0 oy
1,326 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Eşim sürekli beni eleştiriyo neden gecelik giymiyosun neden bana yanaşmıyosun gecelik giysen makyaj yapsan yanıma gelsen ilk yanaşan sen olsan bi kerede diyo :D şuan size utanarak yazıyorum gerçekten :)

Yani hep bu konuda söylenir durur bende merak ediyorum acaba bütün hatunlar kocalarına gece süslenip cilvelermi yapıyo :D 

Benmi öküzüm acaba :D :D 

38 Cevaplar

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Evet suslenirim tüm gün ikimizin de ayrı koşturmalari var vakit ayıramıyoruz birbirimize. Gece sadece yatıp uyuyacaksak bile beni güzel  hatırlasın adam :) çocuk var hamileyim gecelik çok az ama Yaz kış hep şortlu askılı takımlar alıyorum  hem rahat hem şık olunuyor seviyorum ben. Parfüm  ağır oluyor parfümlü pudralar vücut kremleri o şekilde kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum 
(260 puan) tarafından
İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın canım :) ne güzel en azından çabalıyosun :) bende o çaba hiç yok :D
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Tabiki bi kaç haftada bir mutlaka iki mum yakıp akşam yemeğine ne koyacaksam masaya artık çok önemli değil güzel bir elbise dekolteli bide kırmızı ruj bitti erkeklere sorsan dünyaları verdin sonuçta eşimize helalimize yapıyoruz bu kadar anormal olmamalı hem karı koca ilişkilerini de kuvvetlendirir zaten birde seviyorsan eşini seve seve yapılıyor genciz simdi yapmicaz ne zaman yapcaz :) 
0 oy
(341 puan) tarafından
Hiç süslenmemişim ilk günden şimdiye kadar söyleniyor diyorum sus yaş konuşma edemiyorum uğraşayum yanına geliyorum yeter 
0 oy
(739 puan) tarafından
Benimki isteniyor tam tersine ben isti yorum giyinmek felan ama beğenmiyor bende dön atlet yatiyom:)))))
0 oy
(777 puan) tarafından
Yalnız değilsin canım
0 oy
tarafından
Ne sus ne cilve ne yanasma var bende hepsi zifir zifir zifir
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Yok bacim 2 bebe tepede koca topuz hep esortmanla .. :) bazen derim cikartymda pantln badi giyeyim hic firsatm olmaz kizlardan dha bebis yokken bol bol suslen kiz ben sacimi yapardim makyan yapardim elbse giyerdim benm esim hic.makyaj yap suslen demez ben heveslenrdm aska gelsin die haha 
0 oy
(176 puan) tarafından
Bana her gece ölü gibisin der aşırı robotum yaa yazık kocama sjdhrhhej
0 oy
tarafından
İki tane bebe var elimde biri beş yaşında biri beş aylık eşim gelsede tuvalte girebilen diye bekliyorm sen suslenmekten bahsediyorsun :D kız ben kaç gün birşey yiyemdm o geleseye kadr çocuklar durmadı da :D hele eşim yazık tırlarla ugrasmktan gözünü yastigindan alamıyor :D 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
kocasina suslenmeyende ne bilim 
0 oy
(1,597 puan) tarafından

ayda yılda bi iki kere yapıyorum :)

0 oy
(912 puan) tarafından
Cocuk dogali yatagi bulsam şükrediyorum :))
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Gecelik ? Makyaj? Sahi neydi bunlar :D

0 oy
(782 puan) tarafından

Lan gecelik aliyim diye heves ettim dar geldi olmuyooooo dolapta onlar dururken ben tayt gomlek giyip makyaj yapiyorum esim her seferiden soruyo niye aldiklarini giymiyosun diye dar geliyo diyemedim :( dogumdan sonra giyerim diye sakliyorum ben fantezi nasil yapayim simdi tayt gomlekle ne kadar olursa o kadar giyiyorum işte :)

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Esim erken uyumasa da yapsam keske oğlundan fırsat kalmıyor uyumuyor bile sabahlıyoruz:/
0 oy
(704 puan) tarafından

Giyerm ben tam akrep burcuna sorulack bir soru tebrikler :D bazen iyi oluyor boyle heyecnlar yaa

0 oy
(83 puan) tarafından

kusura bakma ama süslemek süslenmek işve cilve naz makyaj oda neydi allahım.. 

Ben cocuk olduğundan beri sofradan tok kalkıp uyuduğuma şükür ediyorum senin dediklerin ötede dursun :D

0 oy
(636 puan) tarafından
Valla bacım gözümün önünü zor görüyom ben polar pijamalarımla yaşıyom. ☺️ Saçımı sabah kalkar bi topuz yaparım mis . Kocam da bişi demiyo çok şükür arada bi görüşek mi diyo ona bile üşeniyom  makyajı hele resmen çıkardım gibi bişi oldu. Eşim de çok sevmiyor zaten makyajı. Evlilik yıl dönümüzde bi sürpriz yapaym geceliklerimi giyeyim karşısına öle çıkayım diye düşünmüştüm. Ama bi gün öncesinden fena kavga ettik. *** var sana dedm kendi kendime. O gece eve gelmeden uyuduydum iştah falan kalmadıydı ☺️

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,017 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 863 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 519 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 254 göst.