0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Sizde de oluyor mu

image

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlan kapıda anne die ağlıyo benim adamda annesi seni istiyo die :)
(3,739 puan) tarafından
Al oyala iki dakika demi :(
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ayni biz yeminle iki dakka tut diorum annesi seni istior bak bak dior gunah kizimiza annesi gel bak dior :ermm:

(3,739 puan) tarafından
Bizimde hakkımız ama duşa girmek , yemek yemek ,çay içmek :(
(5,913 puan) tarafından
Ya iki dakka tuvalete gittigimde bile ayni kapiyi kapatiom ordan bagirior annesi arkandan nasil bakior gel gel cabuk annesi seni istior dior cildiriorummmm :D
(3,739 puan) tarafından
Bize hiçbir yerde rahat yok bacım:D
(5,913 puan) tarafından
Hic yok artik koyuyom pusete goturuom tuvaletin kapisinin onune koyuyom kizi nerye gittiniz dior tuvalete diom bana verseydin ya dior :@
0 oy
tarafından
Hay anasının diyorum ben hahaha arkama bakmadan kaçıyorum "D 
(3,739 puan) tarafından
Ahaja :D ise yarıyor mu bari:D
tarafından
Yaradığı kadar işte ")) gelip kapıda bekliyorlar kızımın biri 4 yaşında diğeri 1.5 ") bide yakalanınca seni beklemiyorduk ki oyun oynuyorduk diyolar "D hahah yav he he "D
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Biz bu aralar beraber giriyoruz duşa. Oğlani yaptırıp babasına veriyorum o yuzden bunlari yaşamıyorum hahahana :D
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Yaa o degilde resindeki kadinin hali icler acisi o kadar degiliz yaa:D dusta sıkıntim yok kizim kardesine bakiyo ben giriyom ama rusvetle bakiyo:D

0 oy
(119,458 puan) tarafından
Oohaaaaa herkez böyle
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bu kadarına pes derim artık her akşam oğlumu eşim yıkar çok hareketli oğlum ben korkuyom yıkamaya onlar oynaya oynaya yıkanıyor iki günde bir bende duş alırım eşim çocuğa bakar bizim evde herşey olması gerektiği gibi
0 oy
tarafından
Ayyy valla baya güldüm eşime de gösterdim.  Oda çok güldü tam bizi anlatıyor. :)
0 oy
tarafından

Benim kociş hiç böyle yapmaz :D gül gibi bakar saolsun 

0 oy
(969 puan) tarafından
Bizi anlatmış 
(3,739 puan) tarafından
Daha çok örnek var böle dimi:)
0 oy
(405 puan) tarafından
Bu sabah aldım duşumu. Baktı babası. :D
(3,739 puan) tarafından
Oh iyi bari :)
(969 puan) tarafından
Sonrada birazda sen bakta ben rahat edeyim der ve ben şok ahahahha
0 oy
(141 puan) tarafından
Benimki nerdeyse iki yaşına girecek hala rahat rahat duşa girdiğimi hatırlamıyorum onuda soyup birlikte giriyorum :) 
0 oy
(657 puan) tarafından
Bizde tam tersi ben eşime derim:) benim ki benim için ağlamaz babası için ağlar 
0 oy
tarafından
Suanki halimmi:)
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Benim ki hemen duşa getiriyor annesi seni istiyor çık artık diyo. 2 dk rahat yok be

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 420 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

380,920 soru

11,404,574 cevap

34,942 kullanıcı

...