0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben kızımı 32+5 günlük gebelik zehirlenmesi sonucu 1300 gramla  dogum yaptım  . 58 gün kuvezde kaldım o vakit boyunca annem benimle ilgilendi. kaynanam ne aradı ne sordu. Kuvezden  çıkınca 15 gün annem ilgilendi. 7 aylık ne hastalandı ne ağladı çok iyi baktım kendini toparladı.kaynanam belki gece yatarken 10 bilemedin 12  kere almıştır yanına .oda mecbur hastaydım . Hep ben bakmisimdir evladimdir zoruma gitmez bakmak.esim bugün anne senle sevda maşallah çok iyi bakmışsın dedi. Halbuki annesi bı yatarken gece veriyo birde sabah kalktığımnda. öyle deyince zoruma gitti abarttım mi asıl benim annemi beni tebrik etmesi lazimdi. Bebeğe eşyayı bile kaynanam değil tepeden tırnağa annem aldi.

7 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Erkek iste anaları her zaman bas tacı
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Sen istediğini söyle yinede annesi yapmış gibi gelecektir erkekler  anneleri yapmasa bile yaptı diye görür 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ohoo onların gözü hep kendi anasını görür Kendi ağzınla söyle 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun. Gözü kör galiba görmüyor bn olsam söylerim ayy asla içimde bırakamam derim . Derim ay asıl annemden Allah razı olsun herşey o aldı herşeye o baktı daima yanımda oldu doğumumda herşeyde. Bn yanımda olmadıklarında hepsinin yüzüne vurdum annem sağolsun elinde büyüdü bizimki derim.
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Eşyaya gelirsek kimse eşya almak zorunda değil çünkü bebek sizin.Ayriyeten eşine deseydin annen ne zaman baktı diye
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Boş ver ya Rabbim görüyor herşeyi.

0 oy
tarafından
Sen nasıl annemi tebrik etmesi lazımdı diye düşüncesiyle bunu yazıyorsan oda aynı düşünce ile annesini tebrik ediyor gönlünü hoş tutmak amacıyla demistir işte canım senin annene de der takılma kimse de zaten tebrik edilmek için yapmıyor allah rızası yeter ")
tarafından
Benim annemi hep küçük goruyo
tarafından
G.tunun bokuyla benim annemi küçük görecek adamında alnını karışlarım boşuna sorguluyorsun o zaman neden böyle dedi diye biliyosun adamın ne olduğunu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 618 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 688 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 522 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 327 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,996 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,677 cevap

34,746 kullanıcı

...