0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Eşimi çok fazla kiskaniyorum mesela çalışıyor çalıştığı yere patronu garson kız alıyor hemen eşime tripleniyorum halbuki onun elinde olmadığını biliyorum ama çok kiskaniyorum kendime hakim olamıyorum bu konuda ve bu kıskançlık yüzünden tartışıyoruz ne yapıcam bilmiyorum benim eşimde istediğim hiç bi kızla muhattap olmasın istiyorum es dost ortak arkadaş hariç benim tanimadigim yabancı bir kızla konuşsun istemiyorum eşimin telefonuna ses kayitlari felan yükledim konum yukledim neden böyle birşey yaptım bilmiyorum bu kıskançlık gerçekten beni ben olmaktan çıkardı bu arada ses kaydinda eşim garson kızlarla konusuyor sohbet ediyor havadan sudan diziden müzikten vs ama ben bunu istememistim bana muhattap olmicam dedi oldu ve güven de kalmadı ne olucak bu halimiz bilmiyorum 5aylik da kızım var bazen diyorum ben mi çok sıkıyorum offf ne yapabilirim yardım edin bana eşime güvenmek istiyorum bu kiskancliktan kurtulmak istiyorum

14 Cevaplar

+6 oy
(14,033 puan) tarafından
Eşin senin esirin değil canım evlendiniz siz aynı hayatı paylaşıyorsunuz diye ona köle muamelesi yapıyor gibisin. Bence sen eşine guvenmiyorsun Robot gibi işe gidip gelemez. İnsan Oğlu iletişim kurmaya meyillidir çok fazla abartma bence 
tarafından
Evet çok doğru yorum olmuş artı benden de katılıyorum .iş ortamında illaki muhabbet olur önemli olan seviyeli olmak canım.sende ise girsen mutlak birileri ile muhatap olacaksın
(14,033 puan) tarafından
İnsan yoksa sıkılır sonuçta en az 8 saat o insanlarla berabersin ben senelerce çalıştım hemde Burger King gibi bir yerde insan seviyesini bildikten sonra tabiki konuşabilir
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen cok sikiyosun tabiki. Istersen kafese sok gonder işe tabiki konusucak insanlarla. Bi tedavi olman lazim, bu guvensizlik niye yani 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sen bı tedavi ol cidden böyle ömür surmez.O kadar program yuklemissin de adam başka telefon alır bir şey yapmak isterse ordan yapar,ruhun bile duymaz.Senin ki kıskançlık falan değil takintilik
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Bu durum seni yer bitirir. Sonra da sizi bitirir. Biraz daha rahat olmaya çalışmalısın. Bu şekilde herşey çok daha zorlaşır. Kıskanabilirsin ama dozunda bıraksan keşke. :) çok didiklediğin için herşey daha çok çarpar gözüne. Hemde eşinin aklına daha çok düşürüyorsun böyle. 
0 oy
tarafından
Sonu iyiye varmayacak gibi
0 oy
(344 puan) tarafından
Eşini tabiki kıskanabilirsin ama bunun bir dozu olmalı dozunu kaçırdığın zaman eşini bunaltırsın istemeden kendi ellerinle dışarıya yöneltirsin eğer içinde varsa zaten yapar senin bu düşüncenle eşini hapis etmen gerekiyor eve kısacası hastalık derecesine getirmişsin sen buda evliliğini baya bir sarsar kendinden soğutursun benden sana tavsiye eşine güvenmeyi öğren.. sıkma eşini.. 
0 oy
tarafından
Saygı önce eşine saygı duymayı çalışıyor olduğunu kabullen
0 oy
tarafından
Esinin biseyini mi yakaladin o yüzden mi givenmiyorsun birde bence eşini çok aşırı kendinden fazla seviyorsun yani o olmasa yaşayamaz gibi öyleyse eğer böyle düşünme kendine daha çok değer ver öyle duusnmeye çalış kimse bulunmaz Hint kumaşı değil böyle yaparak onların popolarini kaldirmis oluruz sadece
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Önce okumaya üşendim sonra yorumlara bakınca bende bi okiyim dedim ama sen haya abartmissin canm tabi ben demiyorum sal gitsin tabiki kocan kiskanacaksin ama çok abartma onuda sıkarsın kendinden sogutursun eşine guvenmeyi dene 
0 oy
(358 puan) tarafından
Kendini esini yerine koy seni boyle sıksa surekli konusmalarini dinlese rahatsiz olmazmisin biraz rahat olmaya calis olamiyorsanda git tedavi ol cnm
0 oy
tarafından

Hiç iyi birşey yapmıyorsun bu şüphe seni her bitirir.

Üstelik adam napsın elinde olan birşey değil 

Benim eşim günde 300 400 kDınla muhattap oluyor gülüşüyor konuşuyor iş gereği 

Hatta çoğu müşterisinin numarası var arıyorlar :ermm:

Ben hiç bu konularda kıskançlık yapmıyorum yapamam bencillik etmiş olurum 

Lütfen içini rahatlatacak şeylerle ilgilen kafan dağılsın 

Ve en önemlisi bi dra git 

0 oy
tarafından
Kendi soruna kendin cevap vermissin zaten evet cok sıkıyosun ve sen boyle yaptikca hata yapma orani daha yuksek adami bi sal yapacak olan adam zaten her turlu yapar ses kaydiyla konumla vs ugrasma yipranan sen olursun kimse bulunmaz hint kumasi degil esini kimse siraya girmis beklemiyodur yani sen rahat birakirsan onun da ustundeki yük kalkar benim esim muhasebeci rehberinde birsuru kadin mukelleflerin numarasi var bi kere elime alip telefonunu karistirmis insan degilim yani yapan kendine yapar ve ben hep derim ben ugrasmam Allah bana bi sekilde gosterir o yuzden icim rahat cok sukur
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eve zincirleyin şu adamları artık. Bir o kaldıydı 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ay gerçekten kafayı yemissiniz ya. Şu dediklerini bir erkek yapsa kadına ben korkarım kadını öldürcek saplantili diye ee bunun ne farkı var 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 481 göst.
16 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 818 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 571 göst.