tane kızı takip etmeye baslamis herkesin takip ettiği açık fotoğraf koyan kızlar ne anlıyor takipten bilmiyorum biraz daha takip edeceğim
tarafından
Bugün takip eder yarın mesaj atar canım dikkatli ol derim.
0 oy
tarafından
Şuan bile hala iyi duruyosun....
0 oy
tarafından
Ben olsam uyandırır bunalır ne diye sorardım 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bacım napcan biliyo musun öncelikle hesabının adını öğren sonra bir güzel işlet buluşma ayarla sonrada o buluşmaya git. Görsün ebesinin nikahını pat pat yüzüne vur herşeyi.
0 oy
(260 puan) tarafından
Benim eşimde çok açtı Instagram hesabı biz küsken yani ayrılma aşamasındayken aynı evde kalmıyoken.

Neyse barıştık filan bende gördüm inceledim baktım eski sevgililerinin hesaplarını aratmış bide evlenmeden önce yaşadığı evin üst katında bi kız vardı çocukluk arkadaşı onunda hesabını aratmış bide kızın hakkında bana neler neler söylemişti tekin ayak değil demişti ama hesabını aratmış nedense bu erkekler nerede pislik varsa onları istiyorlar demekki ama ben kıyametleri kopardım kapımda köpek oldu düşün yani msj filan atmamış takip isteği atmamış sadece hesaplarına bakmış ama ben onun burnundan getirdim aynısını sana yapsam naparsın dedim kafayı yedirttim ona resmen hele bidaha aynı şeyler yaşansın direk boşarım valla böyle köpekler macera arıyolar hayatlarında Maceranın kralını onlara yaşatırız da ama biz onlar gibi namussuz değiliz.
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Anaaa neden açmış acaba merak ettim bnde
0 oy
tarafından
Ona o uykuyu haram ederdim iyi dayanıyosun
0 oy
tarafından
Ne yaptığı belli zaten bir insan gizli birsey yapıyorsa bir b.o.k Luk vardır ağzına et bence

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 133 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,564 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,125 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 502 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❣AYSUDEMIRCIOGLU❣ (311 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...