0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar kızımla az uzanmıştım kapı çaldı duydum ilkinde zaten uyaniktim üstüm müsait değildi kalkıp giyiniyim dedim saniye başı vurup duruyo kapıya az beklese olcekmi? Neyse bu sefer zili çalmaya başladı üst üste zilin seside baya gür bizim kızım uykudayken çalınca korkuyor oncedende dedim 40 defa anne zile basmayın çocuk bu saatlerde uykuda oluyo sonra korkuyo diye bu sefer gene dedim anne zile basmayın korkuyo diye kapıya tıklatın ya üstüm müsait değildir yada uyuyorumdur diye 2 dk sürmez kapıyı açmam dedim sonra neymiş başladı bidaha gelmemde şöylede böylede ben sana zile basma anne çocuk korkuyo dedim gelme diye bişey demedim diye benimle tartışmak için yer arıyordu herhalde aşağı inene kadar söylendi durdu bide neymiş ben kaynanamın adını koycakmisim doğacak cocuga o benim çocuğumu dusunmuyorsa hiç koyamam kusura bakmasinlar isterse ayıp olsun ben burda kötü bişey kırıcı bişey demismiyim kızlar ?

8 Cevaplar

+1 oy
(16,504 puan) tarafından
Hayır

O alınganlık yapmış

Boşver

Onun ismini de koyma :) 
(16,504 puan) tarafından
Hiçte ayıp olmaz cnm
(3,099 puan) tarafından
Dedikoduma başlarlar artık yüzüme desinler hatırlatırım bu günleri onlara
(16,504 puan) tarafından
Başlasınlar ne derse desinler hakkına girerler günahını az alırlar :)
(3,099 puan) tarafından
Konuşsunlar valla hiç yoktan meşhur oluyorum milletin dilinde :D
(16,504 puan) tarafından
Haha aynen kuzum
-Reklam-
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Hayır dememişsin muhtemel başka birine bişeye sinirlenmiş gelmiş hırsını senden çıkarmış 
(3,099 puan) tarafından
Bana dolular kız kaç gündür patliycak yer arıyorlardı geçen kaynım çocuğu istemiş indirmedim ya ondan selam vermeyen adamın ayagina cocugumumu goturcem o günden beri dolular bana
(3,730 puan) tarafından
Yaa tabi onlar büyük eşinin ailesi istedikleri herşeyi yaparlar biz emirlerine amede beklicez el pençe. Senin bi suçun yok bırak yesin kendi kendini
(3,099 puan) tarafından
Hiçte umrumda olmaz valla gelmiycekmis bidaha gelmesin valla işime gelir
(3,730 puan) tarafından
Ahahhaha aynen öyle keyfi bilir :D
0 oy
tarafından
Benim kaynana da aynı böyle aynısını bizde yaşadık 3 aydır gelmiyor kendi bilir valla kapıya bebek uyuyor zile basmayın yazdırdılar en son birde dedikodumu yapiyolarmis ne kıymetli bebesi var diye düşüncesiz insanlar sen haklısın takma kafana
tarafından
Valla kuzum hiç takma kafana keyfine bak bebişinle güzel güzel vakit geçir ben öyle yapıyorum mesafe koyy yeter yüz buldukça astar istiyolar
(3,099 puan) tarafından
Hiç muhattap olmuyorum canım valla geçen kaynım arattirdi beni çocuk gorecekmiste indirecekmisim aşağıya görmek istiyorsa çıksın yukarı eve girmessede kapıdan görsün dedim umrumda olmaz
tarafından
Aynen öyle çok istiyosa gelip görsün bende göndermem öyle kimsenin ayağına eşim dedi annem babam görmek istiyor bende dedim ki kusura bakmasinlar benimle küsler diye bebemi göndermem gelip evimde benim gözümün önünde görsünler çok seviyolarsa torunlarını
(3,099 puan) tarafından
Biz kolay dogurmadikki bacım önce annesine saygısı olsun bı sonra görürler torunlarini
tarafından
Aynen öyle tatlım üzülme sen bırak boşver
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Alınganlığı üstündeymiş onun zaten. 

Çok haklısın bende sinir olurum üst üste zile basılmasına
(3,099 puan) tarafından
Çocuk korkmasa amenna neyse derim uykudan biz bile korkarak kalktığımızda kendimize gelemiyoruz çocuk nasıl gelsin baska zamanda torunum torunum derler çok torununsa önce bı düşünceli olcan o ne öyle 40 kez söyledim ya
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ya benim kayinvalidem de gelir 2 tik yapar zile bile basmaz getireceğini koyar kapiya ben alirim

Bazi kaynanalar mal gerçekten. Anlayışsız.

Sonra ararim anne boyle boyle diye tamam kızım der.

Uygunsam acarim ama çoğunlukla açmam ustum musait olmuyor çünkü. 

Hiçte kırılmaz. 
(3,099 puan) tarafından
Bu açana kadar vuruyor dünde duş aldım anne havlu var üstümde duş aldım diye içerden bağırdım ille aç kapıyı diyor havluylami cikiyim karsina dedim gitti ondan sonra
(1,950 puan) tarafından
Acsaydin havlunu da ne gormek istiyorsa baksaydi. Bebegi görmeye bile gelse uygun vakitte indiririm asagiya. Anlayışlı olmaları lazım. Tuhafmis senin ki
0 oy
tarafından
Ufff koymak zorunda falan degilsin ayrica
(3,099 puan) tarafından
Anlamadım kiz
tarafından
Ismini diyorum kayinvaliden ismini bebegine koymak zorunsa değilsin ki sanki o doguruck
(3,099 puan) tarafından
Eşim demiş ya senin adını koycaz diye esime dedim koymuycam diye oda söyledik ayıp olur diyor
tarafından
Ya ne alaka desin esim istemiyo ufff bunlarda varya ailem ne der derdine düşüyo
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Ya varya o kadar haklısın ki benimkide beni deli edecek ya aramızda 2 sokak var bakkallarımız bir ben bakkala gidince ona asla uğramam ama o her bakkala geldiğinde bana uğruyor arama yok gelcem die haber verme yok işim oluor banyo yapıyorum kızı uyutuyorum kendim uyuyorum çat kapı geliyor e ney bakkala gittim uradım her seferinde aynı şey bıktım taşınmak istiyorum ama kiralar çok pahalı başka evede çıkamıyorum 37 haftalık hamileyim doğum yapcm 1 hafta sorma evimden hiç çıkmicsk bıktım bıktım 
(3,099 puan) tarafından
Sinir olmamak eldemi canım ya dün duş aldım zar zor çocukta uyumadı tam çıktım duştan çalıyor kapıyı üst üste anne havluluyum duş aldım diyorum ille aç kapıyı duş aldım anne havluylami cikiyim dedim gitti ondan sonra
(1,616 puan) tarafından
Ya varya çıldırtıyorlar insanı eşime Bi ara söyledim eşim kızdı hatta bura türbemi her bakkala geçtin de uğruyon falan diye kadın yok ya güldü geçti yüzsüz bıktım artk cnm İnan ki sende çok haklısın bu kaynanalar hiç mi gelin olmadı bizi anlamaları lazım
(3,099 puan) tarafından
Onlara kalsa biz gelinken soyleydik boyleydik diye anlatır dururlar bı ara kayinbabam üstüme yürüdü noldu benimi dovcek dovemez böyle bı hakkı yok diyorum diyorki kaynanam dovebilir bende kayinbabamdan çok dayak yedim diyor
(1,616 puan) tarafından
Deseydin senin ne kadar fena olduğun belli o yüzden dayak yemişin deseydin manyaklar ya bunlar valla
(3,099 puan) tarafından
Bunlara kalsa dayakta yiycez köle olcaz bildiğin bunlara
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Aman dert ettiğin şeye bak hiç onu dert etme kendine herkes kendi dogurduguna istediği ismi koyar de geç eşim de benle aynı fikirde de hiç ağzını bile yorma
(3,099 puan) tarafından
Yok valla tövbe koymam eşim illa konulcak derse cingar çıkartırım koydurtsunda goriyim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 443 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sermir (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 435 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 672 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu

380,275 soru

11,385,718 cevap

34,885 kullanıcı

...