0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Artık cildiracagim kızlar kocam her akşam saat 11 den sonra kardeşini çağırıp onun telefonuyla şu Allahın belası pubg oynuyo oynamasına bisey demiyorum ama yani bi insan her akşam her akşam sürekli de çağırmaz ya abi söyleyince deliriyo ya bırak biraz da evim de rahat edim demi surda doğurdum doguracam bi haftam kaldı saat 2 lere 3 lere kadar oynuyo bi de bana diyo git yatak odasında uyu o zaman ben hiç mi evimde rahat edemicem ya?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
O pubg nin allah belasini vermesin biktim her aksam evde pubg allahtan tek
(121 puan) tarafından
Bizim o oyum yüzden kırılmadık eşyamız kalmadi
tarafından
Benim herif gik desem herseyi kirsrda diyemiyirum esyayi geçtim duzenimiz aramiz ilskimiz mahvolur
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Bence cok haklisin hergun hergun ayni insan sklir daralir
(121 puan) tarafından
Demi ya bi de zaten her Allahın günü oklardayım birakta biraz evimde rahat edim
0 oy
tarafından
Dur bi bebek  dogsin  gorur o pubg oyununu
0 oy
tarafından

Sende bizdensin bacım aramıza hoş geldin Pubg mağduru olarak :D

(121 puan) tarafından
Bacım ben 1 yıldır evliyim ya oynar ya izler sıkılmıyor hayatta
tarafından
Benim eşim level atladı eve bilgisayar aldı oynamak için evin için de sürekli adam var diye bağırıyo
0 oy
(137 puan) tarafından
Nee abartyormuyum mu az bile ben evde huzur brakmam ki 
0 oy
tarafından
Valla ben böyle post açan birine hayatınızın rutinlerini değiştirin dedim kocasını öve öve şey etti  :)) bisey diyemiyorum hayirlisi olsun
(121 puan) tarafından
Valla elimden gelse değiştirecem de herif değiştirmeme fırsat vermiyo az önce babası gildeyiz kardeşi diyo ki ben gelmiyorum hadi hadi hadi diyip duruyo mesaj atiyo çıldıracam yaa
tarafından
Allah yardımcın olsun canım bırakır sıkılınca insallah
0 oy
(70 puan) tarafından
Niye kendi telefonuyla oynamıyor? Bende oynuyorum çok güzel insan bağımlı oluyor ama merak etme geçici süreç elbet birgün sıkılıp bırakacak bak gör sen boşuna sıkma kendini ne yapsan da bırakmaz anca kendi istediği zaman bırakır
(121 puan) tarafından
Aslaa bırakmaz 1 yıldır bırakır diyorum banamisin demiyo kendi telefonuyla kasiyomus
(70 puan) tarafından
Yok bak bırakır görürsün öyle oluyor hep
(121 puan) tarafından
Hayırlısıyla kızım bi gelse diyorum artık bununla her Allahın günü aynı şeyleri yaşamaktan biktim kizi da babası gibi inatçı galiba gelmek bilmiyo bi türlü
(70 puan) tarafından
Vaktinde gelsin insAllah :) baktın babası kızını görünce unutur pubg  :)
(121 puan) tarafından
Şaka bi yana tabi ki canım vaktinde gelsin de ahdim var ama bırakırsa bi kilo şeker dagitacam
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Benim kociş oynamaz öyle şeyler Allah sabir versin ya insan sinir olur
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Ne pubg mus bagimlisi oldu herkex
0 oy
(688 puan) tarafından
Şimdi birde lol geliyor telefona dhada beter olucaklar çocuk gibi sürekli bu oyun vala  bende anlayamıyorum çözüm önerim olsa kendimde uygulardim guzel olurdu :)) 
(121 puan) tarafından
Ah ah ne desem bilmiyorum artık kafamı kıracam ya ya tek olsun sabaha kadar oynasın ama abi sürekli kardeşi kardeşi nereye kadar tadı kaciyo gercekten
(688 puan) tarafından
Bugun nasil heyecanli anlatamam canım meger lol geliyormuş düşün yani
Bizimde annesine gitmeye can atar gidince kimseyle konuşmayıp kardesiyle oynar evdeykende karşılıklı oynuyorlar evde ses gürültü hic bitmez
0 oy
(43 puan) tarafından
Sorunun başlığından cevap veriyim abartmıyorsun çok haklısın benim eşimde çok bağımlı o pislik oyundan bireyle tanışıp beni aldattı hiç yanımda bile değil gurbette çalışıyor annesinin babasının yanında kalıyorum onun oyununa girip kız oyuncuları sildigim için Şuan benimle 3 haftadır konuşmuyor 36 haftalık hamileyim birde canım çok yanıyor 
0 oy
(174 puan) tarafından
Hayırda pubg oynamak için illa aynı evde olmaya gerek yok herkes kendi evinden grub kurup oynasınlar madem
0 oy
tarafından
Allah şu oyunu çıkaranın belasını versin kardeşimde bağımlı dünya ile ilişkisi kopmuş resmen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
0 oy
17 cevap 731 göst.
27 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 740 göst.
9 Ekim 2019 Aile kategorisinde Deniz güclü (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 670 göst.
15 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu