0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (2,181 puan) tarafından
kapalı
hayirli geceler hanimlar

eltimin 3kizi var dorduncuye hamile. bugun doktora gittik bunun da kiz oldugunu ogrendik. icime bi sıkıntı doldu kesin bisey olacak dedim. aksama bizde yemege kalacaklardi eltimin esi mesaj atmis ki siz yemeginizi yiyin ben gelmiyorum diye. esime dondum abin gelmiyomus dedim.. esim de demleniyodur o dedi yani iciyomus :( 

simdi evde teror estiriyo bu niye kiz sen hep kiz doguruyosun senin kanin bozuk diye eltime yukleniyo dovmesinden vok korkuyorum :( 

bi insan Allahtan gelen biseye bu kadar mi asi olur aklim almiyo neden kiz cocugunu istemezler :( 

halbuki kizlarini bi gorseniz bakmaya kiyamazsiniz o denli guzeller :( 

en son esim gitti konusmaya aklini basina devsirsin diye ama esime de napiyosa yapsin gitsin bu bebegi aldirsin ben kiz istemiyorum demis :( 

napicagimizi bilmiyorum icimde oyle bi sıkınti var ki anlatamam :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu  özetleyecek şekilde olmalıdır

15 Cevaplar

+2 oy
(14,079 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Eski zamanlarda kız cocuklarini diri diri gömerlerken HZ. MUHAMMED(SAV) kızlarını meydanda omuzunda taşırmış. :'(

Kiz çocuğu olan eve rahmet yağar bunun farkında bile değil ne yazıkki

ALLAH kız çocuğunun olduğu eve bereket yağdırır.

Sevdiği kullarina kiz çocuğu verirmiş.ALLAH akıl fikir versin böyle düşünen zihniyete inşaallah bir an önce doğru yolu bulur kalksin otursun karısının ayağının altını öpsün.

(2,181 puan) tarafından
aminn peygamberimiz brn kizlar babasiyim demis.. bunlar da erkek olunca krndilerini adam saniyolar iste cehalet had safhada :(
-Reklam-
+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Adam olaymış y kromozomu vereymiş kadına. Bu iş erkekde bitiyor, bi de dediğin gibi Allah'ın verdiği can. Ne erkek evlatlar var anayı babayı ne hallere düşürüyor. Ne kızlar var 10 erkek bi araya gelse saçının teli etmez. Şükürsüz pislik 
(2,181 puan) tarafından
icimden gecenleri soyledin valla bu kiz cocugu dusmani olanlari tek trk kursuna dizmek gerekir
(17 puan) tarafından
Yorumlara bakıyodum aradıpım yorumu buldun yoksa ben yazıcaktım +++
0 oy
tarafından
Ayyy Allah ıslah etsin ya o zihniyette olan babaları 
(2,181 puan) tarafından
aminnn :( su damlasi kadar bebenin ne sucu var anlamiyorum ben bu insanlari
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ahhhh ahhh cahillik Allah hayırlısını versin öylelerine ne desen anlamazlar eltinin Allah yardımcısı olsun 
(2,181 puan) tarafından
aminn saatlerce agladi yazik kadina valla :(
0 oy
tarafından
Allah islah etsin kurban. Olsun o yavrulara kızlarını sevmiyormu ki 
(2,181 puan) tarafından
sevmiyo inan dogumlarinda bile yaninda olmadi eltimin :(
tarafından
İçimden çok şey söylemek istiyorum ama neyse Allah bahtlarını güzel etsin o çocukların
(2,181 puan) tarafından
amin insallah Rabbim ne guzellikler veriyo da iste kiymet bilmiyolar
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Tövbeler olsun kolaydi demi gidip aldirmak böylesi erkegin şeyinj kesip vercen eline görcek anasininkini
(2,181 puan) tarafından
kokten cozum olur valla
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin dar zihniyetli insanları akıl.yoksunlari 
(2,181 puan) tarafından
aminn kara cahil bunlar
0 oy
tarafından
O kız çocuğu için nelerini verecek insanlar var rabbim ıslah etsin 
(2,181 puan) tarafından
aynen arkadasimin cocugu olmuyo onu anlatiyorum bak Allahtan gelmis diyorum ama dinleyen yok :(
tarafından
Kocasının içkiyi bırakması lazım şeytan vesvese veriyor belli ki
(2,181 puan) tarafından
bence de ama laftan anlayan biri olsa keske :( olan kucucuk bebege olacak
0 oy
tarafından

Bence yengen cingar çıkarsın bana bir erkek kromozomu veremedin diye (bilimsel kanıtlanmış erkekden gelen genler cinsiyet belirliyormuş tabi önce Rabbimin izni ile)

Tövbe estağfirullah  Rabbim hayirli evlat versin inşaallah 
(2,181 puan) tarafından
aminn kiz dogurmak suc gibi goruyolar sanki kendi alip karnina koyuyo :(
0 oy
(291 puan) tarafından
İnsanlar o kadar cahil ki kız çocuğu olan eve bereket rahmet yağar şu dünyada iman kuran dan sonra en güzel şey kız çocuğunun eve kattığı nesnedir rabbim ıslah etsin akıl din iman versin aldirmasin eğer aldirirsa bilemez ki rabbimin o bebekle ne müjdeler vereceğini 
(2,181 puan) tarafından
aminn elimden geleni yapicam insallah aldirmazlar:(
0 oy
(283 puan) tarafından
Canım ona deki erkek ve kız olmasını erkeğin spermi belirler ...kadin değil 
(2,181 puan) tarafından
kaynim buna inanmiyo iste surekli eltime sen kiz ediyosun heo kiz doguruyosun diyo :(
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bebeklerin cinsiyetlerini bilimsel olarak erkekler belirler.biraz araştirsaniz göreceksiniz .erkeklerin siperm kalitesiyle alakali .bence arastirip kocasina okutsun eltinde suç bulmasin aslinda kimsede suç bulmasin bu suç degil Rabbimin bizlere verdigi hediyedir .Allah islah etsin 
(2,181 puan) tarafından
kiz dogurmak suc degil inanin dilimde tuy bitti herkes herseyin farkinda ama eltime kocasi bildigin cile ediyo :(
(1,667 puan) tarafından
Aslinda çevre baskisi da olabilir yoksa bi insan ondan olan bi mucizeyi nasil reddedebilir ki .biri dolduruyodur emin ol
(2,181 puan) tarafından
olabilir aklima da gelmedi degil..
0 oy
tarafından
Eltin oyle bi adam olduğunu illakk biliyodur oyle adama niye habire cocuk doğurmuş ki . Tamam evlenirken hata yapıyoruz bazen görmüyoruz nasip kısmet diyoruz felan ama evlendikten sonra ne mal olduğunu görüyoruz. Buna rağmen  kuluçka makinesi gibi olmanın alemi ne ki
(2,181 puan) tarafından
her seferinde erkek olacak diye kadinin basinin etini yiyolar. eltim o kadar sessiz mazlum bi kadin ki ne derlerse tamam diyo sonuc bu :(
tarafından
Allah yardımcısı olsun valla eltin çirkeflesmeden o adam uslanmaz maalesef
(2,181 puan) tarafından
amin cok zor durumdayiz:(
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya verende Allah alanda ama cahil insanlar anlamaz ne yaparsan yap 
(2,181 puan) tarafından
aynen cahillik bi yana inancsizlik gibi geliyo bu bana
0 oy
(913 puan) tarafından
Cahil insan sen ne koyuyorsan onu da alıyorsun deseydiniz. Tövbe estafurullah gece gece ağzım bozuluyo. Ne tohum attıysan o be adam. Sen y kromozomları taşımıyosan kadının suçu mu? 
(2,181 puan) tarafından
eski kafa iste sen yapiyosun sen ediyosun diyo halbuki Allahtan gelen bi hediye bu anlamiyo :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 1anne1prenses (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 176 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 434 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.