0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Dün yasadigim bir olayı anlatmak istiyorum biz evlendiğimizde eşimle kaynanam bize eşya almadı ya da ne bileyim bir yardım ile yapmamıştı benim eşim de her şeyi taksitle getirmişti işte her neyse dün de makinemiz bozulmuştu bende evkur'dan çamaşır makinesi sipariş ederken o da işte kocanın adına spor aleti getirelim işte koşu bandı getirelim falan diyordu harbi kocamın adına getirseydi yani eşim gidecekti onu borcu halbuki çok ama çok zengin yani beni böyle çok saf görüyor işte işin adına getirelim de hani o ödesin kaynanam herşeyde borç yapıp asla ödeyen biri değildir eşimde aksine herşeyi capuk bitirmeye çalışır hani haberide yoktu eşimin işte gelinim koşu bandında keşke oğlumun adına getirseydikk dedi halbuki benim evimde buzdolabı yatak odası uniterler filan tek yeni oturma takımı filan  kaynanamin 40 tane yeni halısı var bana eskilerini filan hep verir kendi eşyalarını hep satar yani kendisi akrep burcu bende akrebim ama beni çok saf ***** gibi görüyor ya ne bileyim ya 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende deseydin ya anne tamam alalım bizde dursun sen parasını ödeyince veririz deseydin tepkisi nolcakti
tarafından
Az yede sen bize yardım et deseydin :)
(135 puan) tarafından
İki oğlu yurt dışında ona para yoluyor
tarafından
Onların buna yollaması lazinken :)
(135 puan) tarafından
İşte hep bizi kullanmaya çalışıyor. Eşimi hiç sevmiyor neden bilmiyorum
tarafından
Annem hep der her evde bitanesi sevilmez die hepte haklı cikiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyanıktır yerine göre firsatçıdır ama bu şekil değil yani bizi *** altına atacak şeyler yapmaz :) 
(135 puan) tarafından
Lafta var icratta yok benim kızım.daha beş aylık bana diyor çalış dedim hele git işine kızım.zaten küçük çok ama.cok uyaniiikkk
tarafından
Fena yaa sendeki Allah kolaylık versin :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 411 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 765 göst.
17 Nisan 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Öykü naz (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,445 göst.
0 oy
50 cevap 714 göst.

379,371 soru

11,356,120 cevap

34,832 kullanıcı

...