0 oy
1,779 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bi önce ki post ta derdimi anlattm fakat bu beni en derinden içten yakan bir dert eşimden bosansam bile kurtulamicam cocuk olduğu için ama herkesin huzuru da olması için çocuğu vermek zorundayım bunalımdaym :( yeter artk çok zor bu karar :((

41 Cevaplar

+19 oy
(8,081 puan) tarafından
Yanı kendi kıçını kurtarmak için çocuğunu veriyorsun önceki posttan ve suankinden bunu anladım. Ay ne denir size bilmiyorum 10 yıl sonra çocuğum da çocuğum diye zırlamaya başlarsınız. Şimdi yavrunuzla birlikte hayata tutunmak yerine 
tarafından
Yaaaa senin kalbini yerim kadın.
(175 puan) tarafından
Ne kadar kolay demi bu sözleri söyleyip de kendi hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek. Bu kadar basit dile kolay yorum yaptığınız durumu kadın yaşıyor. Hangi anne keyfe keder yavrusunu bırakır. İstisnalar hariç. Hiç kimseyi böyle acımasızca yargılamayın lütfen dünya bu bugün ona yarın sana olabilir Allah korusun. Sonu felaketle bitecek durumlarda bazen çözüm en kötünün bi oncesidir en kötüyü yaşamamak için mecbur kalmış bazı şeylere yazık Allah yardımcıları olsun bu bayan ve onun gibilerin sizin gibilere merhamet versin. Bu kadar acımasızca yargılandığınız için. Bide iyi bi yorum yapmış gibi artilamislar onlara da yazik.
tarafından
Arkadasim durumunu bilemem ne cektiginu ama ben buyuk konuşmak olmasin hasa ama ucunda ölüm olsa yavrumfan ayrilmam hele bide verecegim adam uyusturucu kullaniyorsa hayatta vermem saclarimdan suruseler onu ona emanet etmem ya allah onu benim karnima vermis bana emanet etmis o benim canumdan can yani tlf rahatsoz edecek yada surekli gormek isteyecek diye vazgecmek bence cok cok bencilce anneligini bi sorgulamalisinn.o cocuk 10 yıl sonra karşına cikinca rahat etmek icin seni verdim diyebilcveksen ver ama ben diyemezdim akilli ol annen arkandaymis el kadar sana kokuna sesine ilginr muhtac cocugunu yakma o sana allahin emaneti akli selim biri olsa ver dersin karsindaki akli dengesi bile yerinde olmayacak o uyusturucuyla nasul kiyarsin bunun hesabini veremezsin
tarafından
Sana hep dua edicgim o pislikten kurtul ve huzurlu bi sekilde evladinla yasa diye nolur ama nolur evladindan vazgeçme pes etme savas biz anneyiz hersey evladimiz icin nolur guclu ol dualarim seninle
(53 puan) tarafından
Hepinizden allah razı olsun herbirinizi Suan destekçim olarak görüyorum doğrusu ne ise o olacak allah'ın izniyle
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Öyle bir adama çocuğu nasıl veriyorsun acaba
(53 puan) tarafından
Çocuğumu bana koz olarak gibi kullanıyor :(
+1 oy
tarafından
Madde bagimlisina mi birakicaksin evladini ? Ben duzgun adama bile birakmam daha kucucuk :((
+1 oy
(652 puan) tarafından
Madde bağımlısı diyorsun böyle adama çocuk mu verilir evlat ya verilir mi annenin yanındaymışsın durumunuz yoksa annen baksın sen çalış eve bak kendi ayakları üstünde duran kaç kişi var
+1 oy
tarafından
O serefsize mi vereceksin cocugunu oyle adama cocugumu degil bokumu bile vermem kendimden vazgecerim cocugumdan asla 
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Bacım k.bakma ama senin analığından şüphe duydum 

Kendi mutluluğun için çocuklu derler diye tekrar evlenmem diye çocuğunu madde bağımlılığı olan birine vereceğini ima etmisin ..

Siz çocuk yapmayın Allah rızası için eğer bu kadar kendinizi düşünüp çocuğu ayy babasına vermek zorundayim yoksa babasıyla muhatap olacağım Bla Bla dersen burda yazdığın bu yazıda ne demek istediğini anlayan herkes seni gömer bn sni de senin gibi evladından vazgeçen anneleri de anlamıyorum sizide kesinlikle kinamiyrm bebeğe çok üzüldüm yavrum ya
+1 oy
tarafından
iste sen de annesin bende anneyim bana da bu koydu su anda 
+1 oy
(505 puan) tarafından
Iki dunya bi araya gelse gene vermem cocugmu bn olsam
+1 oy
(2,678 puan) tarafından
Sana da anne diyeceğiz biz birde demi hemen de nasıl kabullenip vazgeçtin çocuğundan az biraz annelik ruhu olsa sende bırak çocuğu saçının tek telini vermezdin sonu ölümde olsa..  Çok ağır kelime kurtulmak için çocuğu vermek o zamn sen bu çocuğu başta doğurmucaktınn bir kurtuluş olarak mı gördün yazık çok yazık..  Adamın durumu belli ne güzel kurtulmuşsun bırak uzaktan ürüsün dursun şikayet ey sığınma evlerine git bulamsın ama çocuktan vazgeçmek dedir 
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Çocugunu neden vermek zorundasin??????
(2,604 puan) tarafından
Hatirladim seni onceki postuns yorum yapmistim ama anlamadigim eşin hasta ruhlu bi insan ailesi desen salaklar
Ve sen kafasi bozuk bi insana çocugunu vermeyi dusunuyosun
Ailen mi zorluyo?
(53 puan) tarafından
Çocuğu sürekli görmek istiyo ve beni de rahat bırakmıyor telefondan rahatsz ediyo
(2,604 puan) tarafından
Bunun içinmi verceksin yani çocugun resmini at
Yani kusura bakmada sanki vermek istiyosun gibime geldi
Yani eşin psikolojik normal degil ayrilmak tabikidr zor olcak ama sen daha ilk tartismada bebeginden vazgeciyosin
(53 puan) tarafından
Evet aslında annemin kocası diyo abimler de kurtulman için başka seçenek yok diyo annem devlet sana verir korkma diyo arkamda duruyo :(
(2,604 puan) tarafından
Annen arkandaysa gerisi boş gelir
6 aylik oglum var kendimi senin yerine koydum silerim abimide uvey babayida zaten got korkusundan diyolar bakmak zorunda kalirlar bebege bunun için bi anneni evladindan sogutuyolarr ne denir ki .esin çalisiyosa eşşek gibi nsfaka odiycek bosanirsan çocukta daha sut cocugu her turlu sende kalir
0 oy
tarafından
Bacım konu ne bilmiyorum ama çocuğunun ilerde senden nefret etmesini istemiyorsan çocuğundan vazgeçme
tarafından
Ya ama baktım eski postuna madde bağımlısıymış adam Bi çocuk belki babaızlığa alışılır ama anne sizlik  daha zor
(53 puan) tarafından
Bana kalsa bir saç telini dahi vermem ona ama sürekli de rahatsız ediyor boşansam nasıl olur çocuk gorme olayı kafam çok dolu şaşırdım:((
tarafından
Canım madde bağımlısı bir babaya çocuk emanet etmek doğru gelmedi bana yani düşününce seni rahatsız etmesin diye çocuğu mahvetme bence
tarafından
Canım eşin tedavi görmeden düzeleceğini sanmıyorum görümcemin eşi de aynı çünkü yani anne olarak için el veriyorsa ver çocuğunu ama bence yanlış düşüncedesin Allah yardımcın olsun
(197 puan) tarafından
Boyle bi babadan nefret etse ne olacak o da babaysa babalığını bilsin
0 oy
(110 puan) tarafından
6 aylık ana kuzusunu nasıl verir vazgeçersin5
(53 puan) tarafından
Ben vermek istemiyorum toparlayamıyorm kendimi içe kapanık biriyim doldum iyice şaşkınım
(110 puan) tarafından
Şimdi verirsen ömür boyu pişman olacaksın. Ben canımı veririm de oğlumu vermem.
0 oy
(703 puan) tarafından
Onceki postu okudum eğer boşanma olursa bebk kaynanazin hakkı dehil sizin hakkınızdır üstelik bananin bağımlı olduğuna dair bişey bulursa mahkeme ömür boyu velayet alırsınız
0 oy
tarafından
Niye çocuğunu veresin ki kendin demişsin madde bagimlisi diye kendin kurtulmak için çocuğunu ateşe mi atacaksın yapma 
0 oy
(913 puan) tarafından
Kendi rahatın için sana muhtaç bi bebekden vaz geçemezsin. Buna hakkın yok
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Arkadasım da oyle dedi verdi simdi sabah aksam aglıyor gene dava acacak almak ıcın
0 oy
tarafından
Eşin peşini bıraksın diye çocuğu ona mı vericeksin.. bak kızım aklını başına al git soğuk suyla elini yüzünü yıka beynini çalıştıe herkesin huzuru madde bağımlısı bi adamın çocuğu almasıyla sağlancaksa sçarım öyle huzura akşam akşam dellendirme beni ver yurda çocuğu 
(3,529 puan) tarafından
Bu şekilde yaklaşmak yerine daha ılımlı mı yaklaşsak?
(2,267 puan) tarafından
Yok canim burda herkesin ağzına geleni saymasi, ahkam kesmesi hak! Kız daha 19 yaşında neyin doğru yanlış olduğunu bile bilmiyor. Tövbe yarabbim
(53 puan) tarafından
Bu şekilde yaklaşılması doğru değil fakat bir gün "çocuğunu gösterdi ve öldü - ya da ağır yaralı " gibi haberler çıksa daha mı iyi olacak tamam elbette bu yavru bana muhtaç suan da verecek değilim. Anneliğimden de şüphe etmiyorum rabbim vermiş o emanete bakarm gözüm gibi.
tarafından
Valla kusura bakmayın ama  yorumları okudum deliye döndüm sonra yazdım arkadaşın yaşını falan bilmem ama huzurum kaçmasın diye vermek zorundayım lafı beni benden aldı .  Ayrıca ben çok kötü bi babanın çocuğuyum  ama annem bizi aldı kaçtı ondan kimse destek olmadı anneme ailesi şu bu. Tek başına 3 çocuğunu aldı kaçtı çok tehdit edildi zamanında ama annem birgün  huzurum kaçıyo vereyim demedi Rabbim bi şekilde yardım ediyo ilk çözümü evladını vermek olmamalı . Ahkam kesmiyorum kendi hayatımdan pay biçiyorum o çocuk babasıyla yaşarsa gelecketi onu tahmin ediyorum.  1
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm Allah yardımcın olsun kuzum 
0 oy
(790 puan) tarafından
Sakın yapma canm pişman olr kahrından olursun sonra o cocuk  madde bağımlısı olur sen onun madde bağımlısı olduğumu mahkemeye sun sen uzaklstrma alır verme cocugu yazık ciğerin yanar ben varsa sakın telini vermem kimselere olurum daha iyi annesin sen anne korkma savaş ama pes etme bebek bu daha yazık etme 
(53 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim pes etmicem savaşıcam
0 oy
tarafından
4 4 lük adamda olsa evladımı vermem helekı daha küçücükse büyükte olsa nasıl vazgecilir düsünemiyroum ya evlat 1 saniye görmesem canım yanar kokusu olmadan sesi olmadan anne sesini duymadan nasık durabilirsin allah göstermesin büyük konusmak istemiyorum ama öldürseler vermem yavrularımı babaannesine gidiyo kalıyor 1 gun kızım 2 kızım var buyuk gıdıyo kalıyor içim acıyo sabaha kadar uyumuyorum yatagında yatıyorum kokusuyla yatıyorum aglıyorum duramıyorum allahım kimseye evlad acısı göstermesin ne olursa olsun evladını heleki öyle bir adama bırakma ugras ya belaysa bela gelsin görsün rssim at ama o evladını aannesız koyma annesı olmayanın babası olmaz derler bi anneden baska kimse evladına ıyı gelemez sakın evladının gelecegını mahvetme babasız olurda annesız olmaz büyüdügünde nefret eder senden asla ama asla bırakma evladını 
tarafından
Ayaklarının üzerinde duran evladı için dimdik duran bir sürü anne var evladın için herseye katlanırsın ama vermek cok acımasızca bi düsünce ya gercekten

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,246 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 734 göst.
11 Eylül 2019 Aile kategorisinde Yeliz.esma (32 puan) tarafından soruldu

378,283 soru

11,322,566 cevap

34,770 kullanıcı

...