0 oy
1,541 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim benden gizli 12 saat önce tiktok açmış  telini karıştırdim gördüm iş arkadaşıyla video paylaşmışlar yanındaki yaşlı adam eşimi yoldan çıkarmaya calışıyor benim esim sadece rehberindeki kişileri takip etmiş  ama o yaşlı bunak yaşına başına bakmadan genç çıplak kızları takip ediyor eşimi kendi gibi yapmaya çalışıyor eşimi uyandırıp hesap sormak istiyorum ama uyku sersemi olduğu için beni anlamayacak yarına kadar nasıl sabredicem nasıl benden gizler bana söylemez anlamıyorum ne  yapmalıyım kızlar gece gece moralim bozuldu  2 tane kendi  adına hesap açmış  diğerinde de 2 tane halay videosu paylaşmış aynı günde 2 hesap neden açmış olabilir

13 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tiktok kadar saçma bir platform yok. Boş gereksiz cılkı çıkmış amaçsız. Akıl fikir versin eşine de. Normalde seni de kınarım müdahale ettiğin için o ayrı da çok geç oldu 
(350 puan) tarafından
Cocugunun nasıl ozel alanı olabilir ya cocugum tiktok acicak ben ozel alanımı dicem bunu hic bi okumus pedogog piskolok herneyse kimse onaylamaz herkes cocugunuzu sanal alemden uzak tutun yararlı kullanın interneti diyor reklamlarda bas bas bagiriyolar bu nasıl bi düsünce yapısı bilemedim
tarafından
Yanlış anladınız  kocamın özel alanı yokmuş özgürlüğünü kısıtlamışım kızım  3 yaşında zaten
(350 puan) tarafından
Yok cocukların bile ozel alanı var diyor ya ona cevap verdim onun özel alani var diye senin hayatın sen ne olucaksın ayakta mı uyucan büyuklerimizin bi lafi var özel yatak odasında olur mahremiyetine girmiyosun sonucta
tarafından
Yemin ederim ben bu adamdan bıktım  uslanmıyor  gözümün önünde sürekli tiktokta egleniyor
(13,202 puan) tarafından
Yok yahu telefonda tiktokla çocuğa özel alan demedim çocuk da bir birey koruyup kollamayı fazla abartıp özel alanına girmek özgüvensiz bir birey olmasına sebebiyet verir.
-Reklam-
0 oy
tarafından

O uygulama geldi Türkiye de ne kadar DEYUS varsa meydana çıktı eve bir misafir gelse kalk karını oynat dese katliam çıkarır para karşılığında canlı yayında karılarıni kızlarınıı oynatiyolar.. 

Yanlış anlama eşin için demedim ama %70 i bu yönde kullaniyor
tarafından
düzenlendi
Böyle uygulamalar yüzünden millet arsız olmuş tıktok sildim diye bana şiddet uyguladı özel alani yokmus benim yüzümden arkadaşının varmış bunun da olacakmis ergen gibi takılıyorlar
(3,101 puan) tarafından
Canm boyle uygulamalar yuzunden arsiz olmuyolar.arsizliklari boyle uygulamalar sayesinde ortaya cikiyor.halihazirda zaten arsizlar yani.
tarafından
Ztn  erkekler hepsi arsız benim için hepsinden nefret ediyorum
tarafından
O elleri kırılsın terbiysiz
0 oy
tarafından
Birkere bende eşimin telefonuna baktım tiktoku var ama kullanmaz arada girer video izler. Sonra bir baktım ki ciklak garilari beğenmiş hep yastığı tuttum yüzüne fırlattım iyi b.k yedin dedim bağırdım gittim içeri geldi özür felan diledi bir kacgun sonra baktım o beğendiği videoları geri almış beğenilerini. Uyandirsanda boş sabah uyandığında anlat sonra arkanı dön git o ona yeter
tarafından
Uyandırdım bana şiddet uyguladı bana dedi senin yüzünden benim özel alanım yok dedi 2 tane hesap açmış linç etti beni ********  doğuma 1 ay kala
tarafından
Yağ üste çıkıyor birde serefs.. adam hamilesin bide. Ay cok sinirlendim.
tarafından
Valla gelip geçip ******** diyorum allaha havale ettim gözüm şişti onun yüzünden
tarafından
Buz koy canım gözüne. Allah yardımcın olsun
tarafından
Çocuklar için dayanıyorum  amin inşallah
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Bunun iyi niyetlisi olmaz. Benim için büyük kavga sebebi. İsterse dini video izlesin tiktok la işi olamaz arkadaş. Bilgi öğrenmek bişey izlemek istiyorsa bir sürü yolu var.

Kırmızı çizgim tiktok. Tüm sosyal medya aslında. Gereksiz uğraşlar. Yuva yıpratan, şüphe ettiren insanı yoran şeyler. 
tarafından
Benimde kırmızı çizgim ama engel olamıyorum hemen üste çıkıyor özgürlüğünü kısıtlıyormuşum   bide şiddet uyguladı hesapları silince
(3,240 puan) tarafından
Şiddet varsa yapılacak şey belli. Defolsun gitsin. Hata yapıp bir de üstüne dövüyor. Yazarken sinirlendim. Allah yardım etsin. Bu tipler de normal insan diye geziyor. Hastalıklı yaratıklar
tarafından
Malesef aynısını  ben yapsam beni döver ama ne  olursa olsun bende eşimin gözüne soka soka uygulamayı indirip bakıcam empati kürsün  diye
0 oy
(126 puan) tarafından
Al karşına konuş o hesapları kendin sil 
(126 puan) tarafından
Onlara özgürlük var karılarınada kısıtlı hayat
tarafından
Adamın ağzına sıçarım birde bana şiddet uygulayacak al eline oklavayı iyice döv gözlerini korkutmadan akıllanmayacaklar
tarafından
Gebeyim diye yaklaşmıyorum ama cezalandırmak istiyorum ona güzel bi ceza vermek ıstiyorum  geçen gün tartıştık ben yatak odasına  girecekken  eşim empati kursun diye kalbimde sen değil başkası var dedim  baktım yanıma koşuyor sinirlendi ben kapıyı kilitledim bana diyor kim o başkası  kapıyı kırarım felan dedi ben sabaha kadar açmadım ertesi gün ska yaptığını söyledim sandım ki beni  anladı adam oldu meğer adam olamamış  ne yapsam değişmiyor
tarafından
Aynen öyle ben birilerini begensem laf yapıyor  beni döver kendi istediği boku yapıyor
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor
0 oy
tarafından
Engellediklerine bak kuzum,yaptığı yorumlara bak beğendiklerine bak...
tarafından
Kimseyi engellememis ama begendiklerine nasil bakılıyor  bilmiyorum
tarafından
Kendi atıklarının hemen yanında kalp işareti var ordsn bak kuzum
tarafından
Anlamadim detaylı  yazar mısınız
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kuzum ewin gizletmemiwki   zaten sen telefonunda gorucektin bemce bu gizli degildirki 
tarafından
Eve gelince uygulamayı silmişti bende gogleden gordum hemen indirdim bi baktım ki  3 tane birden açmış kendi adına  1 tanesi ünlü bi kadının adina hesap açmış fake amacı nedir anlamış değilim
(1,370 puan) tarafından
Anadim ozaman hesap sorarsin 1 tane olsa yine neysede 3 tanesi garip  ha bide silmiş
tarafından
Bana diyor ben artık özgürüm istediğimi yaparım ozel alanıma karışma diyor 30 yaşından sonra cocuklasti diye düşünüyorum garip hareketler
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Yaşlı bunak değil hatalı olan senin eşin. İlk senden gizli yapması ikinci olarak da böyle bir şeyi kendi yapması. Baskasını öl dese ölecek değil ya. Kendi fikri kendi zekası.. Sen eşinle çöz.. Kızmadan fevri çıkışlar yapmadan sor. Ve istemediğini hoşlanmadığını uygun bir dille anlat..elin yaşlısını dinleyen seni de dinleyecektir umuyorum... Çok ta fevri çıkılacak bir durum yok ama uygulama çok gereksiz... Kendini sakinleştir ve eşin sana karşı katı olmadığı sürece sende ona iyilikle yaklaş. 
tarafından
Ben o yaşlı bunakla konusacam eşimden uzak dursun huyunu  değiştirdi 1 haftada  video çekerken bile tel adamın elinde 3 tane çocuğu var 2 bin kişiyi takip ediyor  kocam saf olduğu için  beni  çiğnedi adamı dinledi erkekliği tuttu onun yanında
(3,551 puan) tarafından
Eşine deki kimlerle gezdiğin karakterini ortaya çıkarır... İyi arkadaş iyiliğe götürür kötü arkadaş kötülüğe... İnşallah çözersin.
tarafından
Sabahtan beri söylüyorum gözümün önünde teli elinden bırakmıyor tiktok izliyor ve bana hakaret ediyor karistigim zaman
0 oy
(979 puan) tarafından
12saat önce oldgnu nrdn grdün cnim
tarafından
düzenlendi
1 tane video paylaşmış  12 saat önce diyordu
(979 puan) tarafından
Esine sordn mu pki cnim
tarafından
Henuz sormadım  sadece bagirip cagirdim  biraz zamn geçsin sorucam neden böyle yaptığını
(979 puan) tarafından
Anladm cnim
0 oy
tarafından
Detaylı anlat demişsin canim resim ekliyorum sana
0 oy
tarafından

Detaylı anlat demişsin xanim resim ekliyorum sana 

imagehesabına gir orda kalp olan yere tıkla o zaman beğendikleri görürsün 

tarafından
Baktım  kimse yok hesap açarken eğlence dans seçmiş komik şeyler bu bile yeterli ne yapmak istediği ortada dans eden kızlara bakmak için kulanıyor
0 oy
tarafından

Detaylı anlat demişsin xanim resim ekliyorum sana 

imagehesabına gir orda kalp olan yere tıkla o zaman beğendikleri görürsün 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 552 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 780 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde Derya_34 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy