0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bekarlık sultanlık miş bilmedim ya kızlar bekarken geziyordum istediğimi yapıyordum şimdi ise Sadece evde çocuğu doyur ona bak üstüne kocaya hizmet et birde bir yere gidecek olsam kaynanaya haber ver git evde iş bitmiyor yataktan ayaklarım sızı içinde kalkıyorum birde kaç yıl önce ehliyet aldım hala cüzdan dan çıkmadı yok yani kendim için hiç bir şey yapamıyorum depresyona girdim resmen

7 Cevaplar

0 oy
(660 puan) tarafından
Bu daha çok esinle ilgli cnm onu sana destek olmasi lazim hem ev islernde hem senin modunu yukseltmeli
(660 puan) tarafından
Ve ben cok sukur smdi daha mutluyum gezceksem eger esim bana bkma çalısyorum sen çocuklarini al istedgn yere git der
-Reklam-
0 oy
(322 puan) tarafından
Bekarlar evlilere evliler bekarlara özeniyor.  İnsanların keskeleri asla bitmez ve her zaman olmayanı ister. Böylece ömür bitiyor 
0 oy
(137 puan) tarafından
Canım mutlu olmanın bekarlıkla evli olmakla hic alakası yok ailen iyise maddi durumun da varsa zaten mutlsundur aynı şekilde eşinle cocugunla da etrafına bak sadece bekarlar mı mutlu? Herşey bizim elimizde aslında
0 oy
(405 puan) tarafından
Bende öyle çok şükür halimize ama bekarlık sultanlık sözü çok çok doğruymuş bende bunalıma girdim artık 
0 oy
tarafından
Hepimiz bekarligimizi ozluyoruz  ama boyle dusunme eesinde sizin icin calisip cabaliyor para getiriyor sende ona yardimci oluyorsun hayat duzeni bu kaynanan konusu esinin hatasi sana karistirmicak
0 oy
(89 puan) tarafından
Bir yere giderken kaynanan neye karışıyor ki ona ne
0 oy
(373 puan) tarafından
Bekarlığını özleyenlere selam olsun sende aramıza hoş geldin :)) 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 401 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 265 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 710 göst.
0 oy
13 cevap 452 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nagiii (170 puan) tarafından soruldu