0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Birkac gün önce yine bir sebepten kavga ettik eşimle . Bende küsüp baba evine gittim.Beni arayıp boşanalım dedi.Sonra ne olduysa abisi aradı hadi gel eve  gidiyoruz dedi .Geldim  beni çok sevdiğini soyluyordu taakı dün kavgamizdan 4 gun sonra  yine kavga ettik.Sebep benim ev üstündeyim ve yeni kuvezde cıkmış bir bebegim var.Onların bünyesi diğer bebeklere göre hassas biliyorsunuzdur .Bende evi temizledikten sonra dedim kendi odamı köşe bucak temizleyeyim.Bebekle zar zor temizledim.kaynanam tum evin camları  sil dedi. Ben de ses etmedim.Bi baktım kayinbabama de demiş herhalde  geldi kizim camlari bugun sil dedi.Bende baba yarın temizleyeyim bugün çok yoruldum dedim. O da tamam altınım dedi. Öglele eşimle abisi geldi ve karbuz göreceklerdi. . Annesi bana gel ye dedi .Yok dedim bende odaya geçtim.Esim telefonunu istedi .Ben kapalıyım ve ustum açıktı diye bende kapıyı araladım verdim abisi karsidaydi gorurdu diye.Demediğini bırakmadı bana ve telefonu firlatti Ayrica kocam orda yoktu cami bile  söyledi .Neden silmedi bilmem evi *** goturuyo.Annesine  her işi ve yemegi kendinize gore yap ye dedi .kisacs sen yeme dedi.banada odadan cikma  bebeğe bak dedi.anne yiyeceğin kadar yap yani lafi getirdi sen yeme diye.kaynanamda ordan baska gelinleri övüyo diyo filan gelin sabah 5 kalkiyo dunya isi yapiyo bebegede bakiyor.kocami daha gaza getiriyo.Bide yat kalk bebeğe  dua et dedi .o olmazsa yapacagimi bilirdim sana  dedi.siz olsa affeder mısınız? Haksız miyim? Kaynanaya inat barışayım mi?

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kaynanaya inat değil , 

Kaynanaya inat barisayim, kaynanaya inat kuseyim, falan gibi düşüncelerini at köşeye ...

Kalbin ve gururun ne diyorsa onu yap ve öyle davran ...

-Reklam-
+1 oy
(912 puan) tarafından
Oncelikle babanin evinden neden seni abisi aliyoda kocan gel eve demiyo onu anlamadım. Kocan bosanalim demis!! Sen en büyük hatayi o sekilde geri gitmekle yapmissin. 

Kuslugu uzatmanin bir anlami yok çünkü; kuslugu uzatacaksan o evden cikip gitmen lazim bunca lafin üstüne. 
+1 oy
(3,107 puan) tarafından
Direkt kaynanani döv. Okurken aşırı sinirlendim. 
+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Nasıl bı anlayıssızlık ha hassas bı bebek hersey den once bı bebek var yanı prtada ona gece gunduz bakan bı ınsan aılenle oturan ınsan öpte basına koy serefsız bırde abısınden kıskanıyomus gorur dıye kaldır götunu gıt al telefonunu o kadar karını sakınıyosan ayrı eve cık essek kadar adamsın aılenı gecındır.. Ne demek sen yeme demeye getırmek *** yesın anası orda bebegıne sut veren kadın var senın cahil gevşek dusuncesız eşşek....  Birde kaynınsa kıskanıyomus ne *** yemeye kaynını yolluyo senı baba evınden almaya kendı geleymıs o kdar kıskancsa sözde erkek hasbam.. Adam madam degıl o kocan
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Canim sen bu postu sabahta açmamış miydin ? Anlayamadigim kaynananla mi küstün kocanla  mi? 
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Her ne olursa olsun küslük iyi değil uzatma bence eninde sonunda bir araya geliceksiniz en iyisi bırak uzatma fazla
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O kocanin dersini vermeden barisma bir kere yuz buldular mi devami geliyor valla 
0 oy
tarafından
Telefonu fırlatan kim? 
tarafından
Kocam fırlattı
tarafından
İlk önce kaynananı silmediğin camın birinden at telefonu da aynı şekilde ilet kocana bebeğini al git. Kusura bakma da zaten hassas dönemdesin bunların yaptıgı hayvanlığa bak. Hemen gelmeseydin burnu sürtseydi azcık. Git ve kocan evi ayırmadan da gelme. Oyle kaynanayla aynı evde olursan daha cok  kavga edersiniz
0 oy
tarafından
Zaten beraber duruyor musunuz Barış bence
tarafından
Yok kovdum balkonda yatiyo
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Canım bende ev üstündeyim 2 buçuk yıl oldu ve 11 aylık kızım var evini ayırmayı dene eşinin aklına girip çünkü eşin belli anneci ve annesinin dpkduruşuna geliyor kendi evine çıkacağın zamana kadar da eşinle aranı iyi tut kuzum çocuğunu bahane et yoruluyorum uykusuz kalıyorum çocuğa bakamıyorum gece emzirirken uyuklasam çocuk elimden düşecek de onun zayıf noktasından vur Rabbim yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda seninde benim de ev üstünde olan herkesin de kendi huzurlu mutlu bir evi olur çünkü dediğin gibi ev üstünde olmak çok zor ne bir özelin olur ne bir dinlenme ne eşe vakit ayırma dediğim gibi yapmaya çalış tatlım 
0 oy
tarafından
Allah o kaynananın cezasını versin. Karı koca arasına fitne sokmak şeytan işi resmen şeytan olmuş senin kaynana. En dayanamadığım konu başka birini övmek kocanın yanında adam sevse bile anasından etkilenip nefret eder. 
0 oy
(593 puan) tarafından
Kaynani falan bosver sen. Kocan sana insan gibi davranmiyor, insan yerine koymuyor farkinda misin? Yemegi Yiyecegin kadar yap demek falan ne demek ya? Onu bunu ucuncu sahislari bosver sen, hayat arkadasin kocan sana bunlari yapiyorsa once bu sorunu ortadan kaldirmalisin...

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 3,175 göst.
0 oy
7 cevap 315 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 226 göst.
0 oy
28 cevap 688 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu

377,941 soru