0 oy
1,341 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Artık gerçekten herkeze diyorum ya kimse kimsenin anneliğini sorgulamasın ne olursa olsun her kez anne burda lütfen ya rica ediyorum bu kaçıncı oldu çok iyi bir annelik yapıyor olabilirsin yada olmaya bilirsin bunu allah bilir bizim yargılamaya hukmumuz yok biraz vicdan ya herkez anne burda kim ne istiyorsa öyle yapsın siz sadece fikrinizi söylesin karar onun böyle yaparak sadece kendi egonuzu yükseltiyorsunuz karşı tarafı düşünmeden direk kalp kırıyorsunuz yazık gerçekten yazık okadar incitici yorumlar varki anlatamam yani tekrar diyorum kimse kimsenin anneliğini sorgulayamaz su cümleyi unutun nasıl annesin senin anneliğini merak ediyorum vs vs yeter valla yeter okudukça ben kiriliyorum üzülüyorum yorumlara neden yazmadın diyeceksiniz onuda diyim ne dersek diyim onu diyen akıllanmıyor burdan yazıyorum ki dediklerinden utansınlar başkada bisey demiyorum 

13 Cevaplar

+1 oy
(3,798 puan) tarafından
Canm noldu ya niye üzüyosun kendini başkalari yüzünden 
(1,219 puan) tarafından
Ya cnm Bende anneyim 10 aylık kızım var tamam kavga edin ama neden anneliginizi sorguluyorsunuz birbirinizin öyle degilmi bi yorumda okudum kavgayı resmen sırf anneliğini katıyorlar ortaya ama ne gerek var onu soyluyacagina yanlışını şöyle çekil polimige gerek yok bu aralar sıkça okuyorum senin anneliğin nasıl olsak çok merak ediyorum çocuğuna açıyorum gibi cümleler de oluyor herkez anne burda öyle degilmi şimdi
-Reklam-
+1 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım bu uyarıyı veren ne ilksin nede son olacaksın gerilme bazılarımız görmezden gelecek bazılarımız böyle tepki gösterecek bazılarımızda hak verecek kimseye laf anlatamazsın 
(1,219 puan) tarafından
Kuzum her sorunun altında mutlaka oluyor bu yorum ben yorum yapmaya korkar oldum bide diyorlar neden görüpte yorum yapmıyorsunuz diye bu yüzden herkez kavga etcek yer oluyor can evi olan amirliğinden saldırıyor direk
(6,136 puan) tarafından
Herkesin hormonlar uyku tavan kimseye yaranamazsın her yorumun altın da illa ki olumsuz bisey oluyor kalabalığız normal sen yine kırmadan devam et her koyun kendi bacağından asılır biz kendimizden sorumluyuz
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm bi benim gibi düşünen biri daha var bende onu anlatmaya çalışıyorum da işte anlayana
+1 oy
(523 puan) tarafından
vallahi çok haklısın canım benim. daha dün kızıma koyacağım isim yüzünden instagramdan iki anne tarafından hadsizce eleştirildim. üstelik zor bi günün üzerine bunu yaşadım. psikolojim iyice çöktü. burada ben de görüyorum durduk yere sorulan soruya sinirlenmeler vs. kacıncı haftan gelmişsin hala cinsellik düşünüyorsun diyen bile olmuştu bi kadına. kadının kadına bu denli düşmanca yaklaşımı beni de çok rahatsız ediyor. ve üstelik burda herkes anne ya da anne adayı. biz birbirimizi anlamazsak kim bizi anlayacak ki? keşke biraz düşünceli davranılsa
(1,219 puan) tarafından
Aynen ha yorum yaparken 10 kere düşünür oldum acaba kirarmi acaba saçma mi olur diye bi kelime yanlış yazılsa ezmek için resmen hucum ediliyor
(523 puan) tarafından
bu kadar ince düşünse herkes zaten ne kavga olur ne gürültü
(1,219 puan) tarafından
Kimse düşünmüyor cnm en azından yazim herkez farkına varsın dedim ama içten gelen bisey bu da yapcak bisey yok
(523 puan) tarafından
huylu huyundan vazgeçmez derler sanmıyorum akıllanacaklarını
tarafından
Kadinin tek düşmanı yine kadindir canım gerek evlenmeden önce gerek evlendikten sonra 7 den 70 e bu böyle
+1 oy
(12,777 puan) tarafından

Ya varya bazilari gerçekten satasacak veya kavga edecek yer ariyo herkes hmkendine az ceki duzen vermeli 2dk baska yere bakayim bi postta hep bi hakaret hep bi kavga ana okulunda  cocuklar bu kadar kalp kavga edip kalp kirmiyodur :getlost:

(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm aynen  goruyoruz
(12,777 puan) tarafından
Ve komik olan sikayet edenler  de ayni uslupla hakaret ediyo birbirlerine hangisi uyarip yorumu gizleyelim ki anlayis kalmadi kadinlarda
(1,219 puan) tarafından
Merak etme ben tek bi yorumla ilk baslatanin cevabını verdim şuan bu postu bile karıştırdı sen düşün artık kadın olay çıkartmak yer arıyor
(12,777 puan) tarafından
Sen Sakin ol  bizzat bu aralar iyice gozlemlemeye basladim iyice goze carotiklari surece admine bildirir platformdan uzaklasirilmak zorunda kalirlar
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Malesef sürekli bir tartışma var burda. Ve çok seviyesizce. Ayıp hepimiz koca koca kadınlarız. Vallahi bugün yazılanları okudukça ağzım açık kaldı. Biraz daha ılımlı olunmalı. Ayıp ya
(1,456 puan) tarafından
Zaten oyuzden degilmi kavgalar. Nasıl olsa tanımıyorum görüşmüyorum diolar saldiriyorlar. Ama allah var yukarda o görüyor
(1,219 puan) tarafından
Aynen allah var onuda düşünsün yapan kişi artık ne diyim
tarafından
hangi posttw o kavga
(1,219 puan) tarafından
Kaldirimis cnm ama buraya yine bulaştı neşe denen şahıs ben sakinlessin diye bakarken herkez yine birbirne girdi
tarafından
internetim yoktu sonrada bebegimin atesi çıktı doktordu falan derken giremedim
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Sen orda ki konusmalari okuyup bunu mu diyosun ? Kadın engelliyse cocugu aldirrım diyo tabiki derim sen nasil annesin diye buna kim kariscak kimm ?
(1,449 puan) tarafından
Hala ayni seyi yapiyorsun ve ortalığı karıştırıyorsun insanlar birbirlerine saygı duymak zorunda sen benim düşünceme saygı duymak zorundasın insan isen eğer
(2,172 puan) tarafından
Ben insanım sen insanmısın
(9,214 puan) tarafından
Kızlar boşverin, tamam hrkes anne olamıo kimisi doğurup çöpe bırakıo kimisi de canını verio. Ama bunu sorgulayp kalp kırmak bize duşmez.
Allah en iyisni bilen ve görendir.
tarafından
Neşe lavin bence kaybol burdan senin gibilere yer yok burda
(8,320 puan) tarafından
Dıyemezsın herkes herseyı kaldırmak zorunda degıl.Bunu anlayamadınız gitti.o onun ımtıhanı ıster kabullenır mukafatını alır ıster kabul etmez sonuclarını kabullenır.Allahtan hıdayet dıler gecersın.
0 oy
(290 puan) tarafından
Noldki canm neden sinirlendin?
(1,219 puan) tarafından
Yorumlara kızıyorum cnm
(290 puan) tarafından
Bos ver gitsin canm kendini bos bos insanlarcin uzme
(1,219 puan) tarafından
Kuzum hepimiz anneyiz anladın her sorunun altında yoruma yazmasa bile resmen cümleleriyle sorguluyor bence yapılan en kötü şey
0 oy
tarafından
Canım sen hangi annelikten bahsediyorsun ? Özel doğacak bebeğini alan anneyi mi ? Kusura bakma öyle annelik yok zaten biz onu sorgulamiyoruz 

Böyle beyin yapısını nasıl bir kalbi var ki o çocuğunun canına kiyabiliyo ? 

Sen buna annelik diyorsan yani ...  

Hatta böyle insanın emekçi peşinde olmadı para kazanıp güzel gelecek yaşama hevesi olan anneden bahsediyorum 

Şimdi iyi oku sende 
(1,449 puan) tarafından
Ayıp ya vallahi ayıp ne kadar haksızlık yapıyorsunuz
(1,219 puan) tarafından
Neşe sana diyorum iyi dinle işin için çocuğundan vazgeçmişsin tamam özel bi çocuk bakımı zor biliyorum yakinimda var bakıyor güller gibi ama bu öyle diye tekrar olduğunda yani hamile kaldığında doguma kadar herşey normal doğum dan sonra engelli olsaydı ne yapcaktin copemi alçaltın yada oldurcekmiydin dahi onu geçtim sen ne hakla yorumda başkasının yetiştirdiği çocuğu sorguluyorum sen başlardın bari susmasını bil sen seni sorgulamıyorum allah sorguların o aldirdigin yavru sorgulasın bana düşmez senin anneliğini sorgulamak
tarafından
Offf amma sıktın neşe ya naparsan yap
Banane her koyun kendi bacağından asilcak
Anne olarak uyardık laf ettik suçlu olduk arkadaş kim naparsa yapsın
Sizlere yorum yapilmaz anca işinize geleni anlarsnz yada hoşunuza gidecek size hak verecek şekilde yorum edicz de iyi olcz dimi
O ki herkesin fikri saygı duyuyorsnz buna da saygı duy elestriye açık olun bir şey yaziyorsaniz
Hoşunuza gitmiyosa sol üst köşeden admine ulasin kapatin hesabınızı bu kdr basit
Allah lh Allah insanın sinirlerini lacka ediyosnz
Cemrenin annesi sana bsy demedim kadına nazaran bu postu aciyosn ama anne olarak da hemcinsimin böyle bsy dusunemesi çok acı ve üzücü bu kdr dicem
Ltfn yorum etmeyin
(1,219 puan) tarafından
Nasıl düşünmüşüm cnm ben mi yanlış düşünmüşüm ben gerekeni dedim dahada demem anladın beni ilgilendirmez allah görüyor o ne karar verirse kendi bağından asılır kendi vicdanı varsa yapmazdı artık bu kadar sizden sonra vicdanin yeterince rahatsız olduğunu düşünüyorum dahada bana bisey düşmez demek
tarafından
İnşallah öyledir
0 oy
tarafından
Kimsenin kimsenin anneliğini sorguladığı yok canım eğer bu postu o neşe denen şahıs adına açıp orda yorum yaptığımız için sen bizi sorguluyorsan söyle de ona gore konuşalım. Ayrıca anne olan bayanlara kimsenin bir sey dediği yok her anneye saygı duyuyorum ama bu şahıs fazlasıyla haddini aşıyor ve bize onu uyarıp yaptığı yanlıştan döndürmek düşüyor 
tarafından
Annelik her kadının harcı değil bunu bilir bunu söylerim. Ne doğurmakla ne emzirmekle anne olunmuyor maalesef. Sözüm meclisten dışarı ama anneliği çok başka algılayanlar var
(1,449 puan) tarafından
Hala devam ....
(1,219 puan) tarafından
Evet cnm Bende öyle dusunuyorumda bunu bırakalım allah karar versin zaten o en büyük günahı işlemiş onun vicdan az bi yeter
tarafından
Ya sen sus nerden geldin yine bak yuru git uğraştırma beni
tarafından
Neşe lavin bence hesabını kapat ve git anneyim diye geçinme kimse haksızlık kimsenin anneliği ni sorgulanıyor burda Allah'tan gelen özel cocugunu kabul etmeyen işine parasına yapmış bı kadın var çocuğunu işine değişiyor sırf ev hanımı olmamak için ev hanimligimla gurur duyuyorum çok iyi bir anne ve eş oldugimu düşünüyorum
0 oy
tarafından
Çok haklısın bir tane cahil yobaz despot serefsizin biri de bana Allah o çocuğa acisin cani canavar o çocuğa yazık dedi demesiyle postunun kaldırılması aynı anda oldu Allaha havale ediyorum o şahsi tanımadan etmeden kişisel tartismayla anneligime malzeme çıkarttı Allah bildiği gibi yapsın ne zaman görsem bir yerde Allahimbu kişiyi  şundan dolayı sana teslim ettim diyorum. 
tarafından
Ben seni anladım eşeğe altın semerde taksan esek yine esektir yine devam ederler dogurup buyutene anneligin sifir demeye.görüntü tas tamam ama beyin error onlar da.
(1,449 puan) tarafından
Hala devaaaam....
(1,219 puan) tarafından
Aynen öyle hele anlayan cıktı ama ne dersen de ettiğimiz lafların vebali bize kalıyor  işte benim onu sorgulamam veya başka birini anneliğini sorgulamam veya hakaret etmem yine bana kaliyor yine bana
tarafından
Af buyur bayan neşe anlayamadik?
(1,219 puan) tarafından
Kavga  onun yüzünden olmuştu şimdi her yoruma yazıyor
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Noldu Kı 1 saat yoktum 
(1,219 puan) tarafından
Buraya yazılan yorumları oku cnm anlarsın
0 oy
tarafından
Kimse kimsenin anneliğini yargılanıyor ama özel diye aldıran kendini işine adamış sırf ev hanımı olmamak için yapıyorsa o yargılanır kusura bakmasın çocuğu sağlam doğup kaza geçirip özel bir çocuk olabilir yine değil mi ne kadar doğru bir konuşma sizce ben buna can almak diyorum cnm 
0 oy
tarafından
Valla canım şu son zamanlarda birilerine bişey olmaya başladı ego ters cevaplar falan ne bileyim insanlar çok değişti çokkkkk
(1,449 puan) tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin sağlıkla gelsinler ne diyim
(1,219 puan) tarafından
Bencede öyle düşün ben burda ne seni nede başkasını savunuyorum herkez kendi bacağından asılır aldıran var yok değil ablamda aldırdı ama mecbur kaldı tek neden engelli olması değildi vücudunda eksikler beyninde tümör ve dowm sendromu dendi doktor hemen almamız lazım yoksa ölürse senide öldüre bilir  ve artı olarak şunu diyim her muayenede bakalım yasiyormu dediler hep mecbur kaldı aldırmaya ama tek engelli diye aldırmaz oda bi sınav çünkü
(1,449 puan) tarafından
E bende bundan bahsediyorum tepki verilecek ne vardi ki bunda neyse olur böyle şeyler bu dönemlerde gerginlikler ortaya çıkabilir
(1,219 puan) tarafından
Bu konu öyle anlaşılmamış ama sende maşallah yangına körükle gidiyorsun kusura bakma ama yaptığın yorumda doğru değil hiçte hoş bi konuşma hiç değil kimseye saldırır gibu yorum yapma
(1,449 puan) tarafından
Ben mi saldırmışım? Neyse hep yanlış anlaşılıyor herkes bana saldırdı uzatmaya gerek yok ıyi aksamlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 242 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 734 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabianur (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esra.Y (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...