0 oy
1,032 göst.
Aile kategorisinde (6,053 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Ben iyi bi anne olamiyorum sanirim oglumu 2 defa ateslendirdim sonra baktım olmayacak ewe kapandim kis cikasiya bi yere gitmeyecem dedim tam 5 aydir ewdeyim oglum 7 aylik suan we yine burnu tikali ya o kadar dikkat ediyorum usutmuyorum ew sicak zaten dogalgazli ustune basina dikkat ederim yemesine icmesine vitaminine ne biliyim ya banyosuna nie bu kadar hasta oluyor :'(ew isi yemek hepsine yetismeye calisiyorum bu arada ustumu basima esimi ihmal etmemeye calisiyorum ama sanki herseyi eksik yapiyorum hic bi isim tam olmuyor gibi yada ben eksigim gibi geliyor birazda kilo aldim ozguvenimde gitti sanirim ogluma bakinca herseyi unutuyorum ama gece o uyuyunca hersey beynimde donuyor esim tamamen destekci hic bisey icin en ufak bi imâ bi kotu soz duymadim yardimcida ama galiba pskolojik olarak coktm :(

19 Cevaplar

+2 oy
(2,704 puan) tarafından

Çoğumuz aynı durumdayız canım ama hepimiz iyi bir anneyiz, böyle bazen ben de oğluma yetemediğimi düşünüyorum kendimi suçluyorum psikolojik bunlar tabiki fakat kendini bu kadar bunaltmamaya çalışmalısın ve böyle düşünme, sen çok iyi bir anne ve çok iyi bir eşsin. Böyle düşünerek kendini yıpratma kuzum

(6,053 puan) tarafından
Ayy canim benim Allah razi olsun cok tesekkur edrim
(2,704 puan) tarafından
Rabbim hepimizden razı olsun canım benim
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
(2,704 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence her şeyi oluruna bırakmalısın çocuk onlar hasta d olacak iyi  de olacak bebeğim kendime kaktüs batırdı bugün düştü öyle öyle büyüyecekler fazla üzerine düşme kendini de yıpratırsın 
(6,053 puan) tarafından
Gercekten yiprandim ya fir donuyom resmen
+1 oy
tarafından
Sen bunları düşünerek zaten güzel anne olduğunu belli ediyorsun canım. Üzülme bebek bu hastalanıcağı varsa sen naparsan yap hastalanır sen yine de dikkat et ateşine fln fazla da canını sköa azıcık büyüsün bunlarda gecicek
(6,053 puan) tarafından
Saol canim benim Allah razi olsun ❤insAllah ya
tarafından
Cümlemzden İnşAllah
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
+1 oy
tarafından

Malesef ilk annelikte oluyor bende çok yaşadım sonra zaman geçtikçe geçiyor canım :(

tarafından
Gerçek kuzum korkma ben balkona oturup çok ağlardım bakamıyorum halime bak diye şimd inan düzeldim herşeyi yapıyorum zamanla alışıyor insan her şeye
(6,053 puan) tarafından
InsAllah kuzumm bende alisirim cok tesekkur ederim ❤❤
tarafından
Alisicaksin kuzum sabret içini ferah tut❤❤❤
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(5,938 puan) tarafından
Dışarı çıkartmadığın  için bağışıklılığını düşürüyorsun canım burun akıntısı Dişten dolayı oluyor Eğer diş çıkarma Döneminde ise gayet normal neden kötü anne olacaksın Her Çocuk hastalanır Her Çocuk ateşlenir Bunlar Android' değiller ki  şarja takıldığında dolduralım çok normal bağışıklık olması için hastalığa alışması için gayet normal canım Lütfen böyle düşünme
(6,053 puan) tarafından
Allah bin kere razi olsun cok cok tesekkur ederim ❤❤❤❤❤
(5,938 puan) tarafından
Ne demek canım benim Allah senden de razı olsun Rabb'im sana güç kuvvet versin Onlar bize Allah'ın emanetleri Rabbim anne olmayı nasip etti bizlere
(6,053 puan) tarafından
Aminnnn ❤Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben cok buyuk cabalar sonucu elde ettim rabbim kimseyi o yolda yormasin
(5,938 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
+1 oy
tarafından
Aslında herkes aynı sayılır hatta kendini tamamen unutuyor insan sen yine dikkat ediyormussun yine iyisin .her çocuk hasta ola ola büyür istediğin kadar iyi bak illaki hasta da olacak canım 
(6,053 puan) tarafından
Oyle tabi ama bana muhtac sanki benim yuzumden hersey
+1 oy
tarafından
bu söylediklerin sadece kendi evhamların çünkü her anne çocuğu için muhteşem ve özel'dir hastalık kadar normal birşey yok eğer ters giden birşeyler yok ise.. bu durumu çoğu kişi yaşıyordur benden olmuyor beceremiyorum vb diye bunu sadece kötü birşey yaşadığın an söylersin kendine herkesin başarılı olduğu bir dal vardır şuan annelik senin için başaracağın öğreneceğin tecrübe edeceğin bir dal ve buda zamanla sabırla tecrübeyle olur senin gönlün rahat ve elinden geleni yapıyorsan gerisini Allaha bırak 
(6,053 puan) tarafından
Iste gonlum rahat deil sanki elimden geleni yapamiyormusum da bakamiyormusum gibu geliyor
+1 oy
(2,116 puan) tarafından
Doğalgaz yani peteklerde sıkıntılı ben hem salon hem yattığımız odaların peteklerinin üzerine su koyuyorum bardakla. 1 bardak su 1 günde uçup gidiyor. 
(6,053 puan) tarafından
Bende mi koysam faydali oldumu canim
(2,116 puan) tarafından
Burun tıkanması olmuyor canım. Petekler havayı kurutuyormuş
(6,053 puan) tarafından
Deneyim kuzumm ya durduk yere tikandi tesekkur ederim
(2,116 puan) tarafından
Eski bir bardak koy kireç gibi bir şey oluyor beyaz beyaz
(6,053 puan) tarafından
Tamam canim benim
+1 oy
tarafından
Bence herseyı akışına bırak canım hem sakınan göze çöp batar o misal cokta oyle ustune dusmene gerek yok ayrıca cocuk bu hastalanırda ıyılesır de olur boyle seyler fazla sıkıntı yapma kendıne 
(6,053 puan) tarafından
Oyle tabi canim cok tesekkur ederim ❤❤
tarafından
Rıca ederim canım boyle kendı ıcınde annelıgını sorgulama sen bence mukemmel Bı annesin
(6,053 puan) tarafından
Yaa canim Allah razi olsunn❤❤❤❤
tarafından
Allah hepimizden razı olsun :))
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
+1 oy
(4,552 puan) tarafından

Hasta olmayan bebek mı olur ? Elbet hasta da olucaklar düşe kalka buyuycekler yeri gelicek gecelerde uyumuycak uyutmuycaklar bu senin kötü bir anne olduğun anlamına gelmez kii öyle olsa zaten iyi anne olmazdı sen evladını seviyorsun onun için elinden geleni de yapıyorsun bence sen mükemmel bir annesin <3

(6,053 puan) tarafından
Ayy canim benim Allah binlerce kez razi olsun ❤❤❤
(4,552 puan) tarafından
Allah senden razı olsun üzme kendini :)
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(4,552 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(13,887 puan) tarafından

çocuk bu tabi hastalanacak hiç hasta olmasa bağışıklığı nasıl guclenecek sakınan goze çop batar fazla dusme ustune

(6,053 puan) tarafından
Oyle kuzumm ama elimde deil
+1 oy
(48,839 puan) tarafından
çocuk canim bu oyle oyle oyle bagisiklik kazanacak. biz bile hasta oluyoruz. hepimizin bebegi evde durduk yere hastalaniyor.

aksina cikip hava aldirman lazim(virus bitince)

suda bir gercek burnu aksa insanin dunyasi yıkılıyor sanki rabbim boyle hastalik versin hastane koselerinde neler ceken anne babalar var onlari düşün. 

diyeceksinki sen takmiyor musun akil vermesi daha kolay oluyor :) bende takiyorum aslinda :)♥️❤️
(6,053 puan) tarafından
Canim benim aynn oyle oldu kisabdenk geldik yaza elimde olacak buyuyecek derken kisin perisan olduk oyle buyuyorlar buyudukce bu is gozumu korkutuyor:))
(48,839 puan) tarafından
hic korkutmasin canim bagisiklik kazaniyorlar zaten çok şükür hersey elimizin altinda doktora götürursun cozumude var keske hic hasta olmasalar. ama olacak diyede pamuğa sarip evde baskosede tutamazsin birak mikropta alsin havada alsin
(6,053 puan) tarafından
Cok saol kuzumm insAllah bu zamanlari ben aklimi kaybetmeden atlatiriz ☺❤❤
(48,839 puan) tarafından
bisey olmaz rahat ol :)
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(656 puan) tarafından
Biraz bos birak eltim oglunu kat kat giydirir neler neler yapar cocuk her dakka hasta ben dogdugunda belli normal davranirim tabiki anneyim en iyisini yaparim ama salaş büyütürüm oglumu simdi 1 yasinda ve 25 haftalikta gebeyim is güç yemek cocuk kendim derken aksam bitik bi ben oluyrm herseyi abartamamak lazim simdi gayet sakinim sadece evimi temizlerim oda takintidir bende bos bırakmam sende biraz takma ozaman hersey yoluna girer
(6,053 puan) tarafından
Hahhhaa bi nigdeli kelimesi zaba kadar ❤❤❤☺☺☺
(656 puan) tarafından
Ben agriliyim esim ankarali ama olsun her yore var bende :D
(6,053 puan) tarafından
Universitede agri dogubeyazitli bi arkadasim wardi efendi bi oglandi sewerim agrililari☺❤❤❤
(656 puan) tarafından
Yav sevilmiycek insanmiyiz kurban :D saol.canim benim insan olsunda valla nereli olursa olsun
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤Aynn oyle kuzumm
+1 oy
(1,001 puan) tarafından
Oyle seymi olr canm bence sen cok iyi bir annesin baksana evladini ne kdr korumaya evinin duzenini ne kdr korumaya calisiyosun ama o cocuk bu kdr yipratma kendini her cocuk gibi oda qiripte olucak iylesicekte ateside olcak normal seyler bunlar 
(6,053 puan) tarafından
Saol kuzumm Allah razı olsun dedin gibi o cocuk galiba ben piskolojik olarak zor bi surecten geciyorum
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Sakınan göze çöp batar denir ya çocuk bu canım eminim sen çok iyi bakiyosundur ama illaki bir şekilde hasta olabiliyor dışardan gelen biri sevse onda olanı çocuk çekiyor    üzülme canım kendini böyle düşünerek yıpratma
(6,053 puan) tarafından
Cok tesekkur edrim kuzum umarim gececek bu gunler ❤
(6,919 puan) tarafından
Gecicek inşallah. Rabbimin izniyle
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Bu kadar ozenliysen bunun seninle bi alakası yoktur canım zaten insan illaki usutmekten hasta olmaz ki bak mesela benimde bir buçuk yaşında kızım var on gündür filan evden cikmamistik ateslenmeye ve öksürmeye başladı doktora gittik boğaz enfeksiyonu dedi iki gün sonra iyice fenalaştı tekrar doktora gittik ki zatürre olmuş yavrum bende ilk kendimi suçladım annelik işte şu an hamileyim bakamadım ihmal ettim filan dedim ama dediğim gibi hastalık bu halbuki bırak dışarıyı balkona bile çıkmamıştı kızım kendini suçlama olacaksa her türlü oluyor Allah amansız dert vermesin 
(6,053 puan) tarafından
Dedin gibi canim olacaksa her turlu oluyor malesef aminnn sizede cok gecmis olsun hemen gecer insAllah
(2,039 puan) tarafından
Geçti çok şükür canım sağol sende çok kafaya takma sakınan göze çöp batar derler
(6,053 puan) tarafından
Sewindim kuzumm aynn oyle ❤
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Canım ev çok sıcaksa da olabilir eve buhar makinesi köy veya bir su kaşesi yerleştir peteğin yanına...burnunu fizyolojik serum damlar, geçer zamanla inşaAllah, kiloya gelince bende aynıyım, bir süredir youtube da leslie yapıyorum çok iyi geliyir
(6,053 puan) tarafından
Cok tesekkur edrim kuzum ❤
+1 oy
(11 puan) tarafından
Canım hasta olmayan çocuk yok emin ol kendinlede ilgilen ihmal etme Allah izin verrse havalar duzelır şu ortam duzelırse diyetini yurusu yap ıyı gelır evde çok durmakda böyle yapar Rabbim devasız dert vermesin o kdr olur ondan hiç birsey olmaz benm annem çalışıyor du yokluk vardı ne hastalıklar atlattım yuzum yandı verem başlangıcı vardı faransit hala var altıma kaçırırdim hersey olur gider çok kafaya takma 
(6,053 puan) tarafından
Oyle tabi kuzumm aminnn cok tesekkur ederim ❤❤
+1 oy
(583 puan) tarafından
Bı kere surda anlaşalım sen çocuğu hasta etmedin mevsim dönüşü ve hemen her bebek hasta oluyor zaten bunu eve kapanmakla veya dışarıda qezmekle bence çok alakası yok biraz bebeqin bunyesiyle alakalı çok evci yetiştirirken az esen ruzgardada hsta olur çok narin yetistirme bence vücudu soguguda sicagida alacak. Ayrıca da bebek bakmak kolaymi eminim eşinde bu durumu anlayışla karsiliodur. Bazı şeylere zaman lazım herşey yoluna girecek vaktini bekliyor
(6,053 puan) tarafından
Esim sukur kuzumm bisey demiyor olur bebek Allah wsr hep destekci ..insAllah kuzum cok tesekkur ederim ❤❤

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 954 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ece111 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 442 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde Melfeyza (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 837 göst.