0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde (322 puan) tarafından
Daha önce de birkaç kez yazmıştım.  Üstümüzdeki o kadar gürültü yapıyor ki bizim kata ****** bağlasan durmaz. Gece 3e kadar. Çocukları yerlere sert cisimlerle o kadar sert ve üst üste vuruyor ki gece uykudan korkarak kalkıyorum . 3 çocuk. . 4-6-8 yaşlarında.  Sabah 10 gece 3 hiç durmadan koşmalar zıplamalar. Abartmıyorum inanın alt kata kadar gidiyor ses ve gürültü.  Hepsi de inada ve kasıtlı. .. annelerine ve babalarına defalarca söyledik aynı.  Kadına bugün de söyledim baba dediği "biz bu evi çocuklar için geniş aldik sizi ilgilendirmez. Çocuktur yapar tabi." Sanki bizde çocuk yok... en alt komşudan 6 çocuk var belli saatten sonra tek ses yok. Diğer katlar da aynı. Bizim sucumuz alt katta oturmak ve insan olmak mı. ...  dua edin bir ev bulup kurtulayım bu eziyetten şuanda da peteklere vuruyorlar

13 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
Şikayet edin canım
(322 puan) tarafından
Polise cocukları bahane ettiklerinde birsey yapmıyor dediler
(373 puan) tarafından
Bence denemekte fayda var biraz büyük olsunlarda çocuklarına terbiye versinler
tarafından
Olurmu oyle sey canim mutlaka bir cezasi vardir o saatte kimse kimseyi rahatsiz edemez
-Reklam-
0 oy
(365 puan) tarafından
Mesela çocuk olması değil yapar ama herşeyin bı zamani vakti var ve hatAları anne babada buluyorum biz bı saate sonra terlik giymiyorim insanlar rahatsız olmasin kul hakkı hepsi tabi benm uskatimda boyle ben çocuğuma aşıladm bı süreden sonra çocuklar uyum sağlıyor yani garip yaa Allah yardımcın olsun cnm 
(322 puan) tarafından
Şuan ağlıyorum sinirden  normal bir gürültü olsa anlayışlıyiz ama değil
(365 puan) tarafından
Polise şikayet et sende cnm laftan anlamiyorsa böyle yap ne biçim insanlar ya
0 oy
(488 puan) tarafından
Yöneticiye şikayet edin. Gerekirse toplantı düzenleyin. Kötü insanlar yüzünden hayat böyle haklılarin susması ile geçmesin ya
0 oy
tarafından
Benimde komşudan yüzüm gülmedi bide evi aldık ya. Bu saatte duvara bişey çakıolar 
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Benim yanda vardi öyle terbiyesizler polisi aradim cok iyi hatirliyorum şubattan beri geçen sene cıt yok yine ararim yani bence sende ara
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İnsan olan bu saatte ses gürültünün yapılmayacağını düşünür çocukları bu saatlerde kısıtlar, siz hiç muhattap olmayın yetkili varsa şikayet edin yoksa, evin kira ise paranı veriyorsun milletin kahrını çekmek zorunda değilsin, Benim alt katımda kaynanamlar var, saat 22: 30 olduktan sonra çocuklara yüksek sesle konuşmalarına dahi izin vermem, sabah erken uyanınca yine aynı şekilde, ev kendimizin diye onları rahatsız etmek zorunda değiliz, buna hakkımız yok.. Rabbim onlara merhamet veersin, size de hayırlı kapılar açsın canım 
0 oy
tarafından
Benim eltim benim üstümdeı  oda çok ses yapar ya ne olursa olsun insan biraz anlayışlı olmalı bu saat oldu hala ses çıkarıyor 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
3 çocuk aynı benim üst katı anlatmışsın ama bizimkilere n yaşı daha büyük suç anne babada ve bizim ustekiler karı koca egitimci çocuk güler oynar koşar ama ağlamaya başlayınca evde ne var ne yok kırıyor dokuyir vuruyor kapıları çarpıyor kapı carpmamasinj 8 yaşındaki çocuğa eğitip ogretemiyorsa okul da ne yapıyor acaba çocuklara kapı çarpın diye mi ogretiyor bizde kendilerine çok soyledik çocuğum yokken sesimiz çıkmıyordu idare ediyorduk ama çocuk olunca korkarak uyanıyor tavana bakıyor titreyerek kendi psikolojileri bozuk bizimkini de bozacaklar yöneticiye söyledik sadece üç gün ses yapmadılar ha sesleri geliyor normal yapılması gerektiği gibi çocuk sonuçta ama yapılmaması gerekenler demek ki isteyince yapilmiyormus.ama kısa surdu kirayocim ev arayirum şu an paramla rezil olmak istemiyorum ama senin şöyle bı durumun var bütün apartman onların sesini duyiyormus ve rahatsizmis kendi evleri olsa bile toplanıp onu ordan gonderebilirsiniz iş biraz uğraştırır ama gönderirseniz 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Zabıta veya polise şikayet edebilirsiniz. Para cezası oluyor odediklerinde akılları başına gelir belki 
0 oy
(790 puan) tarafından
Gece 12den snra gurultu yapmalari kabl edilmiyor 12ye kdr olablr ama sikayet edin siz polistn uyari alnca korkrlr yinede 12den snrasi cezali yani kimse at kostramaz herks birbirne saygili olmali oldu sen rahatca otr alttakk hergn kafayi yesn oyle bsy yok cnm sikyt edn cocukta olsa anliyck yastalr en azndan bir uyari yapsalr yetr
0 oy
(405 puan) tarafından
Binada herkes şikayetçi olursa polise gerek bile kalmadan evden çıkmak zorunda kalır. Biraz uğraşın onlarla gözleri korksun. 
0 oy
(97 puan) tarafından
Her Allah'ın günü polisi ara sende ... Sabah yukarı vur sürekli 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Saygısız ya  millet işe gidiyor yorgun argın evlerine geliyor  düşüncesilik 

Arsız olmuş bence anlamaz laftan

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,037 göst.
0 oy
25 cevap 599 göst.