0 oy
1,298 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar 5 sene önce evlenirken 500 tl yatak almıştık hala ona yatıyoruz sabahları heryeri tutuluyo artik kiyacam bi maaşımı verip adam akıllı yatak alicam ama bugün bambiyr gittim yattık hepsi birbirine benziyor tavsiyeniz var mı 

19 Cevaplar

0 oy
(16,491 puan) tarafından
Yatağım bambi değil mş bılmıom ama çok rahat :) 
(87 puan) tarafından
Ay hangi marka :)
-Reklam-
0 oy
(980 puan) tarafından
Aynı durumdaydık inan. Yataş da indirim vardı oradan aldık. Bambi yatak da seçeneklerimiz arasındaydı fakat indirim olunca Yataş aldık. Şu an memnunuz. Ağrıyan bölgelere göre de yatak önerisi yapılıyor Yataş da bir sorun isterseniz
(87 puan) tarafından
Canm denenmeden bilinmiyor yatak çok önemli gerçekten yataş çok kaliteli bi marka bi bakayim
(1,165 puan) tarafından
Yataş blue Star yatağını kullanıyoruz 5 sene olacak çok memnunum.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Hkm diye bir marka aldım bayağı iyi çok seviyorum eşim o yatak hatrina yatak odasında yatıp gece bebeğin gürültusunu çekiyor :D
0 oy
(912 puan) tarafından
Biz bellonadan aldik cokta memnunuz. Sert yatak begendigimiz icin ikimizde sert aldik cift tarafli kullaniliyor bi tarafi biraz daha yumusak. Tam adini hatrlayamadigim icin yazamadim susn :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Yatas kullanıyoruz çok memnunum ona da bi bak derim 
0 oy
(140 puan) tarafından
Cnm biz de yataş blue star aldık. İlk başta sert gibi geldi. Şu an çok memnunuz. 2 sene oldu. Etrafımızda da yataş kullanıyorlar onlar da memnun
0 oy
(879 puan) tarafından
Benim yatağım Bambi çokta rahat canım 
0 oy
tarafından
Ben bunu kullaniyorum 2 ay once felan aldik cok rahat sadece biraz yuksek . Bazan yuksek degilse boyun da kisa degilse kesinlikle oneririm
0 oy
(65 puan) tarafından
Canım 3 ay önce idaş aldık. Çok memnunum. 2300 liraya aldık
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bize de evlendiğimizde almışlardı yataş bambi falan değil. 1 seneden fazla kullandık ama kullandığımızdan beri hiö rahat değildi. Kaynanamlara sürekli söylüyorduk hiç rahat değil belimizi ağrıtıyor diye o da dşyordu güya en iyisini aldık nasıl öyle dedi. Birgün diğer tarafını çevirip deneyelim dedim diğer tarafı öyle rahat ki anlatamam meğerse boş yere 1 seneden fazla sırt ağrısı çekmişiz. Sizde diğer tarafını denediniz mi
(87 puan) tarafından
süpermiş yaaa denedik kuzum bizimki vol dandik
(3,136 puan) tarafından
O zaman işe yaramıyormuş
0 oy
(2,104 puan) tarafından

Bizimki weltew marka ayyy yumusacikk cok rahat ya 2 sene  4 ay  once evlendik 1000 liraya ozaman tanidik die oyle alnmsti yaz kis tarafi var ama biz hep kis olan tarafnda yatioz o taraf cok rahat cunku resim ekledim bak

image

(87 puan) tarafından
Allah razı olsun canimmm
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Evlenirken bambi almıştık  3 bucuk sene önce pamuk gibi yatıp kalkıyorum tavsiye ederim:)

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim istikbal çok memnunum ortopedik
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Bambiden alma derim bin pişmanım kızımıza oda yaptık çok araştırdık istikbalin yatağında karar verdik yeni bir yatak çıkarmışlar bronze mi neydi o çok güzel tavsiye ederim yay sistemi çok önemli paket yay sistemi ve roket yay sistemi daha iyi bellonanin yatakları da çok iyi
0 oy
tarafından
Benim köydeki yatagim bambi ve cok memnunum 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Daha iki yıl oldu canim evleneli. Memnunum. İstikbal sleepy
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bambu öyle canım ortapedik al ben evlenirken 1.500’e almıştım pedli çok rahat başka yerde yatınca çok rahatsız oluyorum 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
4 sene oldu bambi infiniti 

Evlenirken aldıkları kaşık gibiydi bunla daha rahatım canım
0 oy
(903 puan) tarafından
Bellona Bambu diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 288 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sorgu sual (598 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 402 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,295 soru

11,353,374 cevap

34,824 kullanıcı

...