0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
Gecende post açtmıştim kaynım eltim korona herkese sarıliyodu umursamiyolardi ama simdi anlarlar diye kaynanamda hastaydi ama o uşutmus negatif çıkti neyse dun aksam 5 yasinda oglum babaannesine gitmek istedi (ayni binadayiz )gönderdim sonra esim ekmek almaya gitti gelirken oglumuda getir annen daha yeni iyilesiyo dedim tam ddi neyse esim geldi eltim 2 çocuguyla kaynanama inmiş (karantinadalar normalde) esimde kızmiş sen ne ariyn burda demis eltimde bende bisey yok iyiym  annen çagrdi bisey olmaz gel dedi demis esim annesine kizmis size şaka geliyo galiba hala olayin ciddiyetini anlamadiniz diye baya soylenmiş ya ben oglumu asagiya göndermedim kaynanam uşuttu diye o neler yapiyo.  oh be baslarina geldi artık anlarlar dedik ama hala kafa ayni çalısiyo gecen aksam da eltime gitmiş oturmaya sonrada bize geldi ama ben oraya gittigni bilmiyodum Allah cocuklarimı yaklaştirmadim resmen virusu eline aliyo binada gezdiriyo ben bu kadına ne diyim simdi sonrada bu kaynanalar neden sevilmiyo derler 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kapat kapının ne çocuğunu yolla ne kendin git nede evine al böyle gerizekalilar yüzünden iyice yayıldı 
(660 puan) tarafından
Ben zaten inmiyorum cnm 6 aylik bebegm var bidaha oglumuda göndermem lafimi soylicem ama eşim var diye susuyodum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neyin kafasi bu ya onca vebali yasiyolar haberleri olsun 
(660 puan) tarafından
Kaç defa soyledik cnm anlamiyolar 6 aylik bebegim var o kdar dikkat ediyorum ki kendileri yaşlaniyo zor geçircekler haberleri yok
tarafından
boylelri hakediyo ama olan bize oluyo
(660 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Allah islah eylesin hep o birşey olmazlardan böyle arttı ya vakalar
(660 puan) tarafından
Aynen oyle cnm
0 oy
(3,041 puan) tarafından
kadın neyin kafasını yaşıyor acaba. Şikayet etmek lazım böylelerini. En güzeli ikisine de ne gideceksin ne eve alacaksın. Kendi canının kıymetini bilmiyor torunlarının evlatlarının canını önemser mi hiç. Allah bildiği gibi yapsın böylelerini.
(660 puan) tarafından
Bide eltim bna diyo ki kaynanam uşutup hastayken cocugun yollama hasta olmasin simdi kendi ne yapıyo
(3,041 puan) tarafından
Saçmalıktan başka bişey değil. Cahil insanlarlra uğraşmak gerçekten zor. Sen uzak dur canım gerekirse kavga et şakası yok bu işin.  Ailenden birine bişey olursa en çok sen üzülürsün. Onlar 3 gün ağlar 4. Gün unuturlar.
(660 puan) tarafından
Aynen cnm oyle su durumu ciddiye almayandan ne beklenirki
0 oy
tarafından
Böylelerine bişey olmuyo bende yeni oldum karantinam bitti kaynanam bize geliyodu karantinadayken iki güne pozitif olursun dedim beni Allah korur diyodu kocası virüs olmuş şimdi şaka geliyo o kadar zor bi hastalık ki
(660 puan) tarafından
Karantinalari bitsin yine ayni kafaya dönerler bizimkilerin kafa degisimi 3 gun surdu
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eeee şikayet edin direk
(660 puan) tarafından
Bana kalsa direk ederim cnm ama esim var arada biri annesi diger kardeşi
(6,203 puan) tarafından
Senin şikayet ettiği bilmiyorlar bilgiler gizli kaliyor
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yerlerinde dursalar hanım hanım otursalar cidden ölürler herhalde 
(660 puan) tarafından
Oturamazlar cnm koltuklarında diken var onlarn
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam madem laftan anlamıyolar şikayet ederim ya da kapıdan içeriye sokmam ne halleri varsa görsünler. Böyle saçmalık mı olur
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ciddiyetini anlamaları için illa içlerinden biri ölmelimi hayret ya ne kadar sorumsuz ve duyarsızlarmış

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 422 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sermir (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 417 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 664 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu

379,302 soru

11,353,519 cevap

34,824 kullanıcı

...