0 oy
1,064 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Kızlar dün gece eşim aradı uyuodum dükkamıza Bi arkadaşı gelmiş kız kaçrmş ailesi kabul etmemiş dşarda kalmşlr bzde kalsnlar mı ddi ne dcem blemedm şöyle byle derken o zmn dükkanda kalsnlar anahtarı vercm fln ona da gönlüm razı olmadı. Nse geldlr baya skntılı tipler kavga ediolr kız sürekli tehdit edio oğlanı yaşı 17 bni deli etme ailen bitti bundan sonra ailene gidersen seni şkayt edrm bna tecavüz ettı derm 15 yıl yatarsın fln. Kfürlr hakaretlr hiç uyuyamadım. Sbah eşime dedim dha fzla yüzleme bgun gtsinler benm içime sinmedi basımıza bela olcklr die. Nse kendi diyemio. Bn dedm bzm işlermz var sznde yolunz açk olsn dedm kibarca bay bay dedm. Nse yoldayız eşm arabada sinirli işte bna akıl vermesini blion ne o kızdan korktn mu kbar kbar knusuon sen bylesn iki yüzlüsün fln bağırıo o sırada vurdu araba sürüodu Krnıma geldı 5 aylık hamileym bu arada. Yetr artk incem ben dedm hemen çekti arabayı in dedi indim bnde bastı gitti. Tlfnm kalms arabada parm yk evede uzak kaldım öyle. O kdr zoruma gttki ordn güwenlkten kaynbabamı aradm geldi aldı hepsi eşime kızdı sinirlendi. Ama o hala kuyruğunu indrmio Bi havalar gerizekalı kaynanamglde balık ycektk aglamaktan duramadım oğlumu braktm anne siz yiyin Bn eve inyrm dedm hala mızmızlanma yemegini ye çayını iç gidersin dio **** **** çokk zoruma gitti ağlamakdan alıkoyamıyorum kendimi bna Bi akıl vern napymm 

25 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen dogru olani yaomissin o kizla oglan basiniza bela olurdu.  Sakin  yelkenleri suya indirme kuyrugunu dik tut. Ne demek seni yolda oylece birakmak ya . terbiyesiz herif. Laf soksaydin adam olsa birakmazdi seni oylece. Otostop mu cekecektim ben deseydin sen indir dese bile indirmemmesi gerekiyodu.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay canım benim ne kadar üzüldüm anlatamam ya. Eşin gerçekten çok ayıp etmiş sen bebeğini ve çocuğunu düşün ağlama onlarla ilgilen kuzum 
(683 puan) tarafından
Dua edin canm
tarafından
Ederim canım Allah yardımcın olsun
+1 oy
(924 puan) tarafından

Canim benim gerçekten çok üzüldüm ne desem bilemedim:(

+1 oy
(27,297 puan) tarafından

Dengesiz herif s.lak şey elin yaptığıyla neden  huzurunu bozuyor anlamıyorum. Bide hamile halinle bunları yaşatıyor merhametsiz

0 oy
tarafından
Elalemin kaçırdığı kız yüzünden sizin huzurunuz gitmiş. Eşine söyle yani başkası için değer mi kendi yuvanın tadını kaçırmaya 
0 oy
(118,889 puan) tarafından
Keske polisi arasaymissin kiz resitde degilmis 
(683 puan) tarafından
Kızın psikolojisi normal değil uğraşıp bela etmek istemedim bian önce gtsinler istedim
(118,889 puan) tarafından
Ama varyaa bak kiz normal degil diyon yarin obur gun biz bu evde kaldik derse basiniz belaya girer
0 oy
tarafından

Allah ndian bulsun adi !

Alcak.

Asla kadin holds birakip  gidilmez pis serro

Ahlaksiz

Babasi  gil kizmadi mi bu sorumsuz simariga. 

:angry:

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Yakında müge anliya çıkar ailesi merak etme..17 yaşında olduğu icin yakalandıkları anda kızın rızası olsa bile cocuk icin hapis isteniyo biliyosun..iyki yollamışsın başına bela olurdu valla..kocan da hödüğün tekiymiş kusura bakma..hamile kadina yaptığına bak..seni yolda bırakacağına o dengesizleri disarda bıraksaymış evine getirmeseymiş.. sana artisliği belli ki
0 oy
tarafından
Hamile halinle orda mi bıraktı seni
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Kocan tam bi gerizekalııı elleri kırılsın öküzzz 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Çok üzüldüm tavrını koysaydin sen haklısın cnm
0 oy
tarafından
Başkaları için seni kırmış Allah akıl fikir versin hem kızın yaşı reşit değilmiş sizin evde yakalansalardı sizde suçlu olurdunuz 
0 oy
(487 puan) tarafından
Ah ha erkekler bizim gibi anlayışlı olamıyorlar maalesef bizim kadar ince düşenemiyorlar bide hamileyken insan daha fazla alıngan ve duygusal oluyor Allah eşine hidayet merhamet versin senin de yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Terbiyesiz herif ya yazıklar olsun kocana
0 oy
(10,122 puan) tarafından
Eve ne alıyorsunuz böyle tipleri eşin nasıl böyle bi şeyi teklif eder ahlakın dışında bu 17 yaş bir kere yasal olarak suç yarın yakalandılar diyelim kız dese beni şu eve götürdü siz de suçlu olacaksınız nasıl risk bu değer mi ya
0 oy
(274 puan) tarafından
Hamilelerin pamuklara sarılması gerekirken şu yaşatılan olaya bak... senin yasadigin stres bebegi o kadar cok etkiliyor ki... yazıklar olsun öyle kocaya öyle babaya... 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Daha fazla okuyamadm eve almak nasıl bir cahillik korona geçtim size mi guvendiler kıza bişey olsa neredeydi sizede geldi kaçıran kadar eşin de suçlu bulunur yaşı küçük bikere ne cesaret ya 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Asla eşinin yanına bırakma bunu asla ne biçim adamsın ya 
0 oy
(7,654 puan) tarafından

18 yaşından küçük birini kaçırmak suç ona yardım yataklık etmek suç en güzelini yapmışsın ben olsam asla kabul etmezdim banane bana mi sordu kaçırırken 

Eşine de Alkah merhamet versin adam değilmiş 
Akittigin gözyaşına yazik değmez 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Niye bi başkadı için ağlaıuorsun ki ptur yemeğini ye karnını doyur  gamsız ol boşversene 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 672 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 424 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 298 göst.

376,727 soru

11,274,407 cevap

34,661 kullanıcı