0 oy
856 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün gece uykuda uyandım gözlerimi açtım bir baktım baş ucumda bir kadın oturmuş , kadının üzerinde mavi elbise var başını bağlamış bir şekilde, ben gözümü açtım kadına baktım ve kadın kızgın bi şekilde senin o kayınpederin varya o kayinpederin o durmuyor diye kızıyordu çok sinirliydi ben yatağın içinde sadece bakakaldim , kızımjn ağlaması ile kadının aniden yok olması bir oldu :/ bu ne demek oluyor sizce ...

Sürekli senjn o kayinpederin varya o kayınpederin diye kiziyordu , 

22 Cevaplar

0 oy
(648 puan) tarafından
Normalde böyle şeylere inanmayan insanlar başına gelmeyen insanlardır bende kendimi gördüm gece birden kalktım ve karşımda ben. battaniyenin ucundan baktım ağlıyordum yere oturmuşum bağdaş kurmuşum başıma kötü birşey gelmiş de bir yolunu bulamiyormus gibiydim çok dertliydim ve öte yandan bir ışık nur gibi bişey karşımdaki kendime yansıyordu bembeyazdi sonra battaniyenin altına girdim kan ter boşaldı eşimi uyandırmaya çalıştım uyanmadi sonra tekrar battaniyenin altından baktığımda yoktu . Bunlar 1 dakika fekan sürdü sanırım uzun zaman geçti üstünden hala unutamam.
tarafından
Evet benimde öyle bir dakika gibi bir surede oldu , sadece baka kaldim çok ilginçti yeminle
(648 puan) tarafından
İnsan inanamiyor hayret ediyor böyle birşey yasadimmi ben diye ama gerçekten yaşadık acaba neden niçin?
tarafından
Bende çok merak ediyorum
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Canim kayinpederin nasil bilmiyorum ama benim 3 harflilerle ilgili rahatsizligim var surekli eşimi goruyorum 3 harfli olarak ruyamda hocaya gittim hoca sürekli sevdigin insani kotu olarak gosterirler sana dedi belki seninkide oyle birseydir
tarafından
Kayinpderim kötü bir insan ölülerin mezarına dahi küfür eden bir insan öyle sevilecek bir yanı yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 257 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,068 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 577 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu

397,103 soru

11,877,164 cevap

35,992 kullanıcı

...