0 oy
677 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Hamileym. Kucuk bebegm var. Ve kardesimin intihar ettigini ogrendm bugun. Dunyam basima yikildi gitti canmn ici daha 21 yasindaydi. Cok kucuk usuyomudur orda cok zor cok kotuymus allah kmselere yasatmasn. Bn napicam simdi

20 Cevaplar

+2 oy
(392 puan) tarafından
Allah korusun ben böyle bir haber alsam buraya yazacak durumda olmazdım heralde. Kendimi bile unuturdum. Başın sağolsun çok üzüldüm takdiri ilahi.. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin. Nasıl intihar etmiş 
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin cenazeye gitmedin mi yada annenlere 
0 oy
tarafından

Ciddi misin ?

0 oy
tarafından
Başınız sağolsun neden boyle bir yolu secti kardesiniz cok kucukmus yaşı Rabbim rahmetiyle muamele etsin inşaallah 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Off dya neden kız mı erkek mı
0 oy
(119,483 puan) tarafından
Başin sagolsun nedenki intihar etmis
0 oy
(53 puan) tarafından
Allah sabrını verir sen dua et başka yapacak birşey yok üzme kendini bende babamı kaybettim hamileyken bebeğe zarar verme çocuğunu düşün dayanıklı olmak zorundasn rabbim yardımcın olsun mekanı cennet toprağı bol olsun canm
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin sabır versin size 
0 oy
(23 puan) tarafından
Borclari yuzunden etmis annemler baska memlekette 4 saatte yol geldm dayanamiyorm ama guclu olmak zorundaym
(3,669 puan) tarafından
Valla yanlıs anlama bende abimi kaybettim o an cocugu mu bile unuttum sende buraya nasıl yazdın bilemedim kesinlikle tartismak degil niyetim gerekse basın sag olsun
(577 puan) tarafından
Bi yandan gozunuz aydin bi yamdan basiniz sagolsun
Ama bende ustteki yoruma hak verdim o aciyla buraya girip nasil paylastiniz bnm aylarca aklima grlmez buraya girmek o aciyla
(173 puan) tarafından
Gözünüz aydın derken
(3,669 puan) tarafından
Hamileymiş ya ona diyor
(173 puan) tarafından
Hmm ok
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Çok acı Rabbim affetsin çok üzüldüm keşke kiymasaydi canına Allah sabırlar versin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Başiniz saolsun canim
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Neden yaa kac yasindaydi :((( 
(23 puan) tarafından
21 yasndaydi
(17,876 puan) tarafından
:( yüreğimden bişey koptu Allah sabir versin sakin olmaya caliş niye intihar etmiş
0 oy
tarafından
Başın sağ olsun rabbim sabır versin :(( niye böyle bişey yapmış
0 oy
(577 puan) tarafından
Acaba post gercek degilmi inanmadim ben pek sanki.insan o aciyla nasil yeni hesap acip post paylasir dusunsenize kendinizi bi 
(3,468 puan) tarafından
Allah hidayet versin daha ne diyeyim ki
(3,669 puan) tarafından
Valla kızlar ne biliyim abim oldugum de bana esim gel cocugu emzir dedigi de kovmusum insan o an elı ayagı kesiliyor yazamaz aylar yıllar gecse belki
(577 puan) tarafından
Benm kardesimin bebegi oldugunde ben esimle bile konusamadim telde ki 9 aydir ayriydik gorevdeydi aklima bile gelmiyordu aramak ki intihar olayi olacak bide kimseyi gormez gozum
(3,669 puan) tarafından
Kız gerci eltim de kardesi intihar etti 1 hafta sonra dügünü oldu insanlar degisilk kınamak ta istemiyorum gercekse Allah rahmet eglesn
(577 puan) tarafından
Gercekse zaten kardesini fazlada umursadigini dusunmem acikcasi fikrim boyle ama eger gercekse Allah rahmet eylesin basi sagolsun
0 oy
(3,468 puan) tarafından
Arkadasimizin dedigi gbi hesap yeni hadi buraya girdin bi hesabin vardi ama bunun icin hesap acmak o aciyla vallahi pess
(577 puan) tarafından
Amac ne bilmiyorum galiba insanlari kiskirtmak  kstiyor
0 oy
(16,506 puan) tarafından

Cnm ayakta dimdik durmalısın

Senın canından can yaşıo içinde :(

Allah sabır versin inşallah 

0 oy
tarafından

Kardeşi ölüp de buraya post açman...

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yani yanlış anlama da benim teyzemin oğlu öldüğünde ben Hataydan Mersin'e geldim cenaze için o acıyla telefonu unuttum görmedim aklıma gelmedi. Kaldı ki senin kardeşin ve buraya gelip post açabiliyorsun. Allah başıma vermesin ama benim kardeşim intihar etse kafayı yerdim post açmak aklımın ucuna gelmezdi
0 oy
tarafından
Öncelikle başın  sağ olsun ama kardeşin intihar etmiş ve sen buradasın ben değil buraya bkmak

Tlfony elime. Almak aklıma bile gelmez 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 562 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Derliyimmm (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 938 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy
6 cevap 112 göst.