0 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından
Önceki apartmanda bi komşum vardı, 2 tane de yaramaz oglu vardı... Kadın tuvalette sürekli oglanlara bagirirdi, kadının sesi gelirdı, cok rahatsız olurdum tabi o zaman benim bebek yok ya ;) biraz önce tuvalete girdim, odadan çıktım diye kendini paraladı bizim bebe, ben de tuvaletten bağırıyorum, kızım geliyorum, kızımın adını da söylüyorum falan alt komşu kadının da sesi geliyor, diyor ki ne bunun kızının adı zehra mi  :D utandım ;) 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tabiki insan kinadigini yasamadan olmiycek 

(222 puan) tarafından
Yandık :)
-Reklam-
0 oy
(8,583 puan) tarafından
Ahahah benımse basıma geldi kınadıgım bişey 
(222 puan) tarafından
Ne ki acep ;)
(8,583 puan) tarafından
Ozel bişey acıklarsam linc ederler :) ama kınamamak lazım
(222 puan) tarafından
Çok merak ettim özelden yaz bari ;) neyse canım söylemek istemiyorsan söyleme ;)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Babamın bazı huylarını çok kınadım şimdi eşimde bazen aynı hareketleri yapıyor, bazen babam gibi konuşuyor
(222 puan) tarafından
Aha bu kötü işte ;)
(121 puan) tarafından
Ay aynen ya üstelik ben babamla görüşmüyorum. Üstüne Bi de kızım aynı babam gibi gülüyor. Allah hatırlamanın Bi yolunu buluyor diyorum gülüyorum :)
(222 puan) tarafından
Neyi görmek istemezsek onun enerjisini uzerimize çekiyoruz  bazen ;)
(121 puan) tarafından
Aynen öyle
(7,935 puan) tarafından
Eşime aynı babam gibi konuştun diyorum kurduğu cümle için , gülüyor kimin damadıyım diyor :)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Geldi... 

Eşimin amcasının kızı aşırı yaramaz herşeyi ister herşeye ağlar hep istediği olsun bende aman bu ne demiştim o zamanlar büyük kızım aynen öyle şimdi 
(222 puan) tarafından
Çok çocuk kınadım bende ya :(
(3,701 puan) tarafından
He valla kendi çocuğumda buldum bende amca kızı nasılsa bizimkide aynen öyle bu huyundan vazgeciremiyorum da
0 oy
(12,869 puan) tarafından
Oturduğum mahallede çocuklar sabahtan akşama kadar sokakta çok kınıyorum umarım başıma gelmez ya ben oğlumun sabahtan akşama kadar mahellede amaçsızca oturmasını istemiyorum 
(222 puan) tarafından
Ay onu da kınadım, Allah vermeye
(12,869 puan) tarafından
Amin canım yaaa inşallah bakalım
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Peygamber efendimizin bir sozu var 

Kinadigin sey badina gelmedikce ruhun bedeninden cikmiycak diye   yani kinadigin seyi yasamadikca olmiycez cok seyler kinadam hepside basima geldi ama artik kimseyi kinamiyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kınadığım yapmam dediğim çoğu şey başıma geldi artık kimseyi kınamıyorum
(222 puan) tarafından
Bi yerden sonra insan öyle oluyor ;) olgunlaşiyoruz galiba
(4,698 puan) tarafından
Akıllanıpbinsan halinden anlıyoruz
0 oy
tarafından
Hiccccc sorma :)))))
(222 puan) tarafından
Sordum bi kere :)
tarafından
Üst komşumuz eşini aldatiyordu eve adam alıyordu yazık eşi de çok mazlum kibar sesi çıkmayan bı kadın di kadını çok kınadım kocası gibi takmış koluna bugün migros markette denk geldik bizi görünce adamın elini bıraktı neyse üç gün beş gün geçti kadını görmek yüzüne vurmak için fırsat kokluyorum çöp dökmeye çıktım ahaaa kadın indi arabadan geliyo tükürdüm yüzüne utanmaz dedim ayıp dedim kınadım diğer komsularimda tabi gördü etti herkes biliyo konuyu eve adam aldığını falan eşi geldi bir iki güne binadan yaşlı çift boşa bu kadıni evladım başına iş acacak elini kana bularsin felan demiş kapı çaldı bigun açtım yazık o komşumuz abim ben tasiniyom eşin evdeyse bı yardım edebilirmi dedi eşim çıktı az bişey fırın buzdolap yatak odası gibi biraz eşya yüklediler binacak vedalaştık herkes üzüldü kadın da öbür adamla defoldu gitti neyse kadını çok kınadım ya ben yetim hanede büyüdüm babamı hiç bilmiyom annem de ben 13yasindayken vefat etti kardeşim vardı 8 yaşında erkek evlatlık edinen olmadi bizi o okudu sınıf öğretmeni oldu ben evledim eşimle kardeşim nisanlancak bize geldi eşim görevde tabi binadakiler kardeşimi gormuyo Elazığ da o ya gelince markete gittik çocuklar flan gezmeye gittik neyse kardeşim geleli üç gün oldu sagolsun hiç evde yemek yaptitmadi gezdik eşim in de görevi bitti eve gelmek akşamda kız istemeye gitcek kuaföre falan gittim gündüz çiçekler yaptırdık neyse binada herkes goruyo girip cikiyoz eşim saat 5gibi gelioken binadan yaşlı teyze ve amca bazı komşular oğlum sen eve girme allahindan bulsun elini kana bulama demişler tabi eşimde onlara şaka olsun diye vay benim hanıma odamı yoldan çıktı sorarım demiş kapı çaldı eşim arkasinda komşular kardeşim kapıyı açtı sesler gelio vay utanmaz ahlaksizlar falan diye kardeşim enişte ne oluyo dedi geldim içerden millet şaşırdı tuhaf oldum anlattım artk aşk olsun kardeşim o benim dedim onlarda utandı mahçup oldu tabi ama kimseye bidaha asla karışmam ve kinamam dedim kadını çok ayiplayip kınadım başıma geldi bide halamın kızı eşini aldatıp tüpcuyle kaçtı asla kinamam dedim töbe:)))
(222 puan) tarafından
:D kız sananeydi kadının yüzüne tükürdün, Allah ne etmeye :) komşularda pusuda bekliyormuş :D benim de kardeşlerim var biz de gelince kolkola gezeriz mahallede hep bakarlar,Allah bilir ne diyorlarsa arkamizdan da
tarafından
Yaa4yildir buradayız çok severdik öle yapınca çok kızdım :)))bide kardeşim le sadece yaz tatilinde bide düğünde bayramda anca görüştük görmediler ya bide bendende şüphe ettiler bı kere başlarına geldi şahit oldular :)))
0 oy
tarafından
Malesef geldi 
(222 puan) tarafından
Herkesin geliyor galiba :)
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Bebeği 1 yaşına girmeden hamile kalan bir akrabam vardı. Belki bilerek yapmıştır bilmiyorum. Onu kınadım. Ayyy sa.lak birincisi büyümeden ikincisini yapmış dedim.

Sonuç , oğlum 1 yasinda suan bende 34 haftalik hamileyim. 
(222 puan) tarafından
Yaa benim arabalarda hep arka arkaya doğuruyor ;) çok tırsıyorum valla kınamiyorum Allahım Valla valla :D
(2,634 puan) tarafından
Çok ibretlik bir haldeyim :D allahım olmayanlara versin
0 oy
(1,908 puan) tarafından
İstisnasız hepsi o yüzden bıraktım yaşamadan yorumlamak kolay geliyo 
(222 puan) tarafından
Gerçekten öyle,  Müge Anlı da bi kadın vardi ya beni kınayan benim koynağmı giysin diyordu :)
(1,908 puan) tarafından
O tarz programları izlemiyorum günaha girmemek için dövülesi insanlar var gerçekten
(222 puan) tarafından
Bende izlemiyorum, hatta bizim eve televizyon bile yok ama o baya meşhur oldu ondan biliyorum
0 oy
(16,508 puan) tarafından
Yok benım sanırsam 
0 oy
tarafından
Kazara hamile kaldım diyenleri çok kınardım başıma geldi ") 
0 oy
(341 puan) tarafından
Eltimin iki tane çocukları var çok kınıyorum o kadar yaramazlar simdi korkuyorum diyorum benim de böyle olursa her namaza gittiğimde dua ediyorum insalalh böyle olmaz benim ki diye:)))
0 oy
tarafından
Benim hep basima gelir birde sevmdigim ot burnunun dibinde bitmek var oda hep olur 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hahah sesli güldüm valla :))
0 oy
(3,276 puan) tarafından

14 15 yaşlarında amcamın oğlu 3 yaşındaydı sanki yeni yemek yemeye başlamış gibi yiyordu çay kaşığı kadar lokma alıyordu 5 dakika çiğnerdi garip gelmişti şimdi kızımda öyle kardeşimde amcamın oğlunu mu kınadın böyle oldu diyo :D

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Kinamayi  bırak kisinin  kendisine  sakayla  karisik  solesem  basima  geliyor :D
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Koronali hastaya geçmiş olsun ziyaretine gitmişler diye haber gördüm onu kınamıştım millet kafyi yemis diye esimin amcasi hastaydi ama baska hastaliklari olduğu için korona olduğunu düşünemedik hastaneye de gitmisti farkli odalarda durduk ama geçmiş olsuna gittik ertesi gün tekrar test yaptirdi pozitif ben şok olmuştum
(222 puan) tarafından
Aboooo:)
0 oy
tarafından
Kınamak mı olur büyük konuşmak mı bilmiyorum ama eşimin resmini ilk gördüğümde bununla kim evlenir lan tipe bak tipsiz demiştim sonuç ben evlendim 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 569 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 605 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dereva (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 324 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.