0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Sizce ard arda  olmasi mi iyi yoksa aralari fazla olsa mı? 

16 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
2.ye hamileyim ama bekliyim şurda :)
(62 puan) tarafından
Ilki kac yaşında canm
(2,127 puan) tarafından
18 aylık canım 5 haftalıkda hamileyim
(62 puan) tarafından
Senin ki baya küçükmüş benim ki 17 aylık simdi olsun mu diye düşünüyorm
(2,127 puan) tarafından
Eşim çok istiyodu canım aralarında 2 yaş olmuş olcak hayırlısı bakalım ikiz gibi buyırlwr artık
(62 puan) tarafından
Evet ya birbirleriyle oynarlar aslında gencken olsalar bizim icinde arkadas gibi olurlar
-Reklam-
0 oy
(1,233 puan) tarafından
İki cocgum arasında 18 ay var güzelliğinde var zorlugu da biri 6 yaşına girck biri 4 yaşında canm 3 yeni dogum yaptım 15 gun oldu 
(62 puan) tarafından
Zor olmuyor mu
(1,233 puan) tarafından
Oluyo canm o yuzden 3te son yaptım bağlatım tüpleri
(62 puan) tarafından
Hmm iyi yapmssn canm
0 oy
(880 puan) tarafından
Valla 33 haftalik hamileyim oğlum dogumumda 2 buçuk yaşında olacak ben ideal olarak görüyorum çünkü artik yanina arkadaş eş istiyor küçükken hep bizimle oynuyordu filan ama zamanla kendi gibi birisini aramaya başladı parkta filan çocuk görünce kendini kaybediyor bizde hazır böyleyken neden olmasin dedik ve başta çok korkmuştum yapamam diye ama simdi artik çok sabırsızlanıyorum artık dogursamda nasıl olacak baksam tadina bı diyorum :)
(62 puan) tarafından
Ayy masallah hadi hayirlsi olsun saglikla kucaginiza alirsiniz inşallah.
(880 puan) tarafından
İnşallah canım darısı sana :)
(62 puan) tarafından
Hayırlısı dur bakalm eşim istiyor ben korkuyorum  biraz zor olur diye kizim daha 17 aylik
0 oy
(197 puan) tarafından
Bence 3 4 yas olmasi lazim
0 oy
tarafından

25 aylık oglum var ve 34+2 haftalık gebeyim ikisi beraber büyür :)

(62 puan) tarafından
Iyiymis ya simdikinin cinsiyeti ne
tarafından
Kız canım
0 oy
(660 puan) tarafından
Oglum 5 yasinda kizım 6 aylık ilk basta oh be ne guzel ara vermisim dedim oglum kendini bilixo banada yardimi çok oluyo cok sukur ama kendine arkadas ariyo hele ki su pandemi hep evde aralari az olsa birlikte oynarlardı keşke 3 sene önce yapsaymisim diyorum simdi 
(62 puan) tarafından
Hmm aslinda insanin kendi bünyesine bagli bazi şeyler hazir hissetmek lazim başta
(660 puan) tarafından
Degl iste 2 hazir olunca yaptım smdi pismanm
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Çocuk bezden çıkınca eveti hayiri anneyi babayı bilince yemeğini kendi yemeye geçince azda olsa sorumluluğu azalınca ikinci olmali ust üste doğru bulmuyorum. 

Kizim 4 yada 5 yaşına gelince düşünüyorum 
(62 puan) tarafından
Haklisiniz bence
0 oy
tarafından
Valla ben araya 4 yas falan koymayi düşünüyorum esime kalsa hemen yapacak ben yok diyorum sanki kendi bakiyo 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
En az 3 sene ama tabi ani kazalar olmadigi sürece 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
3.5 yaş araları ama çok zor
(2,127 puan) tarafından
Ne gibi zorlukları var canım
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Yorumlari gorunce ben baya açmışım arayi 10 yasinda oglum var 27 haftalik ta hamileyim ara uzadikca daha kolay oluyor bence en azindan oglumun sıkıntısı kalmadi artik dersi hastalığı yok cogu seye de yardim ediyor kiskanclikta yok deli oluyor  :D 

(62 puan) tarafından
Yaa masallah kocanizda istemedi heralde bizimki istiyor
(1,621 puan) tarafından
Benim oğlan baya zorluydu canim o yuzden gözümüz yemedi valla :D
0 oy
(758 puan) tarafından
Bence bu konu kişiden kişiye değişir. Ben kızım 17 aylıkken ikinci kızımı doğuracam Allahın izniyle. İsteyerek mi oldu diye sorarsan kaza oldu ama mevlam neylerse güzel eyler ☺️
0 oy
(2,181 puan) tarafından
Allah nasil kismet ederse :))
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Dene ve gör bacım. Bu konuda herkesin düşüncesi farklı farklıdır kimi ard arda yapar birlik büyüsün diye kimi ilki büyüsün bezden ayrılsın anne sevgisini alsın akli ersin ikinci o zaman  der,  yani  herkesin görüşü farklı bu konuda 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
10sene ya da hic
0 oy
tarafından
Şahsen benim kendi kararim çocuk çok küçükken kaza haricinde yapilmamasi benim çocuğum 6 aylık vay efendim ek gıdaya geçti emmiyor işte bizim aile kalabalık bakacak çok falan filan bence bunlar boş herşeyden önce ilk çocuğun hakkına giriyorsun ister istemez en başta ilgi eksikliği oluyo kucukle ilgilenirken büyüğü ihmal ediyorsun ya da büyük oyun oynamak istiyor ama sen yorgun oluyorsun yani demem o ki bence 3 4 yaş ideal bence şu an kayınvalidem bana gaz vermeye çalışıyor mesela ama hayır çünkü oğlumun hakkına giremem tabiki herkesin fikri farklıdır ama benim fikrim böyle 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 252 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 508 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 309 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gulcanunsal1 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.