0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Eşim çok kıskanç, kız arkadaşlarımla oturmaya gitsem 20 kere arar mutlaka merakından almaya gelir kız arkadaşımla sohbet etsem bunu bile kıskanır en çok ilgiyi böyle kendisine ister evde sürekli perdeleri güneşlikleri kapatır. Kargocuya kapıyı açmama izin vermez sucuya izin vermez. Kasiyere garsona falan bir şey sormama istememe sinir olur sizce eşimin bu hareketleri normal mi ? Sizin eşinizde de bu tür kıskançlıklar var mı ? Ben misal hiç kıskanç değilimdir eşime tepkim ne olmalı ?

25 Cevaplar

+1 oy
(27,357 puan) tarafından

Eşinde cılkını cikarmis yani 

-Reklam-
+1 oy
(5,913 puan) tarafından
Esin normal.degil
+1 oy
(263 puan) tarafından
Normal değil tabi kusura bakmada hasta senin kocan. 
0 oy
(52 puan) tarafından
Aynen benimde öyle canım
0 oy
tarafından
Benim esim hic karismaz 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Cok abartmis yaa oooogg daraltir bi sure snr
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Bence hastalık bu derece olmaz paranoyağa bağlamadan destek alsın eşin 

2 yıllık evliyiz 1 yılda sevgili kaldık adamın beni hiç kıskandığını bilmem yani :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kısacası özgüven problemi var eşinin. 
0 oy
tarafından
Benimde öyle canım 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bi tasma takmadığı kalmış dana bunun anomali var mi
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Emin ol bu zamanla geciyo bnm de eşim öyleydi şimdi 6 yıllık evliyim giyinmeme bile karisan adam şimdi hiç bsy demiyo heryere yollar gönderir tabi atlete bide komşulara parka falan gideriz ses etmez zamanla herşey kaç yıldır evlisiniz
(536 puan) tarafından
2 aylık evliyiz ama önceden 3 yıllık sevgilimdi
(1,238 puan) tarafından
Bizde öyleydik emin ol sevgiliyken de vardı ama evlenince aşırı oldu ben bi kaç kez anneme gittim inat ettim düzelmedi bide dua sayesinde bak sana da tafsiye ediyorum eşler icin hergun oku bak nasıl düzelir
(536 puan) tarafından
At canım duayı
(1,238 puan) tarafından
Ve elkaytu aleyke muhabbetten minne  bak 41 defa oku ama hergun birde inanarak oku hem güzel huylu hem de aradaki muhabbetti artiriyor gerçekten bunun iyi geldiğine inandım ben her kavalda okurum 5 dakka sonra yanında biter
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Benim eşimde kıskanç ben bazen önüne  duruyorum  yani kızıyorum ama senin kide fazla abartmış
0 oy
tarafından
Uzgunum tedaviye ihtyci  var . Sen hukumlu degilsin  oda gardiyan degil  evinde tutuklu evi degil
0 oy
tarafından
Allah bilir anandan babandan kardeşinden de kiskaniyodur:)
(536 puan) tarafından
Yok o konuda bir problem gidip kalmama falan da sorun etmiyor
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kıskanır ama bu kadar değil yani o zaman o da hicbir kadinla muhatap olmasın yani öyle birşey mi var 
0 oy
(648 puan) tarafından
Çok kiskanclik değil bu hastalık olmuş 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bu kıskançlık değil sosyal hayatı kısıtlama ve eşin normal değil.Bir insan bunu kendine ya da karşısındakine güvenmediği için yapar.Bi tedaviye ihtiyacı var
0 oy
tarafından

Benim eşim de böyle perdeler hariç:ermm:

Bir de ev oturması olduğundan kız arkadaşlarımla iken arama huyu yoktur ama kafeye falan göndermiyor.

0 oy
(653 puan) tarafından
Benim eşim aynı böyle ben hiç kıskanç değilim bunu bile kıskanır neden kiskanmiyorum diye elinden gelse fanusa koyar bazen bu konu için büyük tartışma da yaşadıgmz oldu fazlası zarar şuan görevde olduğu icin eve benim bakmam gerektiği için kargocu vs mecbur ben bakyrm şuanlik böyle ilerde değişrmi sanmam ama bakalm
0 oy
tarafından

Benim esimde aynı resmen eşimi huylarini gördüm ama bı sikayetim yok hatta hoşuma gidiyor :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 393 göst.
0 oy
19 cevap 819 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 528 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu