0 oy
1,175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hepinize tek tek cvp vermek isterdim kızlar ama ne halim ne mecalim var Rabbım hepinizden razı olsun hıc problem im yoktu gecen ay duzenlı 1 ay kanamam olmustu bobrek den bile ultrason cekılmıstım hıc bir sorun yoktu sadece enfeksıyon var denilmişti oglumu hasta diye goturdum hastaneye gıtmıs Ken bende randevu alım gıtım dedım ıama hıc mı hıc sorunum yoktu gayet iyiydim dunde nstyr almadılar ilk cihaz arızalı bakılıyor once doktor bey gorsun dedıler tama dedım gırdık kalp atsını duyamadım siz bekleyin cihazı kontrol edelim dediler tama dedik cıktık koridora kayra hopluyor ona guluyorduk pesıne nasıl bir acıyla yıkılacagımı bilmeden girdik baktı 5 dakika baktı doktor ama hıc bırsey demedı iki gozum doktorun dudaklarında takılı kaldı uzgınım bebegınız ölmüş dedı o anı es gecmek ıstıyprum cunku en cok kayranın bagıra bagıra almasına yıkıldım beni o halde gorunce sonrası doguma alındım sezeryan istememe ragmen normal dogum olmalı parca kalır dedıler orda daha da psikolojim yerle bir olamaya yetti gordum kayraya benziyordu simsiyah sacları vardı kızımında eline dokundum..  Tek sıkıntım kolestrolum asırı yuksek cıktı patoloji sonucu vefat sebebini soylicek bırsey demediler. Hayatta ki her acıyı illa yasamısımdır ama bunu gorunce bundan buyuk acı olmadığını farkettım ıcım cok tuhaf elım arada karnıma gıdıyor cıkup avaz avaz bagırmak varken ıcıme ıcıme atıyorum yıkıldım oyle boyle degil cok kotu bir daha kalkarmıyım demiyorum mecburum beni evde bekleyen canımın yarısı var. Canımın dıger yarısını dun kaybettim yasarken ölmek ne anlamıs oldum dilerım ki Rabbım bu acıyı kimseye yasatmasın hepinizden Allah razı olsın ne guzel insanlar biriktirmişim cevremde beni dualarınıza katmayı unutmayın kızlar oglum ıcın onun bana daha cok ihtiyacı var :(

50 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim sabır versin canım

-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Şu anda sana sarılıp seninle birlikte ağlamak istedim busem okurken ağladım benimde 28. haftadan beri sürekli kanamam oldu hicbir sıkıntı çıkmıyordu ama bebeğim sağlıklı doğdu belki kanamayla alakalı bir durum değildir başınız sağolsun rabbim onu aldı ama kayrana kat kat ömürler versin insAllah herşey nasip le kuzum :'(

0 oy
(129 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm Allah sana sbair versin insallh :(  meleğin cennete seni bekliyor  üzülme Tammi o çok mutlu Allah senden daha çok sevdi yanına aldı :(
0 oy
tarafından
Allah sabır versin çok üzüldüm 
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Rabbim sabır versin o kadar çok üzüldüm ki senin için çok tuaf oldum okurken :'(

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay canım benim ya kendini yıkma unutma ki biz kadınlar çok güçlüyüz ve yanındaki meleğin sana çook ihtiyacı var rabbim kayraya sağlıklı ömür versin başın sağolsun :(
0 oy
(5,375 puan) tarafından

Ağlattın ya:'( ne desek de senin acını anlayamayz busem Rabbim kimseye yaşatmasın sabır versin size de güçlü olmaya çalış ne diyim kayra için ya ne söylesem boş dilim dönmüyo ama emin ol ne kadar tanımasak da seni sevdiğimi biliyosun yanında olmayı çok isterdim bitanem Rabbimin bi bildiği vardır elbet...... 

0 oy
tarafından
Gözlerim doldu okurken Allah yardımcınız olsun canım 
0 oy
tarafından
Rabbim sana sabır versin diğer evladını sana bağışlasın. 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
O kadar çok üzüldüm ki ne desem acını hafifletir bilmiyorum. Rabbim sabır versin ...
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ağlıyorum şuan resmen rabbim bol bol sabır versin canım 
0 oy
tarafından

Rabbim yardımcın olsun Rabbim sabır versin inşallah canım :(

0 oy
(13,998 puan) tarafından

Allah sabırlar versin. Ben burdan okurken ağliyorsam sen ne durumdasin tahmin edebiliyorum. Biliyorum hicbir soz acıni hafifletmez ve sana teselli olmaz. Seni cennette bekleyen bir melegin var artik :((.

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Okurken agladım nasıl bir acıdır Allah sana sabır guc versin. Cok uzuldum cok basın sagolsun
0 oy
tarafından
Ne denirki buse hiçbir söz seni tesellinetmez aama diğer evladin için güçlü olmalısın :((
0 oy
(4,745 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun birtanem 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah büyük daha iyisini biliyor kuzum 

Rabbım sabir versin 
0 oy
(391 puan) tarafından
Allah sabır versin başın sağolsun 
0 oy
tarafından
Ayyy okurken için gitti annem geldi aklıma benimkileri okurken annem de geçen sene eylül ayında kürtaj oldu normal kontorle giderken 3 aylık bebeğin kalbi durmuş annem de çok üzüldü her anında yanındaydım Rabbim kimseye yasatmasin inşallah 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bnde yasadim cnm normal doğum oldu çok acı çok zor.. bnm evde beklryen yarım da yoktu ilk göz ağrısı :( rabbim sabrını veriyor zamanla geçiyor ama doğum anı hiç bı zaman gözümün önünden gitmiyor.. şefaatçi olur inşallah

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 853 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 849 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Esraa02 (18 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 541 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 135 göst.