0 oy
2,015 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından

Arkadaşlar dün isim ile ilgili bir şey paylaşmıştım dün aşırı derecede büyük bir kavga oldu kaynimin eli kırıldı kayinpederim eşime dedi ki senin karın bana hizmet etmiyor zaten evlendigunizden beri için ısınmadı falan dedi bağırdı çağırdı küfür etti evden kovdu bizi şimdi kiralık ev arıyoruz psikolojim bozuldu neler dua edin bize çok canım yaniyooor :((

17 Cevaplar

+2 oy
(9,652 puan) tarafından

Her şerde vardır bir hayır denir.. belkide bu vesileyle kendi eviniz kendi yuvamız olucak daha huzurlu olcaksınız belkide allah yardımcın olsun şuanda sıkıntı çekiyorsun ama biliyosun gece olmadan gündüz olmaz.. allah yardımcın olsunn..

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun hayatım eşinle birbirinize destek olun bi kapıyı kapatan Rabbim diğerini açar imtihandır üzülmemeye çalışın dua edin 
0 oy
(816 puan) tarafından

Allah yardimciniz olsun canim. üzülme vardır bundada bir Hayır de 

(39 puan) tarafından
Hep diyorum ama xzoruma gitti dün ben onları tek bir kez bile yanlış yapmadım hizmetlerinde kusur etmedim ama neden böyle davrandılar bilmiom eşim kolay kolay ağlayan biri değildir dün ilk defa onu ağlarken gördüm içim parçalandı resmen
0 oy
tarafından

Keşke aynısını bende yaşasam da benim kayınpeder im de bizi de evden kovsa duam kabul olur kaç kere boşanma durumuna geldik üçüncü şahıslar yüzünden ama yine de sörf hizmetcilik yapmam içim bizi ayrı eve çıkarmiyorlar...Allah â Havale ettim..çok.ağır şeyler yaşıyorum bende

(39 puan) tarafından
Allah hepimize yardım etsin iyiki eşim arkamda da kayın pederime hamile bu kızdan ne hizmeti bekliorsun falan diye beni destekledi allah onu başımdan eksik etmesin
tarafından
Benimkisi ıse tam annen ve babaci..bana dört ay önce dedi anneme babama bakmayana ben niye bakim..eğer annem ve babamla yasamicaksan onlara hizmet etmiceksen..babanın evine git..o kadar zor durumdayım ki ..hane illa ayrı ev olsun demedim hiç..ama iftira ları haksızlıklara zulumleri..lafları fitneleri..Beni kullanmaları..eşinle Sürekli aramak acmalari onlar yüzünden sürekli hem psikolojik hemde fiziki şiddet görmem...tükendim...Bazen diyorum kaçsam kurtulsam bazen diyorum ölsem kurtulsam..ama çok şükür nefsime yine de yenik dusmemeye çalışıyorum.Allah â sığınıyorum
0 oy
tarafından

Canım sen hem kayinbabanlarla oturup hemde kavga edip 3 5 gün konusmuyomuydun eşinle canım ne olacak yani eşinde çok istiyorsa koysaydın ismini bu kadar olay yapmaya ne gerek var ki yanına ikinci bir isim daha koyardınız biterdi hem evinde kaliyomussun suyuna gitseydin iyilik iyiliği getirir herkesin lafina bakılmaz ki kavga neden cikti peki

tarafından
Dünkü paylaştığını da okudum bence sen eşinin üstüne çok gidiyosun canım ailesiyle arada kalıyor onlarda çocuklarını soğuttugunu düşünüyor sen eşsen onlarda anne baba hakkimiz yok ailesiyle aralarını bozmaya bizim
(39 puan) tarafından
Aynen kuzum ama ben bisi yapmadım koyalım ismi dedim tam dedim ama dün babası bize siktirin gidin evimden dedi  eşim çalıştığını babasına vermio eve harcıyor babasına verse emin olun hepimiz aciz kayın pederim tir derdinde kaynim evlenmeye çalışıyor geçen kız istemeye gittik nasip değilmiş olmadı dönüşte kayinpederim dioki kızı zaten zevmedim o.....pu  tipi var dio afedersin  yarın Birgül  ya gelinin olsa senin nasıl bakican o kızın yüzüne tanımadan yargilio bizim düğünümüz de 5 kr  faydası olmadı eşimle kaynim yaptı düğünümüz u  o nası el gibi köşeye çekildi izledi hiç babalık yapmadı hem ismim konusu da kapandı bu saatten sonra  babası yok bizim hayatımızda daha  bilmediğiniz  çok şey var bu yüzden yargısız infaz  yapmayın olur mu
tarafından
Ahh canim zor bu işler bir evde kalmak çok zor oluyor ev ev üstüne olmuyor malesef eminim çok zor durumda kalmışsındır  amacım seni yargılamak değil asla işin iç yüzünü bilemeyiz tabiki rabbim yar ve yardımcıniz olsun
(39 puan) tarafından
Çok sagolun canim
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun hayatım eşinle birbirinize destek olun bi kapıyı kapatan Rabbim diğerini açar imtihandır üzülmemeye çalışın dua edin 

0 oy
(137 puan) tarafından

Canm esinin ailesi sonucta sn kucuklugunu yap diyenlere hic kulak asma bnce sana deger vermeyene sen neden verip tepene cikartacaksinki bosver kovmasi bi yonden iyi olms degilse siz o evden cikamazdnz bak esin arkandaymis seni korur kollar yazk esi adam olmayan nice kadn var işi gücüde varms sizi kollayack bi dost arkads akrabanz varsa bi kac gun onda kalr ev tutarsnz eski pusku basinizi sokun yetr sn kocan bebegn mutlu huzurlu olun yetr allah mazlumun ahini yerde koymaz sizi yalnz birakmaz sabret herkesn imtihani ayri sizde o imtihana dayanarak ilerde ödülünüzu fazlasiyla alacaksnz insaallah allahm herkesi korusun

(39 puan) tarafından
Hepiniz çok sagolun iyiki varsınız rahatlattiniz bni
0 oy
(299 puan) tarafından

Sana bu halinle bunu yapana Allah elbet bir ceza verir canm ya bu dünyada ya ahirette ama elbet yasattiginin bedelini öder canini skma bebiside uzme :)

Naptiniz bulabildiniz mi ev merak ettm

(39 puan) tarafından
Uygun bir yer bulamadık bulalım gidicez 1 hafta içinde 3 5 ay kira da kalıp ev kredisi çekecek kocam  bi ev bulduk onu alcaz
(299 puan) tarafından
Rabbim yardmcinzolsn canm
0 oy
tarafından

Ne desem CANIM benim allah yardım cın olsun hakında hayırlısı olur boş ver üzülme hayırlısını dile allah tan 

0 oy
(6,734 puan) tarafından
Illa daha fazlasını istiyorlar hizmetten.
(2,071 puan) tarafından
Eski postlari niye hortlatıyon kız sennn :D
(6,734 puan) tarafından
Aaa kim ben mi :)))))
(674 puan) tarafından
Kız pes valla iki senenin postunu nerden buldun:D
0 oy
tarafından
Taşı evini ilişkini kes gitsin 
(4,911 puan) tarafından
Postu hortlatmislar:D
tarafından
Tee 2 sene öncesinin postunu nerden buluyorlar yaa
0 oy
(38 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Her serde bi hayir var-dır. 
0 oy
(414 puan) tarafından
Bundada vardir bi hayir cnm boylesi senin icin ve bebrn icin iyi olur
0 oy
(2,648 puan) tarafından
Eşin yanında ise gerisi bos. Bırbırınıze destek olun hep yan yana olun Rabbım kolaylık verır canım. Bızıde evden kovdular hiç birsey imiz yoktu bebek kucagımda kalakalmıstık ama Rabbım e şükür suan durumumuzda ıyı huzurumuzda. 
0 oy
(4,911 puan) tarafından

Cevap yazmayın hortlamış post bu :ermm:

(12,773 puan) tarafından
Tarihe bakmadan cvb yazıyorlar bide :D
Ve post sahibi de 1 senedir e girmiyor shahah
(4,911 puan) tarafından
Daha kötüsü hala yazıyorlar:D
0 oy
(256 puan) tarafından
Pislik adam benimkide beni kovmustu ama evimiz ayrıydı hiçte sevmem terbiyesiz adam bosver ne güzel ayrı eviniz olacak 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 852 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 861 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aleynayagmrrr (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aleynayagmrrr (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 897 göst.