0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kasiginda sislik vardi fitik sandim aynisindan boynunda da var neyse goturdum bugun yuzeysel usg istedi yaygin lenf nodlari var dedi. En erken usg randevusu 14 nisana mi ne vardi ozele goturiyim mi acil mi dedim gotur bekleme nisan ayini dedim kotu huylu degildir ama bakilmasi lazim dedi duruma gore ornek alabiliriz felan dedi. 2 boynunda findik ici buyuklugnde. 2 de kasiginda bezekue tanesinden az daha kucukler.

1 cevap

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin , bence ihmal etme durumun varsa eğer özele götür canm uzun süre bekleme 
tarafından
İyi düşün kuzum iyi olsn rabbim nazarlardan korusun , görüceksin bak Allahn izniyle bişeyi çıkmıcak inş
tarafından
İnsaAllah yavrum zaten bir suru sorunlar ysiyorum o yuzden de erteledim cocugumu yoksa daha once de gotururdum. Gerci 13 aylikken doktora gostermistim kasigindakini gecer demisti o yuzden tekrar hemen goturmedim sonra o sorun bu sorun derken hep kaldi bu zamana.
tarafından
Hayrlısı böyleymiş üzülme kuzum
tarafından
Yavrum haber ver demistin kusura bakma. Cuma gunu goturduk usg yi cektirdik carsamba da sonuclari doktora gostericem ama usg yi ceken yerdeki doktor sey dedi sorun yok buyuk ihtimalle antibiyotik tedavisiyle kuculur ama kuculmezse tekrar goturursun duruma gore farkli tetkikler isterler kasigindakiker onemli degil ama boynundakiler onemli onlarda buyuk ihtimal kuculup kaybolur antibiyotikle dedi
tarafından
Merhaba! Cnm inş bşey çıkmaz canm iyi haberler al inş
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 77 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (828 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 205 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 909 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,080 soru

11,466,402 cevap

35,069 kullanıcı

...