0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından

Kaynim bu güne kadar almanqdaydi ama bir evde yaşiyoruz ve yarin geliyor onun gelmesi beni çok ratsiz ediyor sanki korkuyorum ondan kendisi made kulaniyor ve onu görünce panik atağim geliyor sanki benim yemeğime koyar kizima kötülük yapar hibisinden şeyler geliyor aklima ya normal su içerken bile onu gordumde acab bardağima bir şey atimi gibisinden korkular geliyor içimden bu korkuyu nasil yenebilirim biri bana akil verir mi made kulanan insanlardan çok ama çok korkuyorum  sorum saçmaysa kusura bakmayin lütfen :(

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Sacma degil bende korkuyorum yalan yok 

(30 puan) tarafından
Inan uykum var korkudan uyamiyorum hiç gelmesini istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(200 puan) tarafından
Benim kaynimda badde bagimlisi uc bina yanimda oturuyo ama ne bilim bnim oyle korkullarim yok zararlari kendine tsni en azindan benim kayniminki öyle bade olayi olmasa cok iyi biri ama bagimlilik olunca insan herseyi dusunuyo bu dusunceyi silemezsin bnce 
(30 puan) tarafından
Ya bizimkiside aslinda bu güne kadar yanliş bi sözü yok arada  yazar nasiliz napiyoruz diye  iyi davranir kendisi biraz cekingen zaten evin içinde ben sormasam nasilsin diye azini açmaz yani benimle okadar diyoloğu yoktur ama ne bilim korkuyorum onu görünce kaynak sular dökülüyor bikeresinde hamileyken bizim odaya girip yeşil göstermişti abisine ve ozamandir yureğim çok soğuk ona karşi isinmiyor gelmesin istemiyorum onu
0 oy
tarafından
Vslla canım kim olsa bunları düşünür hele ki çocuğun var keşke evinizi ayirsaniz
(30 puan) tarafından
Evimizi ayirmayi zaten düşünüyoruz ev inşat ediliyor fakat madi manevi biraz sikişiz ve yarim kaldi ya kizim bebeken odaya ğirerdi sana yalan bana doğru kizimin suyunu düdünu bile saklardim o derece yani bununla nasil başa ederim bilmiyorum çok rahatsizim :(
tarafından
Valla canım o zaman yine gözünü kizindan ayırma ve çok ortalıkta gezme odana çekil genelde
(30 puan) tarafından
Zaten hep odamdayim sadece yemek uemeye iniyoruz aşağa ama tedirginim çok gelmesin ya lastik patlasin yolda kalsin kovid desiner gelmesin bu eve
0 oy
tarafından
O geldiğinde annenlere geçsen biraz orda kalsan
(30 puan) tarafından
Anemlerde burada değiler canim malesef
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Senin korkman gayet normal kim korkmaz ki. Fakat böyle sorunları varken neden tedavi olmuyor insanlara birşey yapmasa da korku vererek bile şiddet uyguluyor eşinin ailesiyle konuşsan tedaviye ikna etseler 
(30 puan) tarafından
Onar bilmiyor ben ve eşim biliyor ki eşim hausta azini acip soyleycek bir insan deil ki bende soylersem korkuyorum yani bana dushmuyor soylemek sanki
0 oy
tarafından
Niye saçma olsun canım çok normal 
(30 puan) tarafından
Ya ben arada annemle paylaşirim boyle konulari oda bana sacmalama  lutfen kafani toparla der ondan oyle dedim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,032 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 478 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 376 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Edaa52 (1,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 529 göst.