0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kızlar Görümcem ile aynı apartmandayım 2 eltim var biri aynı civarda digeri  yarim saat uzaklıkta. Benim arabam yok arabayla gitmek gerek. Görümcem eltim toplanıp diğer eltime gezmeye gidiyorlar sürekli. Aynı apartmandayım gel demek yok ki ben annesi ile beraber yaşıyorum hadi gelin dese 4 kadın olacaz var yani yerimiz böyle dışlanıyormuş hissi çok kötü yüzüme de gülüyor seviyor değer veriyor gibi ama planlar programlar aklına gelmiyorum okadar üzüldüm ki aileme cok uzağım bi cocugum var kafama göre çıkıp gezecek kahve içmeye gidecek kimsem yok oğlum arkadaşsız büyüyor öyle işte paylaşmak istedim sabahtan beri hıçkırık boğazımda içime atıyorum ama çok üzülüyorum. Asla yorum yapıp birşey demiyorum haksız duruma düşmemek için kendi kendimi yiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bosver ne yaparlarsa yapsinlar geldiklerinde hicbirine yuz verme soguk davran. Yap annenle kendine birer kahve, cek at duruma kahve ile muhabbet birlesirse diye caglasinlar :))
(1,755 puan) tarafından
Kaynanamla ara çok iyi ama batıyor içime yüzlerine gülemiyorum sonra
(6,978 puan) tarafından
Işte bende onu diyorum yap bi keyif kahvesi kayinvalidenle iç, gulme zaten yapmacik davranma, yeri gelince dersin beni adamdan saymiyoraunuz nasilsa, size gulsem ne gulmesem ne de
-Reklam-
+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Korona zamanı ne gezmesi ya boşver ne halleri varsa gorsunler
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bencilce davranıyorlar, belki de senin farkında olmadığın birşey olmuştur veyahut gittikleri eltin ile aranda bir sıkıntı mı var 
(1,755 puan) tarafından
Yani genel olarak herkes birbirine soğuk hep bi huylanma ama defalarca bu aylar içinde toplandılar kahvaltilar yemekler sadece ben yokum aralarinda kötü hissettim kendimi
(8,081 puan) tarafından
Haklısın kötü hissetmekle boşver sen çağır hepsini utanırlar belki
0 oy
tarafından
Sende yüz verme gorumcene konuşunca cevap verme sorarsa da böyle böyle anlatırsın
(1,755 puan) tarafından
Hiç takmıyor umrumda değilsiniz modundayim bak kıskandı demesinler diye dérler çünkü ama çok içerliyorum
0 oy
(13,797 puan) tarafından

Çünkü sen evde kalacaksin ve annelerinin evinin işini yapacaksın. Gayette haklısın ,  kendi evin olmazsa seni ayrı bir birey gibi görmuyorlar :angry:

(1,755 puan) tarafından
Annesi bile şok oldu çok iyi kaynanam Görümcenin böyle yaptığını duyunca çok fenasın sen dedi. Ama gel gör ki birşey değişmiyor benim evim olsa böyle olmazdı görmesem duymasam üzülmezdim de görünce içerleniyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yoo aslında abartmıyorsun ama çok da yüz verme ben tepeme çıkardım bak en son patladım 
(1,755 puan) tarafından
Ben evin  içindeyim toplanıp geliyorlar annemi görme bahanesiyle mesafe katamıyorum ama asla gitmem daver edilmeden. Ee sürekli  ben agirliyorum bi kerede demez mi insan çık gel sende
(13,202 puan) tarafından
Benzerleri çok geldi başıma sallamıyorum artık. Ekonomik olarak en sıkıntılı bizken her hafta mezeli içkili masa kurdum masraflı ben anneme giderdim onlar kendi aralarında gezmeye giderlerdi. Ay sonumuz olduğunu bilirlerse bizi asla çağırmazlardı. Sen de onlar geldiğinde ya odanda otur ya da çık git gezmeye. Benim de annem başka şehirde. Ben yeni akıllandım düşün. 7 yılda
(1,755 puan) tarafından
Ayıp olur diye oturamiyorum odama ama çıkıp gidecem bi hava alacam onlar defolup gidene kadar
(13,202 puan) tarafından
Çok dedim ayıp diye taa ki doğum yapıcam annem bir gün önce geldi kapıda karşıladı benle hadi siz dinlenin dedi kapıyı çat kapattı yüzüne annemin bebek doğdu gözün aydın bile dememiş yukarı çıktı annemle bana sırtını döndü oturdu. Annem gitti daha sabahı hiçbir şey olmamış gibi yukarı çıktı ben de kovdum evden. Ondan sonra da anneme gittim bir ay geldim daha da yukarı çıkamaz. Eşim yokken yemeğe ekmeğin var mı diye sormadı şimdi çocuğu aç kalmasın diye yemek gönderiyor en son dün akşam onları da gönderdim. Yiyorsa yukarı veya karşıma çıksın bakalım. İnsan bir noktada patlıyor. Ezdirme kendini asla. Sen onlara muhtaç değilsin ama onlar sana muhtaç çünkü kayınvalidenle birliksin.
0 oy
(12,775 puan) tarafından

Bı gün sen söyle abla bende gitmek isterim gidince bana da soylermisiniz de belki eltim istemiyo belki sen istemezsin saniyolar konuşabilirsin

Bı kere söyle git  tavırlarından anlarsin
(1,755 puan) tarafından
Ya  eltimin aradığını hadi gidelim dediğini söylüyor ama  ben olsam derim üçümüz toplaniyoruz geriye bi gelin kaliyor gel hadi sende boş araba bide annesi yanımda beni bırak gelin anne demezmi insan
(12,775 puan) tarafından
Demekki işte ya istemiyorlar ya gelmezsin diyolar bence bı dile getir beraber gidelim mi de bı söyle git tavirlarina bak eltinle aran nasıl
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ben olsam tenezül bile etmem seni çagirmayan insanların yanında ne işin var
(1,755 puan) tarafından
Onu da düşündüm davet etseler katılmicam büyük ihtimal cidden karaktere bakarmsnz çoluk çocuk sanki cahillik yaptıkları.  Ama böylede planlı programlı hareket ettikleri zamanda bi benmi fazla geliyorum düşüncesi oluyor. Haftada bir ağırlamak mecburiyetindeyim ben onları ondan beklentim
(1,908 puan) tarafından
Sende artik ona göre davranırsın mesafeli dur zaten görümcem sorar sana niye böylesin diye sende diyeceğini de ozmaan
0 oy
(260 puan) tarafından
Yüz verme canım
0 oy
(27,337 puan) tarafından

En iyisi uzak ve mesafeli olmaz az insan çok huzur takma sende boş ver 

(1,755 puan) tarafından
Ya evin içindeyim olmuyor ki mesafe gitmiyorum ama gel görki anne babayı görcez bahanesiyle haftada bir bursalar cümbür cemaat
(27,337 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Duygu_9505 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 675 göst.
16 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 274 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu

378,193 soru

11,319,348 cevap

34,765 kullanıcı

...