0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Eşim sigarasını annesinden alıyo yani annesi eşimin içtiği sigaraları alıyor eşime bazen toplu veriyo bazen günlük veriyo. Ben öyle şart koydum çünkü durumumuz yok.

Neyse eşim kızkardeşlerimi eve bırakmak için çıktı kızımla beraber kardeşlerimi evlerine bıraktı oradan da annesi gile gitmiş kızımla sigara almaya ve gidip biraz oturmuşlar öyle sohbet ederken eşim demiş kaderin bu aralar canı baklava çekiyo artık baklavayı nerden görmüşse öyle aklına gelmiş bahsetmiş :D kaynanamda çıkıp gitmiş baklava almış bunu kadere götür demiş :))) bi baktım eşim eve baklavayla kolayla geldi annem aldı senin için dedi ben de sevindim baya :D eşim yarın alırdı yarın haftalık günü yaa yarın bekliyodum eşimden ama bi baktım kaynanam almış :D bu arada ben hamile filan değilim ha :D :D normalde yeme içme düşkünlüğüm yok olmasa da olur yani illa o baklavayı yicem bana alıcaksın filan da demedim eşime :D 

Kaynanamla pek samimi değilim ama aramızda hiçbi sorunda yok sadece baya bi süre konuşmadım eşimle kaçarak evlendik bize düğün yapmadılar diye eşimin ailesinden kimseyle konuşmadım 1 seneden fazla daha sonra konuşmaya başladım kızım 6 aylık filandı sanırım barıştık ama kayınbabayla konuşmuyorum konuşmamda asla eşimde konuşmuyor bi düğünü çok gördüler bize yani tamam durumları yoktu ama durumları olmadığı halde gelip istemiyceklerdi beni ve istedikten sonra insan borç yapıp yinede düğün yapardı evladına yani babaya düşen odur ama yapmadı.

Nişanlılık baya uzun sürdü ortada hiçbi düğün hazırlığı yoktu bu yüzden ailem çekildi nişanı attırmak istedi ben yapamadım tek çare kaçmak oldu kaçma olayıda ayrı bi hikaye yani aslında ayrılmak için buluştum ama o buluşma bizi dahada bağladı zaten dini nikah vardı hemen resmi nikah kıydık :D 

Neyse konu kısaca şu bu kaynanaya nasıl bi teşekkür etmeliyim msjlamı arayarak mı yoksa başka bişeylemi ?? :D 

Msjı şimdi atabilirim ama arayamam anca yarın arayabilirim.

10 Cevaplar

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Afıyet olsun canım :) 
tarafından
Doğru söyle sonuna kadar okudun mu selmoş ahahah:)
(260 puan) tarafından
Sağol canım :D okumadın dimi çok uzun olmuş yawfff .d
(16,490 puan) tarafından
Vall okumadım başlığa yazdım sadece :)
tarafından
Kısaca arkdaşın cani baklava çekmiş.esi de annesi file uğramış o ara eşinin canının baklava istediğini söylemiş kaynanası da gitmiş hemen almış.yollamis gelinine :) gelini de şimdi arasam mı.mesaj mi atsam yoksa karşılık bisey mi.yollasam diyor;)
(16,490 puan) tarafından
Ahhash yarın msj atsın :)))
-Reklam-
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Afiyet olsunduu

(260 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence yarın ara teşekkür et ama hemen karşılığında bişey alarak teşekkür etme bı anlami kalmaz o zman
(260 puan) tarafından
Hmm peki Ne diyim mesela :D
(4,040 puan) tarafından
Baklava güzeldi teşekkür ederim gibi
0 oy
tarafından
Ara teşekkür et kiz onunda hoşuna gider mesaj atma ara sen 

Afiyet olsun
(260 puan) tarafından
Sağol canım şimdi geç oldu yarın ararım anca :) Gerçi onlar geç uyuyolar ama olsun en iyisi yarın aramak olur :)
0 oy
(365 puan) tarafından
Daha yeni eşime dedim canm baklava çekiyor diye sen bunu paylaştın:))) afiyet olsun canm 
(260 puan) tarafından
Sağol canımm :) bitirmedim dolaba kattım keşke komşum olaydın çalar kapını verirdim valla :)
(365 puan) tarafından
Yemiş kadar oldum teskkur canm :)) bitirme tadını cikarmaya bak :))
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence ara teşekkür ederim annecim falan de 
(260 puan) tarafından
Onu yarın yaparım :) biraz da utangacım yaa msj daha kolayıma geliyo :D :D ama aramak daha uygun olur sanırım
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Yarın sabah ara canım hatta kahvaltıya davet et:)

0 oy
(3,845 puan) tarafından
Ara teşekkür et yarın. Bir baklavada sen de hediyeyle karşılık  verme hemen ki degerin artsin;)   afiyet şifa  olsun. Evet düğün  yapmalilardi keşke  olaydı. Insanin icinden çıkmıyor  çünkü  icin de almaz zaten konussan bile öyle  böyle  konuşursun.... helal valla kaynanan sigaralarini aliyorsa ve bunun lafini yapmiyorsa.
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ara bence hatta evinede gidebilirsin ölümlü dünya  herkes yaptığınk bulur  zaten yavrum 
0 oy
tarafından
Olmuş geçmiş artık çocuk var üstelik kim kime yapıyor bu zamanda. Bence altta kalmamak için teşekkür etmelisin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 864 göst.
0 oy
28 cevap 1,005 göst.
17 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 865 göst.
21 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Oznurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 865 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...