+1 oy
905 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Yabancilar banyoyay bebekle girio  banyo yapio.  Acikcasi  heves ettim ama nasil  yapayim ikinizde islanacagiz  e kim bebegi giydirecek  ben donarim  onu gydrene  kadar.

AMA insan heves edio valla

Arkadaslar yanlis analsilmis  yanancilar  ne yani ciplak girio

40 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Önce sen giyin aman üşüme:D

(280 puan) tarafından
Bende cesaret edemezdim
tarafından
Aynen bende cunku anne de ciplak girio
tarafından
Kiz sefos  ilk yorumun cok sevecen  onu en iyi cevap seceyim herkes gulsun  ben cok guldum:))
(280 puan) tarafından
Saol cinimmm
(280 puan) tarafından
Marsilya;)
-Reklam-
+1 oy
(48,758 puan) tarafından
1.5 yasindan sonra birlikte girdik o oynarken suyla ben yikandim onu yikayip ciktim ama küçükken biri gelsinde duş alayim diye bekliyodum kokuyodum resmen
tarafından
Abla 4 bucuj aylik bende heves ettim de korkuom
(48,758 puan) tarafından
yok bende cesaret edemem canim su mu tutayim bebegi mi tutayim ciplakken kayiyo zaten düşer falan kuvvetinde odada yikiyoduk o zaman
0 oy
(21 puan) tarafından
Ablam da ole yikiyoooo
tarafından
Kiz usumuyo my ablan bebegi kac aylik
(21 puan) tarafından
Yavrum biri 5 yaşında biri 2 biri 1 23 yaşında
(21 puan) tarafından
Yavrum biri 5 yaşında biri 2 biri 1 23 yaşında ablam 23 yaşında olan bende 19 ilk anneliğim
tarafından
Ya benim 4 Aylik
tarafından
Ay ablan ne kadar kucuk evlenms
0 oy
tarafından
Kız bornozunu giy sonra bebeğini giydir 
tarafından
Aay  ne bilim zprlanrm  sanki
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Ben kıyafetimle girerim oğlumu yıkar çıkarım canim sonra giydiririm benim üstümde ıslanıyor ama olsun :)
tarafından
Kiz yabancilar  nù sekilde yani ciplak oluyor
(1,989 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşına girecek hiç çıplak durmadım bundan sonrada durmam canim.
Evet oğlum ama beni öyle görmemeli

Benim düşüncem  bu tabi :)
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben de banyoda yıkadım küvetine sığmadığı için. Islanırsam da bornozu giyip önce kızımı giydiriyorum sonra kendim giyiniyorum
tarafından
Kac aylik peki
(2,443 puan) tarafından
Şuan 17 aylık ama ben oturmaya başladıktan sonra banyoda yıkamaya başlamıştım. Altına havlu seriyordum kaymasın diye
tarafından
Benimki 4 aylik cesaret edemiom
(2,443 puan) tarafından
Üşütmesin canım yazın başlarsın hem ikiniz için de rahat olur
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz annemle 4-5 kez öyle yaptık ben de bornozu giydim önce bebeği giydirdim tabi en azından birimiz ıslandık komple. Çok çok sevindi hatta banyoya öyle alıştı bizimki şimdi ağlamıyor yıkanırken 
tarafından
Kac aylikti ozaman?
(13,202 puan) tarafından
22 günlükle 50 günlük arası idi. Bizim evimizde duşa kabin var banyo soğuk küvette yıkıyorum yatak odasında annemin banyosu çabuk ısınıyor hamam sefası yaptık üçümüz. Kovaya bile daldırıp çıkardık spa lar varya onun gibi.
0 oy
(359 puan) tarafından

Bebegi giydirecegim yere goturene kadar her taraf sipir sipir su olursa:blink:

tarafından
Kiz bnde onu dusundum  hatta yabancilar  kuvette  yikio ama anne ve bebek kuvette kayar duser insan
(359 puan) tarafından
Guzel guzel filesinde yikamaya devam :)
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bende hep öyle yıkıyorum kızım 18 aylık kucağıma alıp oturuyorum atlet ve alt iç çamaşırlarımla bende ıslanıyorm tabi sonra kızım havlusunun içindeyken ben hemen atlet çamasır giyip hızlıca kızımı giydiriyoum sonra dış kıyafetlerimi giyiniyorum 
tarafından
Ya kac ayliktan beri oyle
(2,972 puan) tarafından
Bayadır yaa küvet getir götür birsürü iş valla zaten onları getirip götürene kadar çocuk üşüyor ben 8 aylıkken başlamıştım en mantıklısı çokta kolay oluyo valla kesinlikle tavsiye ederim eskiden gözümde büyürdü banyo işi şimdi her istedeğim zamn :-)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç öyle adetlerim yok :D 
tarafından
:))
0 oy
(119,525 puan) tarafından
Ahaahahha nazendee ama biz turkuz bosver özee gavurlara onlar banyoda daha neler neler yapiyo 
tarafından
Evet :))
De insan heves edio  :))
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Bende kızımla birlikte yapıyorum yanımıza bornozları alıyorum ilk bebeğimi gıydırıyorum :D

tarafından
Kiz peki kac aylikti basladn
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Ya ben bebegin banyo yaltığı suyla banyo yapamam. Benim banyo yaptiğim sudan cocuk yanar. Ben cok sıcak su olmazsa yapamam banyoyu. O yüzden benim icin cok zor.
tarafından
Aa aklima su gelmedi valla dogru ya biri sicak biri  ilik olacak neredeyse
0 oy
(426 puan) tarafından
Bende öyle yıkanıyorum :)
tarafından
Kiz su isiisi  sana soguk gelmio mu
(426 puan) tarafından
Yok canım gelmiyor benim bebeğim 4-5 aylıkken meme reddi yapmıştı onu kucağıma alır yıkanırken emzirirdim o zamanlardan beri beraber yıkanıyoruz o kadar güzel ki ama ben tamamen çıplak değilim
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Oo bacım ben coook yaptım oyle napcan aldım kucagıma oturdum dusa kabının içine hem onu yıkadım hem kendim yıkqndım dıkkat ederek. Ben girmeden herseyi hazırlıyordum.zaten kombi yanıyor ev sıcak usumedim ben
tarafından
Ikiniz ayni su derecesi ile mi ykandnz
0 oy
tarafından
Bende yaparım bazen 2 oğlumu yıkarken aradan kendimde çıkarım ama tabi ki çıplak değil iç çamaşırı ile çıplak olmaz yani banyoya ısıtıcı takıyorum banyo sıcacık oluyor zaten kendim bornoz giyip sonra hemen çocukları sarıyorum banyo da giydiriyorum hemen sıcak oluyor zaten ne ben üşüyorum nede onlar 
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Yabancı mi bende bebekle giriyorum :D Ana kucağına koyup öyle giriyorum sonra onu hobidik cibidik hop hop yapıp çıkarıyorum :D

0 oy
(174 puan) tarafından
Bn sadece anneme gidince yapabiliyorum onu. 
0 oy
(121 puan) tarafından
Senin Bornozuna sarılın ikinizde sonra hızlıca bebişi giydir sen bornozla dururken. Yapmadım ama bende denicem kızım oturmaya başlayınca
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende öyle yapiyodum yazın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 431 göst.
10 Mart 2019 Diğer kategorisinde ♥️Kıymet ♥️ (2,564 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 205 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 70 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,412 soru

11,418,637 cevap

34,975 kullanıcı

...