0 oy
1,173 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hepinize tek tek cvp vermek isterdim kızlar ama ne halim ne mecalim var Rabbım hepinizden razı olsun hıc problem im yoktu gecen ay duzenlı 1 ay kanamam olmustu bobrek den bile ultrason cekılmıstım hıc bir sorun yoktu sadece enfeksıyon var denilmişti oglumu hasta diye goturdum hastaneye gıtmıs Ken bende randevu alım gıtım dedım ıama hıc mı hıc sorunum yoktu gayet iyiydim dunde nstyr almadılar ilk cihaz arızalı bakılıyor once doktor bey gorsun dedıler tama dedım gırdık kalp atsını duyamadım siz bekleyin cihazı kontrol edelim dediler tama dedik cıktık koridora kayra hopluyor ona guluyorduk pesıne nasıl bir acıyla yıkılacagımı bilmeden girdik baktı 5 dakika baktı doktor ama hıc bırsey demedı iki gozum doktorun dudaklarında takılı kaldı uzgınım bebegınız ölmüş dedı o anı es gecmek ıstıyprum cunku en cok kayranın bagıra bagıra almasına yıkıldım beni o halde gorunce sonrası doguma alındım sezeryan istememe ragmen normal dogum olmalı parca kalır dedıler orda daha da psikolojim yerle bir olamaya yetti gordum kayraya benziyordu simsiyah sacları vardı kızımında eline dokundum..  Tek sıkıntım kolestrolum asırı yuksek cıktı patoloji sonucu vefat sebebini soylicek bırsey demediler. Hayatta ki her acıyı illa yasamısımdır ama bunu gorunce bundan buyuk acı olmadığını farkettım ıcım cok tuhaf elım arada karnıma gıdıyor cıkup avaz avaz bagırmak varken ıcıme ıcıme atıyorum yıkıldım oyle boyle degil cok kotu bir daha kalkarmıyım demiyorum mecburum beni evde bekleyen canımın yarısı var. Canımın dıger yarısını dun kaybettim yasarken ölmek ne anlamıs oldum dilerım ki Rabbım bu acıyı kimseye yasatmasın hepinizden Allah razı olsın ne guzel insanlar biriktirmişim cevremde beni dualarınıza katmayı unutmayın kızlar oglum ıcın onun bana daha cok ihtiyacı var :(

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üzme kendini toparlanmaya çalış bırakma kendini inşallah iyi olacaksın 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Basın sağolsun cnm Cook üzüldüm cennetinde seni bekleyen bir MELEGİN oldu Rabbim öbür dünyada kavuştursun inşallah çok çok geçmiş olsun:(

0 oy
tarafından
Allahım sabr versin sana. Insallah tez zamanda toparlanirsin. Kolay degildir eminimki ama mecbur toparlanmak zorundasin. 
0 oy
tarafından
Canım ya çok üzüldüm gerçekten ne denir ki ne desek boş hangi kelime teselli verebilir :( rabbim sabrını artırsın inşallah :(
0 oy
tarafından
Canım rabbim sabır versin sana çok zor yaşadığın acı rabbim sizi cennetinde buluştursun oğluna sağlıklı uzun ömür versin 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım :((
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm cnm:((Rabbim sana sabır versin... Eşine çocuğuna bağışlasın 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Elim ayağım titreyerek okudum Allah sabır versin canım oğlun için kendini toplaman lazım 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Basınız saolsun rabbim kimseye yasamatsin
0 oy
(44,748 puan) tarafından

Ahh ahh okurken aglattin beni eline dokundum saclari simsiyahti kismina gozyasim akti :'(gitti rabbim buyuk canim sana sabirlatin en buyugunu versin 

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inan çok üzüldüm tekrar yasatmasin rabbim ❤
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Kiyamam kuzum sana sabahtan beri aklım sende Rabbim sabır versin üzme kendini . Sabırlı ol.

0 oy
(2,590 puan) tarafından
Agliyorum suan :( nasil bi aci :( Rabbim sabir versin kimseyi evlatlariyla sinamasin cocugun icin guclu ol canm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Aglaya aglaya okudum Rabbim sana guc versin
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Cok uzuldum canim.Allah sabir versin sana.ne soylenir bilemiyorum.Ogluncun kendini toparla
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım, sabrını soluğunu veriri inşallah :(
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Offf kuzum yaa Allahim sabir versin cennetinde bulustursun sizi
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Allah sabır versin inşaAllah canım inan okurken kendimi tutamadım canım Rabbim yardımcın olsun inşaAllah 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ahhh busem güzelim benım 

Rabbım sabır versin inşallah 

Başınız sağ olsun 

Kayra için ayakta durmalısın cnım benım 
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Ayyyy Allahim ne kadar üzüldüm bilemezsin bi anne olarak acini tahmin edebiliyorum dunyanin en zor aciisi:'( Ama o yavru senin ahirette sefaatcin olacak kuzum seni sırat koprusunden simsek gibi gecirecek inslalah Allah bin sabır versin:'(

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 821 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 844 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Esraa02 (18 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 536 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.