0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanamdayim  seviyorum sayıyorum ama bazı şeyleri beni delirttiyor ya çok cimri ve var ama yokcu varyemez yani 1 hafta oldu bir yere giderken asla ütüsüz çıkmam ama iki defa ütü açtım sadece şal için yoksa gelirken ütü istemeyen kıyafet getiriyorum evimde günde bir kaç kıyafet değiştirn ben burda kafayı yiyorum pazardan pazara cmsr makinesi açıyor haliyle bişey diyemiyorum temizlik yapıyoruz önce çekpasla zibil veya saç dökülmüşse onları çeker süpürge açarız arkasından Vileda ama sadece parke üzeri asla dip köşe değil süpür sil bitti hop otur toz alıyım toz bezi nerde diyorum uğraşma diyor ısrar kıyamet yapıyorum kapı siliyorum onu aydan aya siliyrz ayna siliyorum yok yeni sildim temizlik bitiyor ama ne süpürge boşaltma nede Vileda kovasınn pis suyunu boşaltıyor sırf israf olmasın diye klozeti yıkarim diyor mesela bulaşık için leğene su koyarız ya yemek yenir o leğendeki suyla akıtır makineye atar mutfak toplanır ama leğeni dökmez çay içeriz bardakları o suyla yıkar akşam görünce bir soğudum ya bu kadar olmaz israf olmasın tamam eyvallah ama bu kadarda pess vallahi eşime diyorum kii annenlrre gidince kendimi pis hissediyorum ya ben normalde ben dışarıya çıkınca gelirim oğlumla Kendi kıyafetlermi kirliye atarım çok şükür hasta olmadık bunca zaman ama ben bu kadar dikkat etmeme rağmen dışarıdan gelen bir tek el yıkıyor oda ben oğluma diyorum ki deden amcam elini yikasin sonra birnkac kez dışarıya çıktık ben giderken tesettürlüym giyinip çıkarım yok öyle çok oğluma da üstüne mont giydir sadece diyor anlatıyorum yine aynı geldim oğlum hasta grip şimdi öksürüyor aylardır çocuk hasta olmadi ya hepsi hasta temizliğe asla önem vermiyorlar vallaahi çatladim eşime söylüyorum sen söyle yapmıyorsa sen yap diyor yapsam da yine dökme vs diyor deliriyorm ya bide bana annem çok titiz derdi bu titiz haliyse pis halini düşünemiyrm dedm eşimde seni görene kadar öyle sanıyordm dedi yarın  evime gidicem inşaallah yeter artık bu kadar iyi dayandım

4 Cevaplar

0 oy
(3,063 puan) tarafından
Bencede git canım kaynanan farklıymış hani illaki hepimiz dikkat ediyoruz ama bu biraz fazla acaba bı takıntı vs mi
(3,063 puan) tarafından
Sen bakma o konuşsun sen işini yapmaya devam et bişey derse anne bana bı bırak hadi sen otur vs desen gene mi olmaz
tarafından
2 yıllık evliyim canm bir tek bana değil eltime de yapıyor o yüzden bırakmış gelir oturur yer içer gider ben yapamıyorum ya kalkıyorm ama zar zor iki üç bişey yaparm içim el vermiyor 55 yaşlarında aynı yaşlarda annem var bir dakika oturmak bilmez tertemizdir kendine iş çıkarır o derece ama bende bazen igreniyorum dikkat etmiyorlar ama hastayz şöyle böyle oldu bilmem ne diyemiyorum bendee
(3,063 puan) tarafından
Ya sen en iyisi evine git canım sanada takıntı olur biseye dokunaman yiyip icemen haklısın da zaten
tarafından
Ayy gerçekten öyle kaşınıyorm artık içime dert oldu dilimin ucunda beni delirtti
(3,063 puan) tarafından
Allah'a sabır versin canım oda zor milletin kaynanası yaptırmaya uğraşır seninki oturtmaya oda israf olucak diye :)
-Reklam-
0 oy
(286 puan) tarafından
Geçmiş olsun:)))) sende onun evindeyken elinden geleni yap içine sinmeyen bir daha yıka kirli kalmış de 
tarafından
Teşekkür ederim cnm :)) 2 yıllık evliyim normalde o çalışırken geldiğimde yapıyordum şimdi evde yaparken boşver uğraşma der ama düşündüğünden değil ben temizliği üstten yapan bir insan değilim illa uğrasicam fazla su elektrik vs. Harcanmasn diye yaptırmiyo
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Çekpasla saç toplamak sonra da makine açmak sonra da vilada yapmak ayrı ayrı çok saçma bir iş :D 

Bulaşık yıkanan suyu bende bırakırım, domestoslu falan yaparım dökmem, en son bulaşığımı da yikar dökerim. Ama bunun için o suyun cok fazla kirli olmaması lazım. Cok kirliyse dökerim. 

Bazı insanlar temizlik yapmaz, yapmayı sevmez. Kaynanan çalıştığı için ev temizliğini bilmiyor olabilir. Üstün körü temizlik yetiyordur ona mesela. 
tarafından
Su temizse dökmem bende ama kaynanam pis tabakları sudan geçirip makineye atıyo sonra bulaşıkta kullniyo içinde yağ salça pisligi geziyor israf olmasın diye de pis pis yikayamam ben :(
tarafından
Çalışmıyor evde artık cnm :/
(2,634 puan) tarafından
Olabilir kuzum yapacak birşey yok. Benim kaynanam da deterjan çok kullaniyorum diye kızar. Kendisi nar tanesi kadar deterjanla bulaşık yıkamaya çalışır, ne yağı geçer ne kiri. Sonra uyardım mi ben avrat değilim zaten ben bilmiyorum hadi gel öğret der. O yüzden onun görmediği yerden yıkarım temizlerim..
tarafından
Kız zor ve senin ki bana öyle bişey diyemiyor amaca yapma etme otur der bende görmediğinde normalde kullandığım gibi döküp yıkarım
(2,634 puan) tarafından
Yani beterin beteri var ki kaynanam asla ev işi yapmayı da sevmez. Gidince komple ev temizlerim ne çocuk dinler ne hamilelik....kızım bir dur otur dinlen bile demez..
0 oy
(449 puan) tarafından
Süpürge makinası açmaz elektrik gider diye vileda yapmaz bi bezle odayı sadece siler makina çalıştırmaz elinde yıkar bulaşık makinası var asla kullanmaz elimde yıkar deteejan kullanöaz kolay kolay biter diye fırın asla çalıştırmaz ocaüın üstünde pişirir karnıyarıkta tavuk doldurmasını dahi 2 defa asla kahve yapılmaz yazıktır çay çok severiz ama bi sabah bide akşam yemekten sonra sadece içilir
tarafından
Bir nevi iyiymiş benim ki ama deterjan da öyle oda sade suya batirr bende çok seviyorum çayı bir sabah birde aksam küçük çaydanlıkla 6 kişi içeriz :(  Allah'tan ayriyim şükürler olsun
(449 puan) tarafından
Aynrn iyiki ayrıyız elhamdülillah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pelin1 (602 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 368 göst.
30 Mayıs 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 527 göst.

381,997 soru

11,436,157 cevap

35,003 kullanıcı

...