0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
ne giysem karnın çıkmış, video çekerken karnına dokunma diyen birileri var çevremde. vala annem bana hamileyken karnımı saklicam diye iki büklüm gezmiş ve ben çok arsız Bi çocuk olmuşum. karnın gözükmeyle çocuğun huyunun ne alakası var ayrıca edepsizlik diyenlerde var hangi çağda yaşıyoruz yaa. 

25 Cevaplar

+2 oy
(1,929 puan) tarafından
Ben öyle batıl inançlara inanmam ama elini karnına koyupta resim çekinmek bana göre çok yanlış zaten hamile olduğun belli neden koyarsın anlamam dinimizde zaten hamile bayanlar karnını saklaması lazımmış yani hamile olduğun belli olmazmış ama iste böyle söyleyincede cağ dışı olunuyor tabi şimdi benimde karnım belli oldu ama göstere göstere resim çekmek bana göre yanlış benim fikrim 
(19 puan) tarafından
dinimize göre yanlış değil ki böyle Bi ayet ya da hadis rivayet yok yani bu insanın kendi karakteri ile ilgili. bence bütün anneler dilediği gibi karnını sevip göstere göstere gezmeli boşunamı büyüyor o karın
(215 puan) tarafından
Hanım efendi haya diye bir şey var bir kadın dinin emrettiği şekilde örtünmeli nasıl çıplak gezin kendinizi gere gere herkes kendine yakışanı yapar ama önemli olan Allah’ın emrettiği şekilde kapanmaktır
tarafından
Dinimiz vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde örtünmeyi emretmiyor mu . Karnını belli etmek ve etmemek de buna girmez mi ceyda13
tarafından
Sana artı vermek istiyorum ama olmuyor
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Peygamber efendimiz sav. e üç dört yaşlarında bi çocuk götürmüşler ahlakı edebi güzel olsun diye nasıl yetiştirelim diye sormuşlar efendimiz sav. de çok geç kalmışsınız bebeğin eğitimi anne karnında başlar demiş ve bu yazdıklarınızı kastetmiş. Tabi kadınlar arasında fark etmez ama dışarda fotoğraf video gibi yerlerde dikkat etmek gerekir ben 9 aylık hamileyken bol giyinir karnımı saklardım kimse bilmezdi hamileliğimi. 
+1 oy
(1,584 puan) tarafından
Ozaman bütün ünlülerin çocuklari arsız olur :))
(19 puan) tarafından
bak bu iydi  buna bile derler ki evet arsız zaten
(1,584 puan) tarafından
Yani görmüyorsun ki hepsi göbeği ni gösterip foto atıyorlar başka bişey de derlerdi de neyse onu soylemim anladın sen onu milletin ağzı torba deilki kapatasin
(19 puan) tarafından
aynen öyle canım
+1 oy
(238 puan) tarafından
Çıksın diye bekliyoruz bacım ben milletin gözüne soka şoka gezixem kime ne bizim karnımızdan acaba ?
(19 puan) tarafından
ayy hiç sorma ya herkes karışır oldu neymiş edepsizlikmiş,  ne giyersek giyelim zaten o karın belli olucak
(238 puan) tarafından
Ay bırak güzelim ya valla benim 15 haftalık daha varla yok arası çıksın diye dört gözle bekliyorum hiçte saklayamam sanki kocasız çocuk mu yaptık töbe töbeee
(19 puan) tarafından
ahahhh çok güldüm ya Allah seni keşke herkes sizin gibi düşünse
(238 puan) tarafından
Sen şey de onlara bidahakine -ben arsız çocuk seviyorum siz yapın o da arlı olsun- bak zaten sinirli civciv dehşet saçtı modındayım yolarım hepsini :D
+1 oy
tarafından
Millet çıplak karnını atıyor 
+1 oy
tarafından
Hamile kadının karnını saklaması lazım ama canım ayıp gerçekten edepsizlik denmez ağır Bi laf ama ayıp dinen de doğru değil zaten 
+1 oy
(4,980 puan) tarafından
Hüma Hatun gebe olduğunu öğrenince hiç bir harama  karını göstermemiş. Ibadet ve yediklerine de dikkat etmiş. Oğlu Fatih Sultan Mehmet Han hazretleri İstanbul'u fethetti. 

Elbette edepsiz denmez lakin haya etmek en güzelidir.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kendileri hamile bir kadının kalbini kırması ayıp günah değil ama karnının belli olması ayıp rabbim korusun bu cahil zihniyetlerden
0 oy
(44,652 puan) tarafından

Niye sakliyim canım evliysem kocam varsa gayet doğal valla göstere göstere yürürüm millete ne geri kafalı ;)

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Karnını açıp gezmiyorsun sonuçta hey Allahım yaaa bu insanlar aşırı sinir bozucu kocaman karın ne yapalım nasıl saklayalım yaa edepsiz olsa da senin çocuğun sanki onlar bakacak 
(19 puan) tarafından
hayy canını yerim ne güzel dedin
0 oy
tarafından
anne karnında başlar herşey bana göre sevilmeli konuşulmalı elini de koyarsın başka laflara kulak assak hiç birşey yapamayız 
0 oy
tarafından
Jsjsjsjjsjsjjs at zeki at hurafenin dibi bunlar
0 oy
(18 puan) tarafından
Anam bana hamileyken göbeğini kimse görmemiş komsulari ben dogunca sen hamile miydin diyip şaşırmış kimse bilmezmis o kadar iyi saklamış ama tam bir arsiz olmuşum bebekken sinirden ağlayıp istifra edermişim onunla hic alakasi yok dilediğini giy kimseyi takma annesin sen istediğini yaparsin kime ne 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Anasi belli babasi belli neyinden utanackmisn
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Milletin agzını çuvaldızla dikesim geliyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bana da şal yığdılar ört diye de kulak bile asmadım batıllara inananları var ya Allah bildiği gibi yapsın 
0 oy
tarafından
Keşke öyle düşünenlerin anneleri sergileseydi ortada da beyinleri az hava alaydı güneş göreydi ******** dangalaklar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yine eskilerin hurafesi boş duruyorlar biseyler üretiyorlar malesef 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ay bırak su insanları ya nasıl rahatsa oyle yap tatlım benim hosuma gidiyordu kanımın gorunmesı banada oyle dedıler dedım siz hamıle kalın siz gostermeyın tabi bundan once yok cocugum arsızdı falan dedıler Dı ozman deıdm siz gobek acık gezdiniz Allah'ıma bın sukur kızım cok sessiz yanı hıcde dedıgı gıbı olmuyor bosver keyfinı cıkar o göbusun ben suan o halimi cok ozledım ☺️☺️
0 oy
tarafından
Karnını saklmak en dogrusu canim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 287 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ela94 (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ela94 (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.