0 oy
1,155 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Kızlar ben bazen unutkanlık yapıyorum :D 

Makinaya çamaşır atıyorum yıkanıyo ve ben unutuyorum öylece kalıyo bazen bi gün bile kalabiliyo sonra aklıma geliyo bende yeniden yıkatıyorum o çamaşırları :D 

Çünkü kokuyo nemli nemli :( 

Tozdan yumoştan sudan elektrikten israf ediyorum bu da zoruma gidiyo ama elimde olan bişey değil dışarı çıkılacak bi durum oluyo makina da kalıyoo

Sizde de böyle durumlar oluyomu? oluyosa napıyosunuz ?

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kısa programa atıyorum canım uzun uzun yıkamş bi kere zaten bidha gerek yok kısadan yıkıyo asıyorum :)
(260 puan) tarafından
Ben aynı ayardan çalıştıryom valla :D bi kere dedim kısa ayara veriyim hemen bitsin seriyim çamaşırı ama baktım biraz koku kalmıştı sanki ya da bana öyle geldi bilmiyorum bi daha kısa programa vermedim :D
tarafından
Bi şans dha ver bnce kısa programa :D yine koy deterjanını kalmaz koku
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından

Oluyor tabi de Bi gün de kokmuyor benimki ler seninkiler nasl kokuyor:Dcıkarıp asıyom mis gibi kuruyorlar ben ce sen de fazla takma kafaya :cheerful:

(260 puan) tarafından
Ne kullanıyon kız sen :D
(3,677 puan) tarafından
Benimde kokmuyor ya :)
(294 puan) tarafından
Deterjan olarak mı ne kullanıyom canı m yok sa makinamın markasını mı soruyon
(260 puan) tarafından
Deterjan canım :)
(294 puan) tarafından
Omo çok dq güzel kokuyur acaba yumusatıcıya para vermesem mi diye düşünmüyor diyilim :) makinamın da hakkını yiyemem tabi ikisi el birliğiyle mis kokutuyorlar camasır larımı
0 oy
tarafından
Bnde akşamdan yıkasam sabaha kalsa sepete koyuyorum dışarı biyere bırakıyorum makinada kötü kokuo 
(260 puan) tarafından
İyi yapıyosun canım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bekarken olurdu babannem başımın etini yerdi evlenince olmadı belki bi kere falan olmuştur  
(260 puan) tarafından
Ben bekarken annem söylenirdi hiç unutulmazdı çamaşır :D
(1,908 puan) tarafından
Ben babam ve abimle yaşıyordum  annemle ayrı oldukları için iş bana düşüyordu
0 oy
(924 puan) tarafından

Makina bitince müzik çalıyor canım unutma ihtimalim pek olmuyor:)

(260 puan) tarafından
Benimkide ötüyo ama kısa ötüyo bide yakınında olmassan duyulmuyor
0 oy
tarafından
Makine bitince ötüyo benim saolsun unutturmuyo kendini :)) zaten bende kontrol ediyorum çok kalınca makinede çok kırışıyo sinir oluyorum ütülüyoken bi yere gidicek olursamda suda bekletip gidiyorum gelince devam ediyor 
(260 puan) tarafından
Benimkide ötüyo ama kısa sürüyo ve yakınında olmassan duyulmuyor
0 oy
tarafından
Benimde kalıyor çamaşırım bende mecbur geri yıkıyorum kısa programa atıyorum hemen yıkayıp bitiyo alıp aşıyorum norum ")
(260 puan) tarafından
Kısa program kokusunu alıyomu canım benimki sanki hem güzel kokuyo hem nemli kokusuda biraz kalıyo
tarafından
Aliyo canım yine aynı deterjan yumasitici koyuyorum 1 saat yikiyo çıkınca bir seysi kalmıyor bizimde kanalizasyon kokuyor temelli makiennin kapağını bi açıyorum b.k kokusu çarpıyor suratıma iğrenç genellikle bırakamıyorum makinede asamayacaksam bile mutlaka sepete alıyorum
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kız Bn öğlen çalıştırdım makinayıı taaa gece fark ettim :)) 
(260 puan) tarafından
Bende de çoğu zaman öyle oluyo yaa :D
(2,678 puan) tarafından
Normal olarak görüyorum bu durumu artık :))
0 oy
tarafından
Ahh cnm sen bni görsen geçen çocuğu kucagmda salliom elimde telefon eşimle konusuom unuttum telefonu piş pisliodm .:) Biberonun kapağını tencereye kapatmaya çalışıp nye olmuyor içine düşük.dye dusunuom :).camasr desen atiom yikiom sonra bunları kim calstrdi diom bn iyice yedim kafayı bde iki olsa vay halime
(260 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım :)
tarafından
Sağol canım bnm durum vahim:D
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Bana makina deme ya bi gun calismazsa bigun illa calisiyor yika as topla katla gına geldi :woot:

(6,053 puan) tarafından
Ne kadarlik kuzumm ben hala ayri yikiyom ya ama bizimkinin vucudu hassas ondan korkuyorum
(260 puan) tarafından
22 aylık canım şimdiye kadar herşeyi ayrıydı yumoşu sabun tozu filan ama artık bizimkilerle yıkanıyor :) çok şükür bi sorun olmadı.
(6,053 puan) tarafından
Benimkide 14 bucuk aylik aslinda bi atip denemek lazim :)
(260 puan) tarafından
Alıştır bence canım sen ne kadar sakınırsan o kadar hassas olur :)
(6,053 puan) tarafından
Aynn canim ilk camasirda deneyecem ☺
0 oy
tarafından
Bitince benim makine bağırıyor unutmuyorum ben unutsam oğlum unutmuyor hemen gidiyor kapağını açıyor telefona alarm kur unutmazsın :) 
(260 puan) tarafından
İyi fikir onuda unutmazsam tabi :D :D
tarafından
B12 ne baktır Bi B12 eksikliği unutkanlık yapar
(260 puan) tarafından
Baktırdım canım maşallah herşeyim tam bütün değerlerim :)) bu psikolojik sanırım kafa dağınıklığından oluyor
0 oy
tarafından
Oluyor tabiki tekrar durulamaya veriyorum öyle asiyorum 
(260 puan) tarafından
:))))
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Aslinda tele alarm koy bitince hemen as sende kurtul çamaşırlarda kurtulsun :D

(260 puan) tarafından
Unutmassam kurucam alarmı :D
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bazen oluyor benimde
(260 puan) tarafından
Hmm :))
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Aynıııı ben valla 
(260 puan) tarafından
Herkes de varmış böyle bi durum baksana :D
0 oy
tarafından
Buzdolabina yada gordugun bir yere as makinede.camasir var diye :)
(260 puan) tarafından
Çok güzel bi fikir :D
0 oy
(161 puan) tarafından
Makineye çamaşır atınca kaç saat yikayacaksa o saate telde alarm kur. Öyle hatirlarsin
(260 puan) tarafından
Kurucam :))
0 oy
tarafından
Ay aman hep oluyo bende dert ettiğin şeye bak bacım iki üç şey için sıkma canını ben sağlığım bozulunca anladım çoğu şeyin kıymetini öyle takmiyorum artık küçük şeyleri 
(260 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizim durumlar sıkışık yaa herşeyden tasarruf etmeye çalışırken israfdan kaçınmaya da çalışıyorum
0 oy
(1,693 puan) tarafından

1 gün fln unuttuğum olmadı ama  4 5 saat unuttuğum oldu mutfağa geçerken aaa çamaşır vardı ya diyorum :D

(260 puan) tarafından
Aynen benim makinada mutfakta bende yemek yaparken mutfak temizlerken felan makinaya kirli bez felan atacak olursam da aklıma geliyo :D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Madem çok unutkansin ben hamileyken yapardım yapışkanlı not kağıtları var onlardan alıp görünür bir yere yapıştır çamaşırı makineye atınca notuna yaz bi zaman sonra yazmasanda not kağıdını görür görmez aklına geliyor
(260 puan) tarafından
Aldım bu fikiri canım yapıcam :))

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 507 göst.
0 oy
4 cevap 179 göst.
5 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nloto16 (4 puan) tarafından soruldu

380,195 soru

11,382,208 cevap

34,880 kullanıcı

...