0 oy
1,833 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bu kaynanamla konusmamiz

image

imagebuda bizim buranin korona haritasi 

Sizce kim hakli

59 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Yeni post actim oarayi okuyun
-Reklam-
+24 oy
(1,326 puan) tarafından
Ayip etmissin o senin arkadsisn mi dalga  gecer gibi cevap  vermissin. Anlasilan yakinsizini ki surekli geliyo gidiuo. Bu zmaan a kadar geliyodu da bundan sonra mi kabul etmemeye karar verdin.  Kadin da ne kadar sicak , samimi konusmis yani. Sizede iyilik yaramiyo resmen. Kabul etmesen bile o sekilde soylenmez yani.
(1,326 puan) tarafından
Haklisim sibelcim senin ona davranisin senin cennet anahtarin olur inşallah
tarafından
Amin inşallah canım Rabbim görsün yeter insanoğlu zaten nankördür canım..
tarafından
Iki tatli soze  ne kadarda cabuk kaniyosunuz simdi oglum oldugu icin oyle ya kndan oncesi bana attiklati iftiralar
tarafından
O zaman ayrılsaydın kocandan madem sevmiyorsun mecbursun görüşmeye haksız da olsan
(2,078 puan) tarafından
Çok güzel söylemişsin canım, ++
+6 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben kayinvalideme böyle konuşsam birdaha ömrü boyunca gelmez. Tabikide misafir değil istediği zaman gelebilir hatta haber vermesine bile gerek yok 
tarafından
Tamam seninki ciksin ciksin gelsin o zaman
(3,729 puan) tarafından
Geliyor zaten sağolsun 2 sokak otemde oturuyor haftanın 4-5 günü bende
(5,721 puan) tarafından
Katılıyorum size benimki de yüzüme bakmaz ama asla da soylemem öyle şey
+2 oy
tarafından
Bence kadına öyle demeseydin gelince bı elini yüzünü yikasaydi maskeyle dursaydi ama genede torunlarını özlemiş kadın görürdü hem bu hastalık ne zaman bitecek belli değil yıllarda sürebilir yıllarca birbirinizi görmeden mi durcaksiniz kapacaksan heryerde kaparsiniz zaten illa dışardan gelen birinden bulasmiyo bu hastalık kadının kalbi kırılmış bence olmamış 
tarafından
Evet ama ben sevmiyorum onlari yenj evliyken bana cok iftiralar attilar onlari hazmedemiyorum
tarafından
Her ailede sıkıntı sorun var önemli olan bunu çözmek kadın çözmüş bence sen cozememissin ama hata yapıyorsun sende birgün kayinvalde olacaksın senin başına geldiği ni düşün ben oglumun evine giderim diyeceksin belki de elinkızı da sana gelme diyecek ayrıca kadına farkettim de bir kere anne bile dememissin sen soguksun kadına karşı ama yapma böyle eşini düşün iki arada bırakırsan yolcu sen olursun annesini atacak değil
+2 oy
(4,961 puan) tarafından
Kesinlikle ayıp etmişsin ya msafir demişsin babanneye ben olsam da daha da yazmam sanki senin eşin ise gidip gelmiyomu anne için daha sıkıntılı o eve girmek 
tarafından
Misafir olmuyo mu yani
(4,961 puan) tarafından
Anne misafir olur mu ya
Akrabalar sır misafir dediklerimiz 2. Derexeden başlayan yakinlar
+2 oy
(1,616 puan) tarafından
Çok ayıp etmişsin ben o kadının yerinde olsam seni gelin diye daha saymam güzel dille demek varken kadını nasıl kırmışsın haklıyken. Haksız duruma düşmüşsün uslübun yüzünden eşinin annesi o ona böyle davranmana hakkın yok bide kalkmışın soruyorsun 
tarafından
Yeni evliyken benden altinlarimi almak icin cok iftiralar  attilar simdi oglum olunca sevmehe gelmek istiyolar
+2 oy
(622 puan) tarafından
Valla ben senin kaynananın yerinde olsam bidaha senin evine asla gelmezdim gördüğüm yerde bile sana selam dahi vermezdim  oğlumla torunumu görürdüm ama senin yüzüne bile bakmazdim kusura bakma sen haksizsin hem haksız hemde saygısız ca davranmış sın
tarafından
+++++++++++++++++++++
tarafından
Valla oyle yaparsa bneim icin daha iyi hic deilse evime gelmez
+2 oy
tarafından
Bide yaptıgın terbıyesızlıgı burdamı paylasıyosun evine gelmek isteyen geri cevırılmez yabancı degıl sonucta esının annesi kendi annen gelmek ıstese yollarına güller dökersin demi
tarafından
Füzem olsa atardım kız :D
(622 puan) tarafından
Keşke olsaydı da uzaya kadar gönderirdim bu gelini bidaha geri gelemezdi
tarafından
Evet ya bu kaynanaya düşmemiş düşseydide bi kaynana görseydi benim kaynana bana böyle davrancak basımın ustunde tasırım valla
(562 puan) tarafından
Bazi gelinler hakediyor demekki kaynanalarin yaptigini
tarafından
Yoo kendi anneme karsida ayni boyleyim bayadir gorusmuyoruz
+2 oy
tarafından
Kocana göster o karar versin kim hakli kim haksiz
+1 oy
(1,320 puan) tarafından
İkidebir geliyorsa haklısın 

Sürekli gelmesin yerini bilsinler 

Kaynana söz konusu olunca maalesef haklı bulamıyorum onları 
tarafından
Hilal ardıç ağzına sağlık canım Rabbim herkese merhamet vicdan versin inşallah herkesin kalbi gibi bir hayatı olsun...
tarafından
Sirius senin kaynanan kötü olabilir ama bunun kaynanası nasıl samimi güzel konuşuyor gözün görüyor mu bu soğuk konuşuyor kaynanası afiyet olsun canım tatlımı görmeye gelcem diyor. Her kaynana bir mi senin annende bir kaynana dır belki biraz mantıklı konuşun.
tarafından
İsallah canım çok şükür arkamda  eşim yok ama kaynanam kayın babam var birkere kalplerini kırmadım kaynanam herşeyimi yapar gelir temizligimden yemeğine kadar herşeyimi ben buzamana bile ona borçluyum annesizligimi hiç aratmadı Allah onu başımızdan eksik etmesin kayın babamda öyle
tarafından
Amin inşallah canım hep böyle olun inşallah.
(622 puan) tarafından
Kızlar yaa valla içimden geçenleri yazmışsınız
+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Söyleyiş tarzin kırıcı olmus biraz
tarafından
Evet ama onlarda beni zamaninda cok kirdilar
+1 oy
(2,014 puan) tarafından
Kocanızın annesini misafir olarakmı görüyorsunuz, üslubunuz ne kadar yanlış. Benim eşim bu şekilde mesaj attığımı görse annesine olay çıkar ki bende asla böyle bi mesaj atmam. Kayınvalideniz ne kadar sevecen yaklaşmış oysaki. Eve kimseyi kabul etmeyebilirsiniz Daha düzgün bi üslupla söyleyebilirdiniz. 
tarafından
Evet cok sevecandir kendisi o kadar sevecan ki  yeni evlendigimizde cok iftiralar attilar esimle ayirmaya calistilar
0 oy
tarafından
Brnim kayinvalidrmde alinir ben soyleyeymem boyle kizar ki olduda alinfi konusmadi
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ikinizde  haksizsiniz  ama senin uslubunda  yanlis  olmus  bence kusura bakma
tarafından
Evet sert oldu biraz ama bana yaptiklari aklomdan cikmiyo
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Üslubun yanlış geldi bana geleceksen gel felsn bence ayıp etmişsin belli ki kadın değer veriyor size sanada kuzucuk demiş konuşma tarzın maalesef zaten devamlı gelip gidiyorsa hastalığı katman saçma olmuş elini oraya oraya surucek değil kadın maskesini takar
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Geldi mi gelmedi mi benim kaynana olsa gelirdi
(2,321 puan) tarafından
Bendeki yüzsüzlük abidesi sende olsa sende sinirden artık herşeye günlerdin :))
tarafından
Geldi geldi bi guzel oturduk cayimizi ictik pastamizi yedik
(2,321 puan) tarafından
Benimki olsa benmkide gelirdi kapıdan koyuyorum bacadan geliyor
(1,772 puan) tarafından
Yarında benimki gelecek bise diyemiyorum nereye kadar sakliycam kocam da çalışıyor zaten
(2,321 puan) tarafından
Ben kaynanamdan o kadar tiksindim ki kadın ne dese ne yapsa bana batıyo
0 oy
(857 puan) tarafından
Söyleme tarzın çok fazla yalnış keşke her kaynana böyle olsa 
0 oy
tarafından
Ayy heryere gidiyorsunuz kaynana gelecek olunca hastalık çok ayıp etmissin bence
tarafından
Nerden biliyosun her yere gittigimi benle mj yasiyosun
0 oy
(2,249 puan) tarafından
Malesef sen haksizsin benimki kapiya gelip arıyordu hergün 
0 oy
tarafından
Kayınvalide haklı bence kırıcı bi üslubun var benim kayınvalidem benimle böyle güzel konuşsa keşke 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 560 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pnr_45 (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,213 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 634 göst.